5.00 score from hupso.pl for:
poke-life.netHTML Content


Titlepokelife - gra pokemon online

Length: 29, Words: 5
Description jeśli pragniesz zostać trenerem pokemon, łapać, kolekcjonować i hodować te stworki, teraz masz szansę! dołącz do pokelife - internetowej gry o pokemonach.

Length: 154, Words: 24
Keywords pokemon online, pokemon gra, pokemon pl, gra pokemon, pokemon, pokelife, pokedex, pokemon game, znajdź swojego pokemona, hodowla gra, hodowla online
Robots
Charset UTF-8
Og Meta - Title pusty
Og Meta - Description pusty
Og Meta - Site name pusty
Tytuł powinien zawierać pomiędzy 10 a 70 znaków (ze spacjami), a mniej niż 12 słów w długości.
Meta opis powinien zawierać pomiędzy 50 a 160 znaków (łącznie ze spacjami), a mniej niż 24 słów w długości.
Kodowanie znaków powinny być określone , UTF-8 jest chyba najlepszy zestaw znaków, aby przejść z powodu UTF-8 jest bardziej międzynarodowy kodowaniem.
Otwarte obiekty wykresu powinny być obecne w stronie internetowej (więcej informacji na temat protokołu OpenGraph: http://ogp.me/)

SEO Content

Words/Characters 2384
Text/HTML 52.79 %
Headings H1 1
H2 0
H3 2
H4 0
H5 0
H6 0
H1
H2
H3
aktualizacja stowarzyszeń
regulamin gry pokelife
H4
H5
H6
strong
aktualizacja stowarzyszeń
w pokelife możesz obrać jedną z wielu ścieżek rozwoju:
w grze między innymi znajdziesz:
regulamin gry pokelife
1.1. właścicielem konta jest właściciel podanego przy rejestracji adresu email. może on udostępnić swoje hasło innej osobie (nie posiadającej własnego konta na pokelife) jednakże za spowodowane szkody administracja nie bierze na siebie odpowiedzialności. konto odpowiada samo za siebie - jeśli oddacie je innej osobie, tłumaczenie że to nie ty złamałeś regulamin, a ta inna osoba nie będzie wzięte pod uwagę.
1.2. nieaktywne konta - nowi gracze, którzy pozostają nieaktywni przez dłuższy okres 3 tygodni - nie logują się do gry (wykonanie jakiejkolwiek akcji w grze liczy się jako logowanie) - będą kasowani.
1.3. gracze którzy zdobędą w grze osiągnięcie trener i (zdobycie 15 poziomu), będą usuwani po okresie 6 miesięcy nieaktywności.
1.4. gracze którzy zdobędą w grze osiągnięcie trener ii (zdobycie 30 poziomu), nie będą usuwani ze względu na nieaktywność.
1.5. posiadanie konta którego nazwa jest obraźliwa/wulgarna może być podstawą do zbanowania konta lub jego kasacji.
1.6. każdy gracz ma prawo do posiadania kilku kont w grze, jednak z zastrzeżeniami wyszczególnionymi poniżej.
1.6.1. zabronione jest przeprowadzanie jakichkolwiek transakcji pomiędzy kontami tego samego gracza. dotyczy to kont posiadających ten sam adres ip, jak i kont o których przynależności do jednego gracza wie administracja (w przypadku gdyby ktoś zapragnął omijać ten punkt za pomocą proxy).
1.6.2. w przypadku kiedy kilka osób posiada jeden adres ip (np. rodzeństwo, sieć osiedlowa) należy zgłosić to w tym oto wątku na forum (nadal zakazane jest przeprowadzanie transakcji między tymi kontami, niestety. ale jeśli rodzeństwo chce brać udział w konkursach, należy się tutaj zgłosić, inaczej możecie zostać zdyskwalifikowani w przyszłości) klik
1.6.3. zakładanie nadmiernej ilości kont z których się nie korzysta (konta pozostają nieaktywne) jest zabronione. również zakładanie kont z linku polecającego swojego głównego konta jest zakazane.

2.1. definicja: słowo push oznacza wzmacnianie jednego konta kosztem drugiego. w ogólnym przypadku jest to przenoszenie z konta na konto (należących do tego samego gracza lub różnych graczy) yenów, punktów zasług czy wartościowych pokemonów lub przedmiotów za cenę dalece mijającą się z ceną rynkową.
2.2. karze za push może podlegać każdy, kto podchodzi pod powyższą definicję. możliwe kary to (niekoniecznie tylko jedna naraz): ostrzeżenia i odebrania pushowanej kwoty/pokemona/przedmiotów, przez karę w yenach, po bany na co najmniej miesiąc, włączając też ban permanentny w skrajnych przypadkach (zawsze odejmowana jest spushowana kwota).
2.3. pod push nie zaliczy się okazyjne kupienie pokemona/przedmiotu na targu od zupełnie przypadkowej osoby. nie musicie się bać, 90% banów za push to osoby notorycznie przenoszące pieniądze aby wzmocnić swoje główne konto lub konto kolegi. więcej informacji znajdziecie w tym wątku na forum: klik
2.4. pod push podciągane jest również wielokrotne wykupywanie słabych pokemonów z tego samego konta niekoniecznie należącego do danego gracza (mamy tu na myśli kupywanie np. dziesiątek weedlów na niskich lvlach żeby tylko sprzedać je drożej niż w hodowli).

3.1. forum, pokedex i czat do których odnośniki znajdują się na stronie głównej są integralną częścią gry.
3.2. zabronione jest obrażanie innych graczy, administratorów oraz moderatorów.
3.3. używanie słów uznawanych powszechnie za wulgarne jest zabronione i nie ma tu znaczenia czy przekleństwo jest wykropkowane, zasłonięte znaczkami (typu: %@$^) czy też napisane w innym języku. tyczy się to zarówno wiadomości prywatnych, wiadomości w stowarzyszeniu jak i wszelkich nazw i opisów pokemonów.
3.4. zabronione jest propagowanie treści erotycznych, rasistowskich, wulgarnych, niezgodnych z polskim prawem lub powszechnie uważanych za obraźliwe, w jakiejkolwiek formie w grze.
3.5. zabronione jest wymuszania dóbr od innych graczy przez zastraszanie atakami (haracz).
3.6. groźby i szantaże dotyczące życia realnego prowadzą do wykluczenia z gry, mogą być także podstawą do zgłoszenia popełnienia przestępstwa do odpowiednich organów.
3.7. zabronione jest podszywanie się pod administrację i moderatorów pokelife.
3.8. zabrania się spamowania.
3.9. niniejsza gra nie jest forum dyskusyjnym. dyskusja na tematy powszechnie uznawane za kontrowersyjne, a nie związane bezpośrednio z funkcjonowaniem gry może zostać ucięta, jeśli będzie ona zarzewiem konfliktów w grze. w szczególności umieszczanie w grze treści, odnośników, haseł, symboli lub ludzi związanych z ustrojami opartymi na dyktaturze, terrorze lub nienawiści (np. faszyzm, nazizm, nacjonalizm, terroryzm) lub wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej jest zabronione i podlega surowej karze.
3.10. zabrania się reklamowania innych gier lub produktów przez rozsyłanie wiadomości w grze.

4.1. bany i kary w grze udzielane są przez administratorów w przypadku złamania regulaminu. może zostać zbanowane zarówno jedno konto, wszystkie konta należące do danego gracza lub nawet jego adres ip.
4.2. ban na forum, a ban w grze to oddzielne kary, jednak w skrajnych przypadkach zbanowanie danej osoby na forum może też nieść za sobą bana w grze i odwrotnie.
4.3. nie ma sztywnych granic, które pozwolą graczom zawsze przewidzieć jaką karę otrzymają. to administrator w chwili przyznawania bana ocenia sytuację i wedle tego działa.
4.4. zakres banów i kar za niektóre przewinienia (z zastrzeżeniem, że kara nie zawsze jest właśnie taka) jednorazowy push - odjęcie spushowanej kwoty/pokemona - brak bana wielokrotny push, w dodatku z kilku kont - ban permanentny handlowanie z multikontem (nawet jeśli są to normalne ceny) - ban na co najmniej miesiąc wulgarna i obraźliwa wiadomość do gracza - ban na kilka tygodni uporczywe rozsyłanie linków, spam - ban permanentny ekstremalny jednorazowy push - ban na 3 miesiące/permamentny
  są to poglądowe wartości aby gracz wiedział co go czeka. dokładny czas zależy od konkretnego przypadku.

