vcf.pl

HTML Content

Titlevcf.pl | valencia cf – portal polskich kibiców

Length: 46, Words: 8
Description zapraszamy na stronę i forum kibiców nietoperzy. znajdziesz tu wszystko o klubie valencia cf — bramki, newsy, zdjecia i wiele więcej.

Og Meta - Site name pusty
Tytuł powinien zawierać pomiędzy 10 a 70 znaków (ze spacjami), a mniej niż 12 słów w długości.
Meta opis powinien zawierać pomiędzy 50 a 160 znaków (łącznie ze spacjami), a mniej niż 24 słów w długości.
Kodowanie znaków powinny być określone , UTF-8 jest chyba najlepszy zestaw znaków, aby przejść z powodu UTF-8 jest bardziej międzynarodowy kodowaniem.
Otwarte obiekty wykresu powinny być obecne w stronie internetowej (więcej informacji na temat protokołu OpenGraph: http://ogp.me/)

użytkownicy on-line:

kilkadziesiąt godzin temu zakończyła się v edycja złotych nietoperzy. przez dziesięć dni głosowaliście w różnych kategoriach na swoich faworytów, a także mogliście wybrać drużynę roku. kto zgarnął poszczególne statuetki?
potwierdziły się utrzymujące się już od dłuższego czasu spekulacje łączące simone zazę z valencią. włoski napastnik został wypożyczony z juventusu do końca obecnego sezonu.
po serii meczów bez wygranej w lidze los ches przełamali się w domowym spotkaniu z espanyolem wygrywając 2:1. wynik po pięknej akcji otworzył martin montoya, a w drugiej połowie rezultat podwyższył santi mina. w ostatnich minutach przyjezdni zdobyli kontaktowe trafienie, ale nie udało im się już wydrzeć zwycięstwa i trzy punkty pozostały na mestalla.
w meczu przeciwko zespołowi z barcelony voro skorzystał z możliwie najmocniejszego ustawienia. do formacji defensywnej powrócił garay, u boku którego zagra santos. kolejny raz od pierwszych minut zobaczymy solera. po kontuzji okazję zagrania od początku meczu otrzymał nani.
niedzielne spotkania w samo południe rzadko bywają pasjonujące. w połączeniu z meczem valencii, która ostatnio gra mizernie do bólu, może wyjść z tego bardzo niestrawna mieszanka.