4.53 score from hupso.pl for:
identyfikacja.plHTML Content


Titleidentyfikacja.pl - międzynarodowa baza zwierząt oznakowanych

Length: 60, Words: 9
Description identyfikacja.pl to pierwsza, największa i najdłużej działająca w polsce, międzynarodowa baza zwierząt oznakowanych oraz członek organizacji europetnet. baza działa dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. oferujemy rejestrację zwierząt towarzyszących, hodowlanych i egzotycznych.

Length: 298, Words: 48
Keywords identyfikacja, baza danych zwierząt, chip dla psa, czip, czipowanie psów, rejestracja zwierząt, rejestracja psa, rejestracja kota, centralna baza danych, transponder, znakowanie psów ,rejestracja w bazie, czip, czipowanie, znakowanie psów i kotów, ogólnopolska baza danych psów, chipowanie, identyfikatory elektroniczne, iso 11784, iso 11785, mikroczipy, mikrochipy, mikroczip, mikrochip, identyfikacja zwierząt, fdx-b, rejestracja, bezpłatne znakowanie, bezdomność zwierząt, międzynarodowa baza, bazwa zwierząt oznakowanych, ewidencja danych, identyfikacja.pl, animalid, animalid.eu
Robots noodp,noydir
Charset UTF-8
Og Meta - Title exist
Og Meta - Description exist
Og Meta - Site name exist
Tytuł powinien zawierać pomiędzy 10 a 70 znaków (ze spacjami), a mniej niż 12 słów w długości.
Meta opis powinien zawierać pomiędzy 50 a 160 znaków (łącznie ze spacjami), a mniej niż 24 słów w długości.
Kodowanie znaków powinny być określone , UTF-8 jest chyba najlepszy zestaw znaków, aby przejść z powodu UTF-8 jest bardziej międzynarodowy kodowaniem.
Otwarte obiekty wykresu powinny być obecne w stronie internetowej (więcej informacji na temat protokołu OpenGraph: http://ogp.me/)