5.1. jeśli konto zostanie zablokowane za złamanie regulaminu gracz nie ma prawa ubiegać się o odszkodowanie w żadnej postaci.
5.2. gracz ma prawo do sprzeciwu. sprzeciw można zgłaszać na forum gry, w miejscu do tego przeznaczonym do miesiąca po blokadzie konta. administracja zastrzega sobie prawo do nie wzięcia pod uwagę sprzeciwu nadesłanego po tej dacie. w razie braku sprzeciwu, konto może zostać skasowane.
5.3. w przypadku włamania lub podejrzenia włamania na konto gracz ma obowiązek zgłosić ten problem gdy tylko zostanie zauważony. administracja zastrzega sobie prawo do nie wzięcia pod uwagę zgłoszenia lub sprzeciwu (w przypadku blokady konta) nadesłanego później niż tydzień po włamaniu, jeśli posiadane dane nie będą wystarczające do udowodnienia włamania.
5.4. w uzasadnionych, wyjątkowych przypadkach administracja ma prawo zablokować konto gracza z powodów innych niż podane w powyższym regulaminie.
5.5. powód swojego bana możecie znaleźć w tym wątku na forum: klik

6.1. punkty zasług są wyrazem podziękowania administracji, za pomoc okazaną przy rozwoju gry. nie są one jednak towarem.
6.2. przekazanie nawet dużej ilości pieniędzy na rzecz gry nie zapewnia specjalnego traktowania przez moderatorów czy administrację.
6.3. jeśli konto zostanie zablokowane bądź usunięte przelane na rzecz gry pieniądze nie są zwracane.

7.1. sprzedaż/kupno konta, pokemonów, przedmiotów, punktów zasług, czasu i inne wykorzystanie konta w celach komercyjnych (a także próby podjęcia tych czynności) są surowo zakazane.
7.2. zabronione jest wysyłanie reklam bez zgody administracji.
7.3. zabronione jest sprzedawanie poradników do pokelife.
7.4. zabronione jest rozsyłanie wiadomości zawierających linki referencyjne (np. do gier), których kliknięcie powoduje odniesienie dowolnych korzyści.

8.1. gdy gracz znajdzie błąd w grze zobowiązany jest zgłosić go w dziale błędów na forum pokelife, szczególnie w przypadku błędów typu "game breaking" (poważne uszkodzenie skryptu uniemożliwiające pewne akcje) czy "game exploit" (błąd na którym można w bardzo łatwy sposób bardzo dużo zyskać).
8.2. wykorzystywanie jakiegokolwiek błędu gry dla własnych korzyści może i będzie podstawą do zbanowania gracza.
8.3. gracz wykorzystujący luki w grze, które nie wyczerpują znamion błędu, lecz wynikają z niedoskonałości skryptu gry i niedostosowania go do zmiennej dynamiki rozgrywki, a który nie zgłosi takiej sytuacji, również może podlegać karze.
8.4. naginanie regulaminu i zasad gry, szczególnie wielokrotnie i dla własnej korzyści również podlega karze.
5.5. powód swojego bana możecie znaleźć w tym wątku na forum: klik
3.6. groźby i szantaże dotyczące życia realnego prowadzą do wykluczenia z gry, mogą być także podstawą do zgłoszenia popełnienia przestępstwa do odpowiednich organów.
3.7. zabronione jest podszywanie się pod administrację i moderatorów pokelife.
3.8. zabrania się spamowania.
3.9. niniejsza gra nie jest forum dyskusyjnym. dyskusja na tematy powszechnie uznawane za kontrowersyjne, a nie związane bezpośrednio z funkcjonowaniem gry może zostać ucięta, jeśli będzie ona zarzewiem konfliktów w grze. w szczególności umieszczanie w grze treści, odnośników, haseł, symboli lub ludzi związanych z ustrojami opartymi na dyktaturze, terrorze lub nienawiści (np. faszyzm, nazizm, nacjonalizm, terroryzm) lub wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej jest zabronione i podlega surowej karze.
3.10. zabrania się reklamowania innych gier lub produktów przez rozsyłanie wiadomości w grze.

9.1. zabronione jest spamowanie linkami do karmienia pokemonów (nie tylko na stronie gry). pokemony przyłapanych na takim procederze mogą być osłabione, bądź usunięte.
9.2. jeśli masz zastrzeżenia co do pracy moderatorów bądź administracji opisz dokładnie co nie pasuje i zgłoś to w odpowiednim miejscu na forum.
9.3. administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania wyraźnej przyczyny.
9.4. próba zalogowania się na konto którejkolwiek osoby z administracji, karana jest banem na wszystkie konta gracza, bez możliwości odbanowania.
9.5. listę administratorów i moderatorów znajdziecie tutaj klik
9.6. nieznajomość regulaminu nie zwalnia z konieczności przestrzegania go.
9.7. nie obowiązuje zasada "czego nie ma w regulaminie jest dozwolone". w szczególnych przypadkach, kiedy dojdzie do sytuacji pod którą obecny regulamin nie został przystosowany, administrator ma prawo osobiście zająć się sprawą w odpowiedni sposób oraz w przyszłości dodać odpowiedni zapisek do regulaminu.

10.1. nazwa "pokemon", postacie pokemonów oraz grafika są własnością firmy: 1995-2007 nintendo/creatures inc./game freak inc. tm, ® and pokémon character names are trademarks of nintendo.
b
aktualizacja stowarzyszeń
w pokelife możesz obrać jedną z wielu ścieżek rozwoju:
w grze między innymi znajdziesz:
regulamin gry pokelife
1.1. właścicielem konta jest właściciel podanego przy rejestracji adresu email. może on udostępnić swoje hasło innej osobie (nie posiadającej własnego konta na pokelife) jednakże za spowodowane szkody administracja nie bierze na siebie odpowiedzialności. konto odpowiada samo za siebie - jeśli oddacie je innej osobie, tłumaczenie że to nie ty złamałeś regulamin, a ta inna osoba nie będzie wzięte pod uwagę.
1.2. nieaktywne konta - nowi gracze, którzy pozostają nieaktywni przez dłuższy okres 3 tygodni - nie logują się do gry (wykonanie jakiejkolwiek akcji w grze liczy się jako logowanie) - będą kasowani.
1.3. gracze którzy zdobędą w grze osiągnięcie trener i (zdobycie 15 poziomu), będą usuwani po okresie 6 miesięcy nieaktywności.
1.4. gracze którzy zdobędą w grze osiągnięcie trener ii (zdobycie 30 poziomu), nie będą usuwani ze względu na nieaktywność.
1.5. posiadanie konta którego nazwa jest obraźliwa/wulgarna może być podstawą do zbanowania konta lub jego kasacji.
1.6. każdy gracz ma prawo do posiadania kilku kont w grze, jednak z zastrzeżeniami wyszczególnionymi poniżej.
1.6.1. zabronione jest przeprowadzanie jakichkolwiek transakcji pomiędzy kontami tego samego gracza. dotyczy to kont posiadających ten sam adres ip, jak i kont o których przynależności do jednego gracza wie administracja (w przypadku gdyby ktoś zapragnął omijać ten punkt za pomocą proxy).
1.6.2. w przypadku kiedy kilka osób posiada jeden adres ip (np. rodzeństwo, sieć osiedlowa) należy zgłosić to w tym oto wątku na forum (nadal zakazane jest przeprowadzanie transakcji między tymi kontami, niestety. ale jeśli rodzeństwo chce brać udział w konkursach, należy się tutaj zgłosić, inaczej możecie zostać zdyskwalifikowani w przyszłości) klik
1.6.3. zakładanie nadmiernej ilości kont z których się nie korzysta (konta pozostają nieaktywne) jest zabronione. również zakładanie kont z linku polecającego swojego głównego konta jest zakazane.

2.1. definicja: słowo push oznacza wzmacnianie jednego konta kosztem drugiego. w ogólnym przypadku jest to przenoszenie z konta na konto (należących do tego samego gracza lub różnych graczy) yenów, punktów zasług czy wartościowych pokemonów lub przedmiotów za cenę dalece mijającą się z ceną rynkową.
2.2. karze za push może podlegać każdy, kto podchodzi pod powyższą definicję. możliwe kary to (niekoniecznie tylko jedna naraz): ostrzeżenia i odebrania pushowanej kwoty/pokemona/przedmiotów, przez karę w yenach, po bany na co najmniej miesiąc, włączając też ban permanentny w skrajnych przypadkach (zawsze odejmowana jest spushowana kwota).
2.3. pod push nie zaliczy się okazyjne kupienie pokemona/przedmiotu na targu od zupełnie przypadkowej osoby. nie musicie się bać, 90% banów za push to osoby notorycznie przenoszące pieniądze aby wzmocnić swoje główne konto lub konto kolegi. więcej informacji znajdziecie w tym wątku na forum: klik
2.4. pod push podciągane jest również wielokrotne wykupywanie słabych pokemonów z tego samego konta niekoniecznie należącego do danego gracza (mamy tu na myśli kupywanie np. dziesiątek weedlów na niskich lvlach żeby tylko sprzedać je drożej niż w hodowli).

3.1. forum, pokedex i czat do których odnośniki znajdują się na stronie głównej są integralną częścią gry.
3.2. zabronione jest obrażanie innych graczy, administratorów oraz moderatorów.
3.3. używanie słów uznawanych powszechnie za wulgarne jest zabronione i nie ma tu znaczenia czy przekleństwo jest wykropkowane, zasłonięte znaczkami (typu: %@$^) czy też napisane w innym języku. tyczy się to zarówno wiadomości prywatnych, wiadomości w stowarzyszeniu jak i wszelkich nazw i opisów pokemonów.
3.4. zabronione jest propagowanie treści erotycznych, rasistowskich, wulgarnych, niezgodnych z polskim prawem lub powszechnie uważanych za obraźliwe, w jakiejkolwiek formie w grze.
3.5. zabronione jest wymuszania dóbr od innych graczy przez zastraszanie atakami (haracz).
3.6. groźby i szantaże dotyczące życia realnego prowadzą do wykluczenia z gry, mogą być także podstawą do zgłoszenia popełnienia przestępstwa do odpowiednich organów.
3.7. zabronione jest podszywanie się pod administrację i moderatorów pokelife.
3.8. zabrania się spamowania.
3.9. niniejsza gra nie jest forum dyskusyjnym. dyskusja na tematy powszechnie uznawane za kontrowersyjne, a nie związane bezpośrednio z funkcjonowaniem gry może zostać ucięta, jeśli będzie ona zarzewiem konfliktów w grze. w szczególności umieszczanie w grze treści, odnośników, haseł, symboli lub ludzi związanych z ustrojami opartymi na dyktaturze, terrorze lub nienawiści (np. faszyzm, nazizm, nacjonalizm, terroryzm) lub wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej jest zabronione i podlega surowej karze.
3.10. zabrania się reklamowania innych gier lub produktów przez rozsyłanie wiadomości w grze.

4.1. bany i kary w grze udzielane są przez administratorów w przypadku złamania regulaminu. może zostać zbanowane zarówno jedno konto, wszystkie konta należące do danego gracza lub nawet jego adres ip.
4.2. ban na forum, a ban w grze to oddzielne kary, jednak w skrajnych przypadkach zbanowanie danej osoby na forum może też nieść za sobą bana w grze i odwrotnie.
4.3. nie ma sztywnych granic, które pozwolą graczom zawsze przewidzieć jaką karę otrzymają. to administrator w chwili przyznawania bana ocenia sytuację i wedle tego działa.
4.4. zakres banów i kar za niektóre przewinienia (z zastrzeżeniem, że kara nie zawsze jest właśnie taka) jednorazowy push - odjęcie spushowanej kwoty/pokemona - brak bana wielokrotny push, w dodatku z kilku kont - ban permanentny handlowanie z multikontem (nawet jeśli są to normalne ceny) - ban na co najmniej miesiąc wulgarna i obraźliwa wiadomość do gracza - ban na kilka tygodni uporczywe rozsyłanie linków, spam - ban permanentny ekstremalny jednorazowy push - ban na 3 miesiące/permamentny
  są to poglądowe wartości aby gracz wiedział co go czeka. dokładny czas zależy od konkretnego przypadku.

5.1. jeśli konto zostanie zablokowane za złamanie regulaminu gracz nie ma prawa ubiegać się o odszkodowanie w żadnej postaci.
5.2. gracz ma prawo do sprzeciwu. sprzeciw można zgłaszać na forum gry, w miejscu do tego przeznaczonym do miesiąca po blokadzie konta. administracja zastrzega sobie prawo do nie wzięcia pod uwagę sprzeciwu nadesłanego po tej dacie. w razie braku sprzeciwu, konto może zostać skasowane.
5.3. w przypadku włamania lub podejrzenia włamania na konto gracz ma obowiązek zgłosić ten problem gdy tylko zostanie zauważony. administracja zastrzega sobie prawo do nie wzięcia pod uwagę zgłoszenia lub sprzeciwu (w przypadku blokady konta) nadesłanego później niż tydzień po włamaniu, jeśli posiadane dane nie będą wystarczające do udowodnienia włamania.
5.4. w uzasadnionych, wyjątkowych przypadkach administracja ma prawo zablokować konto gracza z powodów innych niż podane w powyższym regulaminie.
5.5. powód swojego bana możecie znaleźć w tym wątku na forum: klik

6.1. punkty zasług są wyrazem podziękowania administracji, za pomoc okazaną przy rozwoju gry. nie są one jednak towarem.
6.2. przekazanie nawet dużej ilości pieniędzy na rzecz gry nie zapewnia specjalnego traktowania przez moderatorów czy administrację.
6.3. jeśli konto zostanie zablokowane bądź usunięte przelane na rzecz gry pieniądze nie są zwracane.

7.1. sprzedaż/kupno konta, pokemonów, przedmiotów, punktów zasług, czasu i inne wykorzystanie konta w celach komercyjnych (a także próby podjęcia tych czynności) są surowo zakazane.
7.2. zabronione jest wysyłanie reklam bez zgody administracji.
7.3. zabronione jest sprzedawanie poradników do pokelife.
7.4. zabronione jest rozsyłanie wiadomości zawierających linki referencyjne (np. do gier), których kliknięcie powoduje odniesienie dowolnych korzyści.

8.1. gdy gracz znajdzie błąd w grze zobowiązany jest zgłosić go w dziale błędów na forum pokelife, szczególnie w przypadku błędów typu "game breaking" (poważne uszkodzenie skryptu uniemożliwiające pewne akcje) czy "game exploit" (błąd na którym można w bardzo łatwy sposób bardzo dużo zyskać).
8.2. wykorzystywanie jakiegokolwiek błędu gry dla własnych korzyści może i będzie podstawą do zbanowania gracza.
8.3. gracz wykorzystujący luki w grze, które nie wyczerpują znamion błędu, lecz wynikają z niedoskonałości skryptu gry i niedostosowania go do zmiennej dynamiki rozgrywki, a który nie zgłosi takiej sytuacji, również może podlegać karze.
8.4. naginanie regulaminu i zasad gry, szczególnie wielokrotnie i dla własnej korzyści również podlega karze.
5.5. powód swojego bana możecie znaleźć w tym wątku na forum: klik
3.6. groźby i szantaże dotyczące życia realnego prowadzą do wykluczenia z gry, mogą być także podstawą do zgłoszenia popełnienia przestępstwa do odpowiednich organów.
3.7. zabronione jest podszywanie się pod administrację i moderatorów pokelife.
3.8. zabrania się spamowania.
3.9. niniejsza gra nie jest forum dyskusyjnym. dyskusja na tematy powszechnie uznawane za kontrowersyjne, a nie związane bezpośrednio z funkcjonowaniem gry może zostać ucięta, jeśli będzie ona zarzewiem konfliktów w grze. w szczególności umieszczanie w grze treści, odnośników, haseł, symboli lub ludzi związanych z ustrojami opartymi na dyktaturze, terrorze lub nienawiści (np. faszyzm, nazizm, nacjonalizm, terroryzm) lub wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej jest zabronione i podlega surowej karze.
3.10. zabrania się reklamowania innych gier lub produktów przez rozsyłanie wiadomości w grze.

9.1. zabronione jest spamowanie linkami do karmienia pokemonów (nie tylko na stronie gry). pokemony przyłapanych na takim procederze mogą być osłabione, bądź usunięte.
9.2. jeśli masz zastrzeżenia co do pracy moderatorów bądź administracji opisz dokładnie co nie pasuje i zgłoś to w odpowiednim miejscu na forum.
9.3. administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania wyraźnej przyczyny.
9.4. próba zalogowania się na konto którejkolwiek osoby z administracji, karana jest banem na wszystkie konta gracza, bez możliwości odbanowania.
9.5. listę administratorów i moderatorów znajdziecie tutaj klik
9.6. nieznajomość regulaminu nie zwalnia z konieczności przestrzegania go.
9.7. nie obowiązuje zasada "czego nie ma w regulaminie jest dozwolone". w szczególnych przypadkach, kiedy dojdzie do sytuacji pod którą obecny regulamin nie został przystosowany, administrator ma prawo osobiście zająć się sprawą w odpowiedni sposób oraz w przyszłości dodać odpowiedni zapisek do regulaminu.

10.1. nazwa "pokemon", postacie pokemonów oraz grafika są własnością firmy: 1995-2007 nintendo/creatures inc./game freak inc. tm, ® and pokémon character names are trademarks of nintendo.
i
em
Bolds strong 14
b 14
i 0
em 0
Zawartość strony internetowej powinno zawierać więcej niż 250 słów, z stopa tekst / kod jest wyższy niż 20%.
Pozycji używać znaczników (h1, h2, h3, ...), aby określić temat sekcji lub ustępów na stronie, ale zwykle, użyj mniej niż 6 dla każdego tagu pozycje zachować swoją stronę zwięzły.
Styl używać silnych i kursywy znaczniki podkreślić swoje słowa kluczowe swojej stronie, ale nie nadużywać (mniej niż 16 silnych tagi i 16 znaczników kursywy)

Statystyki strony

twitter:title pusty
twitter:description pusty
google+ itemprop=name pusty
Pliki zewnętrzne 13
Pliki CSS 10
Pliki javascript 3
Plik należy zmniejszyć całkowite odwołanie plików (CSS + JavaScript) do 7-8 maksymalnie.