SEO Content

Words/Characters 2155
Text/HTML 45.35 %
Headings H1 0
H2 8
H3 16
H4 22
H5 7
H6 6
H1
H2
witamy w identyfikacja.pl
lecznice, schroniska, hodowle i fundacje
czy twój mikroczip jest prawidłowy?
witamy w identyfikacja.pl!
zgłoś znalezienie zwierzęcia
identyfikacja.pl
artykuły naszych specjalistów
pytania i odpowiedzi
H3
dołącz do nas już dziś!
zapoznaj się z ofertą!
sprawdź nasze artykuły!
rejestracja zwierzęcia
współpracuj z nami
artykuły
zmień dane właściciela
usuń swoją rejestrację
utwórz konto
czy już wiesz, dlaczego warto dołączyć do identyfikacja.pl i zarejestrować zwierzę?
czy twój mikroczip jest prawidłowy?
co warto wiedzieć o znakowaniu zwierząt?
fakty i mity o elektronicznej identyfikacji
procedura implantacji mikroczipa
zaloguj się na swoje konto:
generowanie nowego hasła:
H4 międzynarodowa baza danych
współpraca
dowiedz się
wyszukiwarka mikroczipów serwisu identyfikacja.pl
jesteśmy pierwszą, największą i najdłużej działającą w polsce, międzynarodową bazą zwierząt oznakowanych elektronicznie, a także nowoczesnym serwisem informacyjnym dotyczącym ich rejestracji oraz identyfikacji.
znalazłeś bezdomnego psa lub kota i chciałbyś sprawdzić, czy posiada właściciela?
rafał malicki
anna nowak
ewa mazurek
doświadczenie i jakość.
polskie towarzystwo rejestracji i identyfikacji zwierząt od dwudziestu lat skutecznie pomaga zaginionym czworonogom na całym świecie. nasi specjaliści, jako pierwsi w polsce, wprowadzili do powszechnego użytku metodę elektronicznego znakowania mikroczipem, a w roku 1999 w brukseli wraz z innymi krajami utworzyliśmy organizację europetnet. opracowane przez nas autorskie programy oraz rozwiązania w zakresie obsługi bazodanowej, wyznaczyły krajowe normy stosowane po dziś dzień.
skuteczność działania.
wraz z ekspansją metody elektronicznego znakowania w polsce dbamy o zachowanie jej najwyższych standardów, ponieważ tylko wtedy przynosi to rzeczywisty efekt i pozwala na powrót zaginionych zwierząt do ich właścicieli. od wielu lat realizujemy programy ewidencji i zapobiegania bezdomności m.in. w największych miastach i gminach na terenie kraju oraz współpracujemy z lecznicami, schroniskami, fundacjami i certyfikowanymi hodowlami w całej europie.
wszystko w jednym miejscu.
w celu regulacji i podniesienia jakości świadczonych usług wszystkie procedury dotyczące elektronicznej ewidencji zwierząt on-line w naszych zbiorach podaj łapę®, integrator® oraz animal id®, zostały ujednolicone w formie nowego serwisu identyfikacja.pl. pełni on rolę kompendium dla wszystkich zainteresowanych, oferując kluczowe informacje dotyczące znakowania i rejestracji, a także jest nowoczesną platformą rejestracyjną umożliwiającą ewidencję zwierząt w międzynarodowej bazie danych.
jesteśmy najwięksi w polsce
mamy międzynarodowy zasięg
pionierzy i specjaliści
zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi zagadnieniami oraz praktycznymi i aktualnymi informacjami na temat elektronicznego znakowania, rejestracji, a także bezpieczeństwa zwierząt.
poniżej prezentujemy najczęstsze pytania i odpowiedzi dotyczące identyfikacji i rejestracji zwierząt. chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź nasze artykuły lub skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do nas!
wyszukiwarka mikroczipów serwisu identyfikacja.pl
wyszukiwarka mikroczipów serwisu identyfikacja.pl
H5 w celu regulacji i podniesienia jakości świadczonych usług wszystkie procedury dotyczące elektronicznej ewidencji zwierząt on-line w naszych zbiorach podaj łapę®, integrator® oraz animal id®, zostały zintegrowane w formie serwisu identyfikacja.pl. oprócz rejestracji w międzynarodowej bazie danych, pełni on także rolę kompendium dla właścicieli, lekarzy weterynarii oraz wszystkich zainteresowanych, oferując kluczowe i praktyczne informacje dotyczące znakowania i bezpieczeństwa zwierząt. użytkownicy identyfikacja.pl mogą także odpłatnie przerejestrować i bezpłatnie wyrejestrować swój rekord lub uaktualnić dane kontaktowe.