Linki wewnętrzne i zewnętrzne

Linki 23
Linki wewnętrzne 19
Linki zewnętrzne 4
Linki bez atrybutu Title 11
Linki z atrybutem NOFOLLOW 0
Linki - Użyj atrybutu tytuł dla każdego łącza. Nofollow link jest link, który nie pozwala wyszukiwarkom boty zrealizują są odnośniki no follow. Należy zwracać uwagę na ich użytkowania

Linki wewnętrzne

zapomniałeś hasła? odzyskaj_haslo.php
nowości #news
o grze #ogrze
galeria #gallery
regulamin #regulations
kontakt #regulations
- gallery/gallery-images/1.jpg
- gallery/gallery-images/2.jpg
- gallery/gallery-images/3.jpg
- gallery/gallery-images/4.jpg
- gallery/gallery-images/5.jpg
- gallery/gallery-images/6.jpg
- gallery/gallery-images/7.jpg
- gallery/gallery-images/8.jpg
- gallery/gallery-images/9.jpg
- gallery/gallery-images/10.jpg
- gallery/gallery-images/11.jpg
- gallery/gallery-images/12.jpg
regulamin include/regulamin.php

Linki zewnętrzne

forum https://pokelife.pl/forum/index.php
pokedex https://pokelife.pl/pokedex/index.php
ubergallery http://www.ubergallery.net
region https://pokelife.pl/pokedex/index.php/kategoria:regiony

Zdjęcia

Zdjęcia 16
Zdjęcia bez atrybutu ALT 3
Zdjęcia bez atrybutu TITLE 16
Korzystanie Obraz ALT i TITLE atrybutu dla każdego obrazu.

Zdjęcia bez atrybutu TITLE

images/zewnetrzna/logo.png
images/zewnetrzna/pokeball6.png
gallery/cache/128x128-80-51d3d7d3f78f89013523bc84cb43bdeb.jpg
gallery/cache/128x128-80-12e05d8b0c21abd5cde069a6e1dc4481.jpg
gallery/cache/128x128-80-d916fba1d76f8c883a87becaacbea1ae.jpg
gallery/cache/128x128-80-8c274aec30b0f186dfd214fb45b854a4.jpg
gallery/cache/128x128-80-3af30a2e59752f603006ce77e67b0e34.jpg
gallery/cache/128x128-80-d3a02c7e56864334e42a52bf4c9d95f9.jpg
gallery/cache/128x128-80-86eac494d2dbe8982088f9540288242b.jpg
gallery/cache/128x128-80-2b41f885396b20ea366aad1e025f42de.jpg
gallery/cache/128x128-80-8bc15c4f0e91c86d432485ce35b6640c.jpg
gallery/cache/128x128-80-facf5fc412aaf1984e81e39a3480a4be.jpg
gallery/cache/128x128-80-3077787553d7784f47a97f1c1e1112be.jpg
gallery/cache/128x128-80-26f0e8a7d541f768c4590c500497287f.jpg
pokemony/pokedex/1.png
/captcha/simple-php-captcha.php?_captcha&t=0.25748100+1502898470

Zdjęcia bez atrybutu ALT

images/zewnetrzna/pokeball6.png
pokemony/pokedex/1.png
/captcha/simple-php-captcha.php?_captcha&t=0.25748100+1502898470

Ranking:


Alexa Traffic
Daily Global Rank Trend
Daily Reach (Percent)

Majestic SEOText on page:

--> zaloguj zapamiętaj | zapomniałeś hasła? zarejestruj toggle navigation nowości o grze galeria regulamin kontakt forum pokedex aktualizacja stowarzyszeń podajemy orientacyjną datę wprowadzenia stowarzyszeń: weekend 12 sierpnia lub weekend 19 sierpnia, przy czym ta druga jest bardziej prawdopodobna. dodatkowo informujemy, iż planowane wraz z stowarzyszeniami farmy mogą wejść nieco wcześniej / później. w związku z mnożącymi się kłopotami związanymi z ostatnią aktualizacją, na chwilę obecną rezygnujemy z jej wprowadzania, do czasu skończenia stowarzyszeń. pokelife jest grą online osadzoną w świecie pokemonów. dołącz do gry i zacznij swoją drogę jako trener pokemon. na początku będziesz miał tylko jednego pokemona, szybko jednak złapiesz kolejne. w pokelife możesz obrać jedną z wielu ścieżek rozwoju: stwórz drużynę 6 doskonale wytrenowanych pokemonów i pnij się na szczyty. walcz w lidze pokemon, aby w końcu zostać mistrzem pokemon. złap je wszystkie! szukaj rzadkich okazów pokemon i kolekcjonuj je. skompletowanie wszystkich pokemonów to nie lada wyzwanie! zajmij się łapaniem niezwykle rzadkich shiny pokemonów. złapanie wymarzonego okazu może zająć tygodnie, a nawet miesiące, jednak gdy już ci się to uda zarobisz krocie na jego wymianie, lub stanie się on podporą twojej drużyny. szukaj rzadkich przedmiotów i pokemonów, po czym handluj nimi z innymi graczami na targu. kupuj przedmioty po okazyjnych cenach i sprzedawaj je z zyskiem. zgromadź fortunę, którą pozazdroszczą ci inni gracze. dołącz do stowarzyszenia lub stwórz własne. przyciągnij do niego innych graczy i stań się członkiem najbardziej wpływowej grupy trenerów w grze. ... lub zostaw rywalizację innym i po prostu dobrze się baw, łapiąc i trenując swoje ulubione pokemony, oraz dbając o ich szczęście. w grze między innymi znajdziesz: możliwość łapania, hodowania i kolekcjonowania pokemonów do 5 generacji włącznie (kolejne generacje są regularnie dodawane). kilkadziesiąt różnych miejsc do podróżowania (rozmieszczonych w 5 regionach), a w każdym unikalne wydarzenia do spotkania. targ z mnóstwem pokemonów wystawianych przez innych graczy. wiele przedmiotów do kupienia bądź zdobycia, wpływających na twoją grę. przedmioty do trzymania dla pokemonów, które modyfikują ich statystyki i zdolności. dzięki nim mocna ataki staną się jeszcze mocniejsze, lub zmniejszysz słabości swoich pokemonów. liga pokemon w której możesz rywalizować z innymi graczami. okazjonalne eventy oraz konkursy. ...i wiele, wiele innych rzeczy! wejdź i przekonaj się sam, nie będziemy cię zanudzać długą listą ;) powered by, ubergallery regulamin gry pokelife § 1. konta graczy 1.1. właścicielem konta jest właściciel podanego przy rejestracji adresu email. może on udostępnić swoje hasło innej osobie (nie posiadającej własnego konta na pokelife) jednakże za spowodowane szkody administracja nie bierze na siebie odpowiedzialności. konto odpowiada samo za siebie - jeśli oddacie je innej osobie, tłumaczenie że to nie ty złamałeś regulamin, a ta inna osoba nie będzie wzięte pod uwagę. 1.2. nieaktywne konta - nowi gracze, którzy pozostają nieaktywni przez dłuższy okres 3 tygodni - nie logują się do gry (wykonanie jakiejkolwiek akcji w grze liczy się jako logowanie) - będą kasowani. 1.3. gracze którzy zdobędą w grze osiągnięcie trener i (zdobycie 15 poziomu), będą usuwani po okresie 6 miesięcy nieaktywności. 1.4. gracze którzy zdobędą w grze osiągnięcie trener ii (zdobycie 30 poziomu), nie będą usuwani ze względu na nieaktywność. 1.5. posiadanie konta którego nazwa jest obraźliwa/wulgarna może być podstawą do zbanowania konta lub jego kasacji. 1.6. każdy gracz ma prawo do posiadania kilku kont w grze, jednak z zastrzeżeniami wyszczególnionymi poniżej. 1.6.1. zabronione jest przeprowadzanie jakichkolwiek transakcji pomiędzy kontami tego samego gracza. dotyczy to kont posiadających ten sam adres ip, jak i kont o których przynależności do jednego gracza wie administracja (w przypadku gdyby ktoś zapragnął omijać ten punkt za pomocą proxy). 1.6.2. w przypadku kiedy kilka osób posiada jeden adres ip (np. rodzeństwo, sieć osiedlowa) należy zgłosić to w tym oto wątku na forum (nadal zakazane jest przeprowadzanie transakcji między tymi kontami, niestety. ale jeśli rodzeństwo chce brać udział w konkursach, należy się tutaj zgłosić, inaczej możecie zostać zdyskwalifikowani w przyszłości) klik 1.6.3. zakładanie nadmiernej ilości kont z których się nie korzysta (konta pozostają nieaktywne) jest zabronione. również zakładanie kont z linku polecającego swojego głównego konta jest zakazane. § 2. push 2.1. definicja: słowo push oznacza wzmacnianie jednego konta kosztem drugiego. w ogólnym przypadku jest to przenoszenie z konta na konto (należących do tego samego gracza lub różnych graczy) yenów, punktów zasług czy wartościowych pokemonów lub przedmiotów za cenę dalece mijającą się z ceną rynkową. 2.2. karze za push może podlegać każdy, kto podchodzi pod powyższą definicję. możliwe kary to (niekoniecznie tylko jedna naraz): ostrzeżenia i odebrania pushowanej kwoty/pokemona/przedmiotów, przez karę w yenach, po bany na co najmniej miesiąc, włączając też ban permanentny w skrajnych przypadkach (zawsze odejmowana jest spushowana kwota). 2.3. pod push nie zaliczy się okazyjne kupienie pokemona/przedmiotu na targu od zupełnie przypadkowej osoby. nie musicie się bać, 90% banów za push to osoby notorycznie przenoszące pieniądze aby wzmocnić swoje główne konto lub konto kolegi. więcej informacji znajdziecie w tym wątku na forum: klik 2.4. pod push podciągane jest również wielokrotne wykupywanie słabych pokemonów z tego samego konta niekoniecznie należącego do danego gracza (mamy tu na myśli kupywanie np. dziesiątek weedlów na niskich lvlach żeby tylko sprzedać je drożej niż w hodowli). § 3. komunikacja w grze 3.1. forum, pokedex i czat do których odnośniki znajdują się na stronie głównej są integralną częścią gry. 3.2. zabronione jest obrażanie innych graczy, administratorów oraz moderatorów. 3.3. używanie słów uznawanych powszechnie za wulgarne jest zabronione i nie ma tu znaczenia czy przekleństwo jest wykropkowane, zasłonięte znaczkami (typu: %@$^) czy też napisane w innym języku. tyczy się to zarówno wiadomości prywatnych, wiadomości w stowarzyszeniu jak i wszelkich nazw i opisów pokemonów. 3.4. zabronione jest propagowanie treści erotycznych, rasistowskich, wulgarnych, niezgodnych z polskim prawem lub powszechnie uważanych za obraźliwe, w jakiejkolwiek formie w grze. 3.5. zabronione jest wymuszania dóbr od innych graczy przez zastraszanie atakami (haracz). 3.6. groźby i szantaże dotyczące życia realnego prowadzą do wykluczenia z gry, mogą być także podstawą do zgłoszenia popełnienia przestępstwa do odpowiednich organów. 3.7. zabronione jest podszywanie się pod administrację i moderatorów pokelife. 3.8. zabrania się spamowania. 3.9. niniejsza gra nie jest forum dyskusyjnym. dyskusja na tematy powszechnie uznawane za kontrowersyjne, a nie związane bezpośrednio z funkcjonowaniem gry może zostać ucięta, jeśli będzie ona zarzewiem konfliktów w grze. w szczególności umieszczanie w grze treści, odnośników, haseł, symboli lub ludzi związanych z ustrojami opartymi na dyktaturze, terrorze lub nienawiści (np. faszyzm, nazizm, nacjonalizm, terroryzm) lub wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej jest zabronione i podlega surowej karze. 3.10. zabrania się reklamowania innych gier lub produktów przez rozsyłanie wiadomości w grze. § 4. długość i okoliczności przyznawania banów i kar 4.1. bany i kary w grze udzielane są przez administratorów w przypadku złamania regulaminu. może zostać zbanowane zarówno jedno konto, wszystkie konta należące do danego gracza lub nawet jego adres ip. 4.2. ban na forum, a ban w grze to oddzielne kary, jednak w skrajnych przypadkach zbanowanie danej osoby na forum może też nieść za sobą bana w grze i odwrotnie. 4.3. nie ma sztywnych granic, które pozwolą graczom zawsze przewidzieć jaką karę otrzymają. to administrator w chwili przyznawania bana ocenia sytuację i wedle tego działa. 4.4. zakres banów i kar za niektóre przewinienia (z zastrzeżeniem, że kara nie zawsze jest właśnie taka) jednorazowy push - odjęcie spushowanej kwoty/pokemona - brak bana wielokrotny push, w dodatku z kilku kont - ban permanentny handlowanie z multikontem (nawet jeśli są to normalne ceny) - ban na co najmniej miesiąc wulgarna i obraźliwa wiadomość do gracza - ban na kilka tygodni uporczywe rozsyłanie linków, spam - ban permanentny ekstremalny jednorazowy push - ban na 3 miesiące/permamentny   są to poglądowe wartości aby gracz wiedział co go czeka. dokładny czas zależy od konkretnego przypadku. § 5. odwoływanie się od kary lub bana 5.1. jeśli konto zostanie zablokowane za złamanie regulaminu gracz nie ma prawa ubiegać się o odszkodowanie w żadnej postaci. 5.2. gracz ma prawo do sprzeciwu. sprzeciw można zgłaszać na forum gry, w miejscu do tego przeznaczonym do miesiąca po blokadzie konta. administracja zastrzega sobie prawo do nie wzięcia pod uwagę sprzeciwu nadesłanego po tej dacie. w razie braku sprzeciwu, konto może zostać skasowane. 5.3. w przypadku włamania lub podejrzenia włamania na konto gracz ma obowiązek zgłosić ten problem gdy tylko zostanie zauważony. administracja zastrzega sobie prawo do nie wzięcia pod uwagę zgłoszenia lub sprzeciwu (w przypadku blokady konta) nadesłanego później niż tydzień po włamaniu, jeśli posiadane dane nie będą wystarczające do udowodnienia włamania. 5.4. w uzasadnionych, wyjątkowych przypadkach administracja ma prawo zablokować konto gracza z powodów innych niż podane w powyższym regulaminie. 5.5. powód swojego bana możecie znaleźć w tym wątku na forum: klik § 6. punkty zasług oraz dotacje 6.1. punkty zasług są wyrazem podziękowania administracji, za pomoc okazaną przy rozwoju gry. nie są one jednak towarem. 6.2. przekazanie nawet dużej ilości pieniędzy na rzecz gry nie zapewnia specjalnego traktowania przez moderatorów czy administrację. 6.3. jeśli konto zostanie zablokowane bądź usunięte przelane na rzecz gry pieniądze nie są zwracane. § 7. używanie konta w celach komercyjnych 7.1. sprzedaż/kupno konta, pokemonów, przedmiotów, punktów zasług, czasu i inne wykorzystanie konta w celach komercyjnych (a także próby podjęcia tych czynności) są surowo zakazane. 7.2. zabronione jest wysyłanie reklam bez zgody administracji. 7.3. zabronione jest sprzedawanie poradników do pokelife. 7.4. zabronione jest rozsyłanie wiadomości zawierających linki referencyjne (np. do gier), których kliknięcie powoduje odniesienie dowolnych korzyści. § 8. błędy w grze 8.1. gdy gracz znajdzie błąd w grze zobowiązany jest zgłosić go w dziale błędów na forum pokelife, szczególnie w przypadku błędów typu "game breaking" (poważne uszkodzenie skryptu uniemożliwiające pewne akcje) czy "game exploit" (błąd na którym można w bardzo łatwy sposób bardzo dużo zyskać). 8.2. wykorzystywanie jakiegokolwiek błędu gry dla własnych korzyści może i będzie podstawą do zbanowania gracza. 8.3. gracz wykorzystujący luki w grze, które nie wyczerpują znamion błędu, lecz wynikają z niedoskonałości skryptu gry i niedostosowania go do zmiennej dynamiki rozgrywki, a który nie zgłosi takiej sytuacji, również może podlegać karze. 8.4. naginanie regulaminu i zasad gry, szczególnie wielokrotnie i dla własnej korzyści również podlega karze. 5.5. powód swojego bana możecie znaleźć w tym wątku na forum: klik 3.6. groźby i szantaże dotyczące życia realnego prowadzą do wykluczenia z gry, mogą być także podstawą do zgłoszenia popełnienia przestępstwa do odpowiednich organów. 3.7. zabronione jest podszywanie się pod administrację i moderatorów pokelife. 3.8. zabrania się spamowania. 3.9. niniejsza gra nie jest forum dyskusyjnym. dyskusja na tematy powszechnie uznawane za kontrowersyjne, a nie związane bezpośrednio z funkcjonowaniem gry może zostać ucięta, jeśli będzie ona zarzewiem konfliktów w grze. w szczególności umieszczanie w grze treści, odnośników, haseł, symboli lub ludzi związanych z ustrojami opartymi na dyktaturze, terrorze lub nienawiści (np. faszyzm, nazizm, nacjonalizm, terroryzm) lub wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej jest zabronione i podlega surowej karze. 3.10. zabrania się reklamowania innych gier lub produktów przez rozsyłanie wiadomości w grze. § 9. pozostałe zasady 9.1. zabronione jest spamowanie linkami do karmienia pokemonów (nie tylko na stronie gry). pokemony przyłapanych na takim procederze mogą być osłabione, bądź usunięte. 9.2. jeśli masz zastrzeżenia co do pracy moderatorów bądź administracji opisz dokładnie co nie pasuje i zgłoś to w odpowiednim miejscu na forum. 9.3. administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania wyraźnej przyczyny. 9.4. próba zalogowania się na konto którejkolwiek osoby z administracji, karana jest banem na wszystkie konta gracza, bez możliwości odbanowania. 9.5. listę administratorów i moderatorów znajdziecie tutaj klik 9.6. nieznajomość regulaminu nie zwalnia z konieczności przestrzegania go. 9.7. nie obowiązuje zasada "czego nie ma w regulaminie jest dozwolone". w szczególnych przypadkach, kiedy dojdzie do sytuacji pod którą obecny regulamin nie został przystosowany, administrator ma prawo osobiście zająć się sprawą w odpowiedni sposób oraz w przyszłości dodać odpowiedni zapisek do regulaminu. § 10. prawa autorskie 10.1. nazwa "pokemon", postacie pokemonów oraz grafika są własnością firmy: 1995-2007 nintendo/creatures inc./game freak inc. tm, ® and pokémon character names are trademarks of nintendo. × rejestracja trenera pokemon imię trenera hasło powtórz hasło email* region startowy kanto johto hoenn sinnoh unova pierwszy pokemon bulbasaur charmander squirtle przepisz kod z obrazka akceptuję regulamin rejestruj trenera *uwaga: jeśli podasz nieprawdziwy adres e-mail, możesz mieć potem problemy z odzyskaniem hasła w przypadku jego zagubienia! twój e-mail jest niewidoczny dla innych użytkowników. zamknij