elektroniczne znakowanie zwierząt to najskuteczniejsza metoda ich ochrony przed trwałą bezdomnością. oprócz oznakowania, zwierzę musi zostać zarejestrowane w bazie, ponieważ tylko wtedy możliwe jest przypisanie danych jego właściciela do unikalnego numeru mikroczipa i w razie konieczności, zidentyfikowanie do kogo należy. implantacja mikroczipa nie zawsze równa się jego rejestracji w bazie. właściciel powinien zwrócić uwagę na ten fakt, gdyż lekarz może nie oferować takiej usługi wraz z oznakowaniem. pamiętajmy, że warunkiem dodania rekordu z danymi właściciela i zwierzęcia podczas wizyty w lecznicy, schronisku lub hodowli jest otrzymanie oficjalnego dowodu rejestracji. podstawowa rejestracja on-line pojedynczego rekordu to jednorazowy koszt w wysokości 39 zł (brutto). nasz serwis umożliwia również wykupienie dodatkowych usług, które mogą okazać się pomocne w identyfikacji czworonoga. zwierzę można także zarejestrować podczas wizyty we współpracującej z nami lecznicy weterynaryjnej lub schronisku, a koszt takiej usługi ustalany jest indywidualnie przez placówkę. w przypadku prowadzonych przez nas akcji bezpłatnego znakowania na terenie miast lub gmin, usługa ta jest darmowa dla mieszkańców zameldowanych na ternie obszaru na którym realizujemy program. oprócz samej rejestracji umożliwiamy także odpłatne przerejestrowanie danych w rekordzie na nowego właściciela w kwocie równej rejestracji rekordu tj. 39 zł (brutto) oraz bezpłatne wyrejestrowanie w przypadku zgonu zwierzęcia lub rezygnacji z usług serwisu.
identyfikacja.pl zachowuje najwyższe standardy bezpieczeństwa powierzonych nam danych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych. tym samym nie udostępniamy informacji kontaktowych oraz personaliów właścicieli zwierząt zarejestrowanych w naszych zbiorach osobom trzecim, ani nie wyświetlamy ich w wynikach wyszukiwania na stronie głównej, gdyż może to prowadzić do wszelkiego rodzaju nadużyć. wyniki wyszukiwania informują o obecności danego mikroczipa w bazie, miejscowości z której zwierzę pochodzi oraz opcjonalnie umożliwiają wyświetlenie dedykowanego profilu zwierzęcia lub wysłania bezpłatnej wiadomości sms do właściciela, w przypadku wykupienia przez niego takiej usługi.
dbając o najwyższą jakość elektronicznego znakowania i identyfikacji zwierząt w polsce nasz serwis uniemożliwia rejestrację mikroczipów, które nie posiadają akredytacji międzynarodowego komitetu ds. znakowania zwierząt icar (www.icar.org), a tym samym nie przeszły wymaganych testów i nie powinny być sprzedawane na terenie ue. mikroczipy to produkty specjalistyczne, których proces wytwarzania podlega ścisłym regulacjom mającym na celu gwarancję m.in. jakości, unikalności numeru, poprawności działania oraz bezpieczeństwa. normy te weryfikowane są przez icar w warunkach laboratoryjnych, a certyfikowani produceni zobowiązani są do zachowania najwyższych standardów, aby ich mikroczipy spełniały swoją rolę. w naszym kraju dostępne są także produkty nielicencjonowane, które mogą stanowić realne zagrożenie dla procesu identyfikacji zwierząt oraz ich zdrowia, a ponieważ nie posiadają tzw. kodu producenta, weryfikacja ich wytwórcy jest w zasadzie niemożliwa. w praktyce oznacza to najczęściej, że pochodzą z krajów, w których nie są poddawane żadnej kontroli i regulacjom oraz tworzone są z najtańszych komponentów, co ma znaczący wpływ na ich funkcjonalność, niską jakość oraz ryzyko wystąpienia powikłań poimplantacyjnych. oferowane są zwykle poprzez internetowe portale sprzedażowe lub indywidualne osoby, które przekazują je właścicielom wraz z zakupionymi przez nich zwierzętami, częstokroć nie wiedząc, że nie powinny być one w ogóle dystrybuowane. zachęcamy do zapoznania się z informacjami w sekcji artykuły, wyjaśniającymi kwestię ryzyka, jakie niesie ze sobą korzystanie z takich mikroczipów lub do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami na info@identyfikacja.pl
skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i powiadom nas o sytuacji. informację przekażemy pobliskim współpracującym placówkom i gdy uzyskamy sygnał o odnalezieniu twojego zwierzęcia, niezwłocznie cię o tym zawiadomimy. jeśli twój kot nie jest jeszcze zarejestrowany sugerujemy dodać go do naszej bazy, nawet jeśli zaginął. rejestracja rekordu aktywuje się po jej opłaceniu, a numer mikroczipa będzie widoczny w wyszukiwarce organizacji europetnet (www.europetnet.org), co znacznie zwiększy szanse na jego identyfikację. warto pamiętać, że najważniejsze są pierwsze 72h po zaginięciu, ponieważ wtedy istnieje największa szansa na szybki powrót twojego pupila do domu.
w pierwszej kolejności należy zweryfikować, czy zwierzę posiada mikroczip? w tym celu najlepiej udać do najbliższej lecznicy, schroniska lub jednostki straży miejskiej. po uzyskaniu unikalnego numeru warto skorzystać z wyszukiwarki identyfikacja.pl lub organizacji europetnet.org i sprawdzić, czy znajduje się w naszym zbiorze? jeśli mikroczip zarejestrowany jest w identyfikacja.pl prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta, aby nasi konsultanci mogli przekazać właścicielowi informacje na temat odnalezienia jego zaginionego czworonoga. w przypadku wykupienia przez właściciela dodatkowej usługi powiadomienie sms, znalazca może wysłać mu bezpłatną wiadomość z prośbą o kontakt. opcja ta dotyczy wyłącznie mikroczipów zarejestrowanych w naszych zbiorach i jest dostępna po wyświetleniu wyniku wyszukiwania danego rekordu. szczegóły usługi dostępne są w regulaminie serwisu. brak zarejestrowanego numeru nie oznacza, że pies lub kot jest bezpański. w niektórych sytuacjach istnieje możliwość dotarcia do jego właściciela nawet, gdy mikroczip nie figuruje bezpośrednio w bazie. jeśli uzyskany wynik wyszukiwania wskazuje na brak rejestracji, prosimy mimo wszystko o informacje na temat odnalezienia zwierzęcia, aby nasi pracownicy mogli zweryfikować, czy być może uda się uzyskać dodatkowe dane na temat wskazanego numeru.
kontakt z identyfikacja.pl
H6 zarejestruj +
dalej +
przeczytaj +
przerejestruj +
wyrejestruj +
utwórz +
strong
międzynarodowa baza danych
witamy w identyfikacja.pl
dołącz do nas już dziś!
współpraca
lecznice, schroniska, hodowle i fundacje
zapoznaj się z ofertą!
dowiedz się
czy twój mikroczip jest prawidłowy?
sprawdź nasze artykuły!
mikroczipów
identyfikacja.pl
15-cyfrowy numer
witamy w identyfikacja.pl!
zgłoś znalezienie zwierzęcia
czy posiada właściciela?
15-cyfrowy numer mikroczipa
skontaktuj się z naszymi konsultantami
identyfikacja.pl
polskie towarzystwo rejestracji i identyfikacji zwierząt
jako pierwsi w polsce
utworzyliśmy organizację europetnet
dbamy o zachowanie jej najwyższych standardów
programy ewidencji i zapobiegania bezdomności
elektronicznej ewidencji zwierząt on-line
kompendium dla wszystkich zainteresowanych
nowoczesną platformą rejestracyjną
identyfikacja.pl
jesteśmy najwięksi w polsce
mamy międzynarodowy zasięg
pionierzy i specjaliści
artykuły naszych specjalistów
pytania i odpowiedzi
twoje menu
przydatne linki
artykuły naszych specjalistów
dane kontaktowe
mikroczipów
identyfikacja.pl
mikroczipów
identyfikacja.pl
b
i
międzynarodowa baza danych
witamy w identyfikacja.pl
dołącz do nas już dziś!
współpraca
lecznice, schroniska, hodowle i fundacje
zapoznaj się z ofertą!
dowiedz się
czy twój mikroczip jest prawidłowy?
sprawdź nasze artykuły!
mikroczipów
identyfikacja.pl
15-cyfrowy numer
witamy w identyfikacja.pl!
zgłoś znalezienie zwierzęcia
czy posiada właściciela?
15-cyfrowy numer mikroczipa
skontaktuj się z naszymi konsultantami
identyfikacja.pl
polskie towarzystwo rejestracji i identyfikacji zwierząt
jako pierwsi w polsce
utworzyliśmy organizację europetnet
dbamy o zachowanie jej najwyższych standardów
programy ewidencji i zapobiegania bezdomności
elektronicznej ewidencji zwierząt on-line
kompendium dla wszystkich zainteresowanych
nowoczesną platformą rejestracyjną
identyfikacja.pl
jesteśmy najwięksi w polsce
mamy międzynarodowy zasięg
pionierzy i specjaliści
artykuły naszych specjalistów
pytania i odpowiedzi
twoje menu
przydatne linki
artykuły naszych specjalistów
dane kontaktowe
mikroczipów
identyfikacja.pl
mikroczipów
identyfikacja.pl
em międzynarodowa baza danych
witamy w identyfikacja.pl
dołącz do nas już dziś!
współpraca
lecznice, schroniska, hodowle i fundacje
zapoznaj się z ofertą!
dowiedz się
czy twój mikroczip jest prawidłowy?
sprawdź nasze artykuły!
mikroczipów
identyfikacja.pl
15-cyfrowy numer
witamy w identyfikacja.pl!
zgłoś znalezienie zwierzęcia
czy posiada właściciela?
15-cyfrowy numer mikroczipa
skontaktuj się z naszymi konsultantami
identyfikacja.pl
polskie towarzystwo rejestracji i identyfikacji zwierząt
jako pierwsi w polsce
utworzyliśmy organizację europetnet
dbamy o zachowanie jej najwyższych standardów
programy ewidencji i zapobiegania bezdomności
elektronicznej ewidencji zwierząt on-line
kompendium dla wszystkich zainteresowanych
nowoczesną platformą rejestracyjną
identyfikacja.pl
jesteśmy najwięksi w polsce
mamy międzynarodowy zasięg
pionierzy i specjaliści
artykuły naszych specjalistów
pytania i odpowiedzi
twoje menu
przydatne linki
artykuły naszych specjalistów
dane kontaktowe
mikroczipów
identyfikacja.pl
mikroczipów
identyfikacja.pl
Bolds strong 40
b 0
i 40
em 40
Zawartość strony internetowej powinno zawierać więcej niż 250 słów, z stopa tekst / kod jest wyższy niż 20%.
Pozycji używać znaczników (h1, h2, h3, ...), aby określić temat sekcji lub ustępów na stronie, ale zwykle, użyj mniej niż 6 dla każdego tagu pozycje zachować swoją stronę zwięzły.
Styl używać silnych i kursywy znaczniki podkreślić swoje słowa kluczowe swojej stronie, ale nie nadużywać (mniej niż 16 silnych tagi i 16 znaczników kursywy)