Here you find all texts from your page as Google (googlebot) and others search engines seen it.

Words density analysis:

Numbers of all words: 1989

One word

Two words phrases

Three words phrases

nie - 7.64% (152)
kont - 2.06% (41)
jest - 1.76% (35)
że - 1.71% (34)
gra - 1.71% (34)
pod - 1.66% (33)
pokemon - 1.46% (29)
się - 1.46% (29)
gracz - 1.46% (29)
przy - 1.31% (26)
ban - 1.26% (25)
wie - 1.21% (24)
lub - 1.16% (23)
czy - 1.11% (22)
konta - 1.06% (21)
grze - 1.06% (21)
one - 0.96% (19)
może - 0.85% (17)
gry - 0.85% (17)
kar - 0.8% (16)
pokemonów - 0.75% (15)
zabronione - 0.7% (14)
ale - 0.7% (14)
ona - 0.7% (14)
regulamin - 0.65% (13)
forum - 0.65% (13)
ich - 0.65% (13)
push - 0.6% (12)
konto - 0.55% (11)
gracza - 0.55% (11)
- 0.5% (10)
jeśli - 0.5% (10)
innych - 0.45% (9)
przez - 0.45% (9)
przypadku - 0.45% (9)
jak - 0.45% (9)
pokelife - 0.4% (8)
oraz - 0.4% (8)
prawo - 0.35% (7)
które - 0.35% (7)
trener - 0.35% (7)
jedna - 0.35% (7)
jego - 0.35% (7)
dane - 0.35% (7)
tym - 0.35% (7)
moderatorów - 0.3% (6)
bana - 0.3% (6)
regulaminu - 0.3% (6)
klik - 0.3% (6)
posiada - 0.3% (6)
swoje - 0.3% (6)
będą - 0.3% (6)
będzie - 0.3% (6)
administracja - 0.3% (6)
który - 0.3% (6)
sam - 0.3% (6)
grze. - 0.3% (6)
graczy - 0.3% (6)
zostać - 0.3% (6)
jednak - 0.3% (6)
ten - 0.25% (5)
adres - 0.25% (5)
odpowiedni - 0.25% (5)
stanie - 0.25% (5)
podlega - 0.25% (5)
bez - 0.25% (5)
tylko - 0.25% (5)
tego - 0.25% (5)
karze - 0.25% (5)
sprzeciw - 0.25% (5)
miesiąc - 0.25% (5)
wiadomości - 0.25% (5)
np. - 0.25% (5)
sobie - 0.25% (5)
przedmiotów - 0.25% (5)
administrator - 0.25% (5)
- 0.25% (5)
innym - 0.25% (5)
punkt - 0.25% (5)
zgłosi - 0.25% (5)
zasad - 0.2% (4)
zasług - 0.2% (4)
pokemonów. - 0.2% (4)
(np. - 0.2% (4)
podstawą - 0.2% (4)
których - 0.2% (4)
być - 0.2% (4)
osoby - 0.2% (4)
1.6. - 0.2% (4)
dla - 0.2% (4)
kary - 0.2% (4)
aby - 0.2% (4)
bądź - 0.2% (4)
mogą - 0.2% (4)
sprzeciwu - 0.2% (4)
przypadkach - 0.2% (4)
rozsyłanie - 0.2% (4)
and - 0.2% (4)
zgłosić - 0.2% (4)
10. - 0.2% (4)
również - 0.2% (4)
powszechnie - 0.2% (4)
administracji - 0.2% (4)
gdy - 0.2% (4)
spam - 0.2% (4)
zabrania - 0.2% (4)
znajdzie - 0.2% (4)
gry, - 0.2% (4)
kod - 0.2% (4)
niż - 0.2% (4)
karze. - 0.2% (4)
nawet - 0.2% (4)
gracze - 0.2% (4)
wątku - 0.2% (4)
nienawiści - 0.2% (4)
administrację - 0.15% (3)
are - 0.15% (3)
zawsze - 0.15% (3)
kto - 0.15% (3)
swojego - 0.15% (3)
uwagę - 0.15% (3)
administratorów - 0.15% (3)
także - 0.15% (3)
zgłoszenia - 0.15% (3)
miejsc - 0.15% (3)
między - 0.15% (3)
nazw - 0.15% (3)
czas - 0.15% (3)
zostanie - 0.15% (3)
treści - 0.15% (3)
zastrzega - 0.15% (3)
danego - 0.15% (3)
pokelife. - 0.15% (3)
permanentny - 0.15% (3)
też - 0.15% (3)
włamania - 0.15% (3)
banów - 0.15% (3)
główne - 0.15% (3)
targ - 0.15% (3)
forum: - 0.15% (3)
wiele - 0.15% (3)
trenera - 0.15% (3)
zakazane - 0.15% (3)
gier - 0.15% (3)
rzadkich - 0.15% (3)
każdy - 0.15% (3)
możecie - 0.15% (3)
hasło - 0.15% (3)
rzecz - 0.15% (3)
samego - 0.15% (3)
inne - 0.15% (3)
reklam - 0.15% (3)
którzy - 0.15% (3)
pokemonów, - 0.15% (3)
tygodni - 0.15% (3)
akcji - 0.15% (3)
korzyści - 0.15% (3)
(nie - 0.15% (3)
stowarzyszeń - 0.15% (3)
złap - 0.15% (3)
jednego - 0.15% (3)
osób - 0.15% (3)
jedno - 0.15% (3)
innymi - 0.15% (3)
wszystkie - 0.15% (3)
tymi - 0.15% (3)
kilka - 0.15% (3)
nim - 0.15% (3)
możesz - 0.15% (3)
cię - 0.15% (3)
rasowej, - 0.1% (2)
terrorze - 0.1% (2)
brak - 0.1% (2)
wyznaniowej, - 0.1% (2)
faszyzm, - 0.1% (2)
należące - 0.1% (2)
wzywające - 0.1% (2)
rejestruj - 0.1% (2)
wulgarna - 0.1% (2)
terroryzm) - 0.1% (2)
nacjonalizm, - 0.1% (2)
etnicznej - 0.1% (2)
jednorazowy - 0.1% (2)
3.10. - 0.1% (2)
przyznawania - 0.1% (2)
produktów - 0.1% (2)
reklamowania - 0.1% (2)
kwoty/pokemona - 0.1% (2)
regulaminu. - 0.1% (2)
kara - 0.1% (2)
obraźliwa - 0.1% (2)
e-mail - 0.1% (2)
surowej - 0.1% (2)
hasła - 0.1% (2)
nazizm, - 0.1% (2)
powód - 0.1% (2)
został - 0.1% (2)
błąd - 0.1% (2)
błędów - 0.1% (2)
szczególnie - 0.1% (2)
przedmiotów, - 0.1% (2)
komercyjnych - 0.1% (2)
6.3. - 0.1% (2)
usunięte - 0.1% (2)
celach - 0.1% (2)
typu - 0.1% (2)
"game - 0.1% (2)
regulaminie - 0.1% (2)
go. - 0.1% (2)
pokemony - 0.1% (2)
zastrzeżenia - 0.1% (2)
sytuacji - 0.1% (2)
błędu - 0.1% (2)
skryptu - 0.1% (2)
bardzo - 0.1% (2)
sposób - 0.1% (2)
dyktaturze, - 0.1% (2)
przyszłości - 0.1% (2)
wzięcia - 0.1% (2)
nadesłanego - 0.1% (2)
problem - 0.1% (2)
później - 0.1% (2)
miejscu - 0.1% (2)
można - 0.1% (2)
zablokowane - 0.1% (2)
region - 0.1% (2)
prawa - 0.1% (2)
podane - 0.1% (2)
5.5. - 0.1% (2)
pomoc - 0.1% (2)
rozwoju - 0.1% (2)
6.2. - 0.1% (2)
administracji, - 0.1% (2)
6.1. - 0.1% (2)
znaleźć - 0.1% (2)
punkty - 0.1% (2)
inc. - 0.1% (2)
wartości - 0.1% (2)
znajdziecie - 0.1% (2)
zbanowania - 0.1% (2)
nazwa - 0.1% (2)
kilku - 0.1% (2)
grze, - 0.1% (2)
przeprowadzanie - 0.1% (2)
usuwani - 0.1% (2)
poziomu), - 0.1% (2)
liczy - 0.1% (2)
jakiejkolwiek - 0.1% (2)
zdobędą - 0.1% (2)
osiągnięcie - 0.1% (2)
(zdobycie - 0.1% (2)
transakcji - 0.1% (2)
kontami - 0.1% (2)
ilości - 0.1% (2)
zakładanie - 0.1% (2)
korzysta - 0.1% (2)
zakazane. - 0.1% (2)
punktów - 0.1% (2)
tutaj - 0.1% (2)
brać - 0.1% (2)
kiedy - 0.1% (2)
gracza. - 0.1% (2)
należy - 0.1% (2)
oto - 0.1% (2)
rodzeństwo - 0.1% (2)
okres - 0.1% (2)
pozostają - 0.1% (2)
jako - 0.1% (2)
dołącz - 0.1% (2)
pokemon. - 0.1% (2)
stwórz - 0.1% (2)
szukaj - 0.1% (2)
czasu - 0.1% (2)
jej - 0.1% (2)
weekend - 0.1% (2)
pokedex - 0.1% (2)
sierpnia - 0.1% (2)
czym - 0.1% (2)
bardziej - 0.1% (2)
zająć - 0.1% (2)
graczami - 0.1% (2)
innej - 0.1% (2)
właściciel - 0.1% (2)
osobie - 0.1% (2)
siebie - 0.1% (2)
nieaktywne - 0.1% (2)
której - 0.1% (2)
różnych - 0.1% (2)
przedmioty - 0.1% (2)
którą - 0.1% (2)
stowarzyszenia - 0.1% (2)
... - 0.1% (2)
podlegać - 0.1% (2)
pushowanej - 0.1% (2)
uznawane - 0.1% (2)
tematy - 0.1% (2)
kontrowersyjne, - 0.1% (2)
związane - 0.1% (2)
bezpośrednio - 0.1% (2)
dyskusja - 0.1% (2)
dyskusyjnym. - 0.1% (2)
3.8. - 0.1% (2)
podszywanie - 0.1% (2)
spamowania. - 0.1% (2)
3.9. - 0.1% (2)
niniejsza - 0.1% (2)
funkcjonowaniem - 0.1% (2)
ucięta, - 0.1% (2)
symboli - 0.1% (2)
haseł, - 0.1% (2)
ludzi - 0.1% (2)
związanych - 0.1% (2)
ustrojami - 0.1% (2)
odnośników, - 0.1% (2)
treści, - 0.1% (2)
zarzewiem - 0.1% (2)
konfliktów - 0.1% (2)
szczególności - 0.1% (2)
umieszczanie - 0.1% (2)
3.7. - 0.1% (2)
organów. - 0.1% (2)
forum, - 0.1% (2)
kupywanie - 0.1% (2)
stronie - 0.1% (2)
gry. - 0.1% (2)
używanie - 0.1% (2)
niekoniecznie - 0.1% (2)
pieniądze - 0.1% (2)
bany - 0.1% (2)
karę - 0.1% (2)
najmniej - 0.1% (2)
skrajnych - 0.1% (2)
targu - 0.1% (2)
tyczy - 0.1% (2)
zarówno - 0.1% (2)
wykluczenia - 0.1% (2)
prowadzą - 0.1% (2)
popełnienia - 0.1% (2)
przestępstwa - 0.1% (2)
odpowiednich - 0.1% (2)
realnego - 0.1% (2)
życia - 0.1% (2)
3.6. - 0.1% (2)
groźby - 0.1% (2)
szantaże - 0.1% (2)
dotyczące - 0.1% (2)
opartymi - 0.1% (2)
w grze - 1.01% (20)
zabronione jest - 0.5% (10)
na forum - 0.45% (9)
w przypadku - 0.35% (7)
w grze. - 0.3% (6)
do nie - 0.25% (5)
i kont - 0.25% (5)
prawo do - 0.25% (5)
ban na - 0.2% (4)
zabrania się - 0.2% (4)
jest zabronione - 0.2% (4)
może zostać - 0.2% (4)
wątku na - 0.2% (4)
podstawą do - 0.2% (4)
innych graczy - 0.2% (4)
ma prawo - 0.2% (4)
sobie prawo - 0.15% (3)
zabronione i - 0.15% (3)
na konto - 0.15% (3)
administracja zastrzega - 0.15% (3)
się na - 0.15% (3)
i moderatorów - 0.15% (3)
mogą być - 0.15% (3)
nie jest - 0.15% (3)
konta na - 0.15% (3)
forum: klik - 0.15% (3)
wiadomości w - 0.15% (3)
w pokelife - 0.15% (3)
ban permanentny - 0.15% (3)
gracz ma - 0.15% (3)
zastrzega sobie - 0.15% (3)
rozsyłanie wiadomości - 0.15% (3)
pod uwagę - 0.15% (3)
tego samego - 0.15% (3)
dotyczące życia - 0.1% (2)
celach komercyjnych - 0.1% (2)
i szantaże - 0.1% (2)
może podlegać - 0.1% (2)
realnego prowadzą - 0.1% (2)
3.6. groźby - 0.1% (2)
z gry, - 0.1% (2)
do zgłoszenia - 0.1% (2)
popełnienia przestępstwa - 0.1% (2)
najmniej miesiąc - 0.1% (2)
także podstawą - 0.1% (2)
push - - 0.1% (2)
konta w - 0.1% (2)
do wykluczenia - 0.1% (2)
zostanie zablokowane - 0.1% (2)
swojego bana - 0.1% (2)
możecie znaleźć - 0.1% (2)
5.5. powód - 0.1% (2)
wzięcia pod - 0.1% (2)
w przyszłości - 0.1% (2)
nie wzięcia - 0.1% (2)
do odpowiednich - 0.1% (2)
punkty zasług - 0.1% (2)
bądź usunięte - 0.1% (2)
rzecz gry - 0.1% (2)
w odpowiedni - 0.1% (2)
jeśli konto - 0.1% (2)
konto zostanie - 0.1% (2)
na rzecz - 0.1% (2)
w celach - 0.1% (2)
spamowania. 3.9. - 0.1% (2)
dyktaturze, terrorze - 0.1% (2)
lub nienawiści - 0.1% (2)
(np. faszyzm, - 0.1% (2)
przez rozsyłanie - 0.1% (2)
opartymi na - 0.1% (2)
z ustrojami - 0.1% (2)
odnośników, haseł, - 0.1% (2)
symboli lub - 0.1% (2)
ludzi związanych - 0.1% (2)
nazizm, nacjonalizm, - 0.1% (2)
terroryzm) lub - 0.1% (2)
i podlega - 0.1% (2)
surowej karze. - 0.1% (2)
3.10. zabrania - 0.1% (2)
wyznaniowej, etnicznej - 0.1% (2)
nienawiści rasowej, - 0.1% (2)
lub produktów - 0.1% (2)
wzywające do - 0.1% (2)
innych gier - 0.1% (2)
grze treści, - 0.1% (2)
umieszczanie w - 0.1% (2)
forum dyskusyjnym. - 0.1% (2)
dyskusja na - 0.1% (2)
tematy powszechnie - 0.1% (2)
uznawane za - 0.1% (2)
niniejsza gra - 0.1% (2)
się reklamowania - 0.1% (2)
podszywanie się - 0.1% (2)
pod administrację - 0.1% (2)
pokelife. 3.8. - 0.1% (2)
są to - 0.1% (2)
kontrowersyjne, a - 0.1% (2)
zarzewiem konfliktów - 0.1% (2)
w szczególności - 0.1% (2)
grze. § - 0.1% (2)
będzie ona - 0.1% (2)
ucięta, jeśli - 0.1% (2)
nie związane - 0.1% (2)
bezpośrednio z - 0.1% (2)
funkcjonowaniem gry - 0.1% (2)
organów. 3.7. - 0.1% (2)
karze. 3.10. - 0.1% (2)
do danego - 0.1% (2)
się to - 0.1% (2)
groźby i - 0.1% (2)
szantaże dotyczące - 0.1% (2)
za push - 0.1% (2)
na targu - 0.1% (2)
co najmniej - 0.1% (2)
skrajnych przypadkach - 0.1% (2)
pod push - 0.1% (2)
życia realnego - 0.1% (2)
prowadzą do - 0.1% (2)
odpowiednich organów. - 0.1% (2)
3.7. zabronione - 0.1% (2)
jest podszywanie - 0.1% (2)
się pod - 0.1% (2)
przestępstwa do - 0.1% (2)
zgłoszenia popełnienia - 0.1% (2)
wykluczenia z - 0.1% (2)
gry, mogą - 0.1% (2)
być także - 0.1% (2)
punktów zasług - 0.1% (2)
samego gracza - 0.1% (2)
to nie - 0.1% (2)
którzy zdobędą - 0.1% (2)
osiągnięcie trener - 0.1% (2)
i (zdobycie - 0.1% (2)
konta jest - 0.1% (2)
z innymi - 0.1% (2)
pokemon i - 0.1% (2)
szukaj rzadkich - 0.1% (2)
innymi graczami - 0.1% (2)
będą usuwani - 0.1% (2)
gracze którzy - 0.1% (2)
(w przypadku - 0.1% (2)
kont z - 0.1% (2)
do tego - 0.1% (2)
o których - 0.1% (2)
jest przeprowadzanie - 0.1% (2)
zdobędą w - 0.1% (2)
grze osiągnięcie - 0.1% (2)
do zbanowania - 0.1% (2)
administrację i - 0.1% (2)
moderatorów pokelife. - 0.1% (2)
faszyzm, nazizm, - 0.1% (2)
nacjonalizm, terroryzm) - 0.1% (2)
lub wzywające - 0.1% (2)
do nienawiści - 0.1% (2)
nienawiści (np. - 0.1% (2)
terrorze lub - 0.1% (2)
związanych z - 0.1% (2)
ustrojami opartymi - 0.1% (2)
na dyktaturze, - 0.1% (2)
rasowej, wyznaniowej, - 0.1% (2)
etnicznej jest - 0.1% (2)
banów i - 0.1% (2)
gracza lub - 0.1% (2)
w skrajnych - 0.1% (2)
jednorazowy push - 0.1% (2)
produktów przez - 0.1% (2)
gier lub - 0.1% (2)
podlega surowej - 0.1% (2)
do gry - 0.1% (2)
reklamowania innych - 0.1% (2)
lub ludzi - 0.1% (2)
haseł, symboli - 0.1% (2)
dyskusyjnym. dyskusja - 0.1% (2)
na tematy - 0.1% (2)
powszechnie uznawane - 0.1% (2)
za kontrowersyjne, - 0.1% (2)
jest forum - 0.1% (2)
gra nie - 0.1% (2)
3.8. zabrania - 0.1% (2)
się spamowania. - 0.1% (2)
3.9. niniejsza - 0.1% (2)
związane bezpośrednio - 0.1% (2)
z funkcjonowaniem - 0.1% (2)
grze. w - 0.1% (2)
szczególności umieszczanie - 0.1% (2)
treści, odnośników, - 0.1% (2)
konfliktów w - 0.1% (2)
ona zarzewiem - 0.1% (2)
gry może - 0.1% (2)
zostać ucięta, - 0.1% (2)
jeśli będzie - 0.1% (2)
kilku kont - 0.1% (2)
tym wątku na - 0.15% (3)
jest zabronione i - 0.15% (3)
w tym wątku - 0.15% (3)
sobie prawo do - 0.15% (3)
na forum: klik - 0.15% (3)
administracja zastrzega sobie - 0.15% (3)
zastrzega sobie prawo - 0.15% (3)
zabronione jest podszywanie - 0.1% (2)
popełnienia przestępstwa do - 0.1% (2)
podstawą do zgłoszenia - 0.1% (2)
odpowiednich organów. 3.7. - 0.1% (2)
i moderatorów pokelife. - 0.1% (2)
gra nie jest - 0.1% (2)
spamowania. 3.9. niniejsza - 0.1% (2)
3.8. zabrania się - 0.1% (2)
mogą być także - 0.1% (2)
się pod administrację - 0.1% (2)
realnego prowadzą do - 0.1% (2)
5.5. powód swojego - 0.1% (2)
na rzecz gry - 0.1% (2)
powód swojego bana - 0.1% (2)
konto zostanie zablokowane - 0.1% (2)
bana możecie znaleźć - 0.1% (2)
forum dyskusyjnym. dyskusja - 0.1% (2)
możecie znaleźć w - 0.1% (2)
szantaże dotyczące życia - 0.1% (2)
3.6. groźby i - 0.1% (2)
wykluczenia z gry, - 0.1% (2)
a nie związane - 0.1% (2)
nienawiści rasowej, wyznaniowej, - 0.1% (2)
etnicznej jest zabronione - 0.1% (2)
lub wzywające do - 0.1% (2)
nazizm, nacjonalizm, terroryzm) - 0.1% (2)
nienawiści (np. faszyzm, - 0.1% (2)
i podlega surowej - 0.1% (2)
karze. 3.10. zabrania - 0.1% (2)
w grze. § - 0.1% (2)
przez rozsyłanie wiadomości - 0.1% (2)
gier lub produktów - 0.1% (2)
się reklamowania innych - 0.1% (2)
dyktaturze, terrorze lub - 0.1% (2)
ustrojami opartymi na - 0.1% (2)
gry może zostać - 0.1% (2)
ucięta, jeśli będzie - 0.1% (2)
bezpośrednio z funkcjonowaniem - 0.1% (2)
wzięcia pod uwagę - 0.1% (2)
uznawane za kontrowersyjne, - 0.1% (2)
ona zarzewiem konfliktów - 0.1% (2)
w grze. w - 0.1% (2)
ludzi związanych z - 0.1% (2)
haseł, symboli lub - 0.1% (2)
grze treści, odnośników, - 0.1% (2)
szczególności umieszczanie w - 0.1% (2)
na tematy powszechnie - 0.1% (2)
nie wzięcia pod - 0.1% (2)
pod administrację i - 0.1% (2)
moderatorów pokelife. 3.8. - 0.1% (2)
jest podszywanie się - 0.1% (2)
organów. 3.7. zabronione - 0.1% (2)
przestępstwa do odpowiednich - 0.1% (2)
zabrania się spamowania. - 0.1% (2)
3.9. niniejsza gra - 0.1% (2)
za kontrowersyjne, a - 0.1% (2)
tematy powszechnie uznawane - 0.1% (2)
dyskusyjnym. dyskusja na - 0.1% (2)
nie jest forum - 0.1% (2)
do zgłoszenia popełnienia - 0.1% (2)
być także podstawą - 0.1% (2)
ma prawo do - 0.1% (2)
tego samego gracza - 0.1% (2)
grze osiągnięcie trener - 0.1% (2)
którzy zdobędą w - 0.1% (2)
osiągnięcie trener i - 0.1% (2)
w skrajnych przypadkach - 0.1% (2)
do danego gracza - 0.1% (2)
z gry, mogą - 0.1% (2)
prowadzą do wykluczenia - 0.1% (2)
dotyczące życia realnego - 0.1% (2)
groźby i szantaże - 0.1% (2)
nie związane bezpośrednio - 0.1% (2)
z funkcjonowaniem gry - 0.1% (2)
3.10. zabrania się - 0.1% (2)
reklamowania innych gier - 0.1% (2)
podlega surowej karze. - 0.1% (2)
rasowej, wyznaniowej, etnicznej - 0.1% (2)
wzywające do nienawiści - 0.1% (2)
lub produktów przez - 0.1% (2)
rozsyłanie wiadomości w - 0.1% (2)
zdobędą w grze - 0.1% (2)
jeśli konto zostanie - 0.1% (2)
co najmniej miesiąc - 0.1% (2)
- ban permanentny - 0.1% (2)
nacjonalizm, terroryzm) lub - 0.1% (2)
(np. faszyzm, nazizm, - 0.1% (2)
grze. w szczególności - 0.1% (2)
zarzewiem konfliktów w - 0.1% (2)
jeśli będzie ona - 0.1% (2)
może zostać ucięta, - 0.1% (2)
umieszczanie w grze - 0.1% (2)
treści, odnośników, haseł, - 0.1% (2)
terrorze lub nienawiści - 0.1% (2)
opartymi na dyktaturze, - 0.1% (2)
związanych z ustrojami - 0.1% (2)
symboli lub ludzi - 0.1% (2)
prawo do nie - 0.1% (2)

Here you can find chart of all your popular one, two and three word phrases. Google and others search engines means your page is about words you use frequently.

Copyright © 2015-2016 hupso.pl. All rights reserved. FB | +G | Twitter

Hupso.pl jest serwisem internetowym, w którym jednym kliknieciem możesz szybko i łatwo sprawdź stronę www pod kątem SEO. Oferujemy darmowe pozycjonowanie stron internetowych oraz wycena domen i stron internetowych. Prowadzimy ranking polskich stron internetowych oraz ranking stron alexa.