Statystyki strony

twitter:title exist
twitter:description exist
google+ itemprop=name pusty
Pliki zewnętrzne 34
Pliki CSS 14
Pliki javascript 20
Plik należy zmniejszyć całkowite odwołanie plików (CSS + JavaScript) do 7-8 maksymalnie.

Linki wewnętrzne i zewnętrzne

Linki 56
Linki wewnętrzne 56
Linki zewnętrzne 0
Linki bez atrybutu Title 56
Linki z atrybutem NOFOLLOW 0
Linki - Użyj atrybutu tytuł dla każdego łącza. Nofollow link jest link, który nie pozwala wyszukiwarkom boty zrealizują są odnośniki no follow. Należy zwracać uwagę na ich użytkowania

Linki wewnętrzne

- /webfront/index/home
strona główna /webfront/index/home
rejestracja /register
inne javascript:void(0);
artykuły /webfront/index/articles
przerejestruj zwierzę /webfront/reregister/reregister/type/owner
wyrejestruj zwierzę /webfront/unregister/unregister
utwórz konto /webfront/reregister/reregister/type/vet
kontakt /webfront/index/contact
współpraca /webfront/index/partnership
logowanie javascript:void(0);
właściciele zwierząt #login_panel
jednostki współpracujące /webfront/index/login
zarejestruj /register
oferta /webfront/index/partnership
więcej /webfront/index/articles
-
zarejestruj +
/register
-
dalej +
/webfront/index/partnership
-
przeczytaj +
/webfront/index/articles
-
przerejestruj +
/webfront/reregister/reregister/type/owner
-
wyrejestruj +
/webfront/unregister/unregister
-
utwórz +
/webfront/reregister/reregister/type/vet
dowiedz się więcej -
/webfront/index/contact
historia #tabs_i2-pane7
obecnie #tabs_i2-pane8
nasz serwis #tabs_i2-pane9
więcej /webfront/register/register
#
#
- /webfront/index/articles/id/1
czy twój mikroczip jest prawidłowy? /webfront/index/articles/id/1
- /webfront/index/articles/id/2
co warto wiedzieć o znakowaniu zwierząt? /webfront/index/articles/id/2
- /webfront/index/articles/id/3
fakty i mity o elektronicznej identyfikacji /webfront/index/articles/id/3
- /webfront/index/articles/id/4
procedura implantacji mikroczipa /webfront/index/articles/id/4
#
regulamin serwisu identyfikacja.pl /webfront/index/rules
polityka prywatności / administracja /webfront/index/privacypolicy
nasza polityka cookies /webfront/index/cookiespolicy
biuro obsługi klienta / kontakt /webfront/index/contact
przerejestruj swoje zwierzę /webfront/reregister/reregister/type/owner
wyrejestruj swoje zwierzę /webfront/unregister/unregister
utwórz darmowe konto /webfront/reregister/reregister/type/vet
zgłoś znalezienie zwierzęcia /webfront/index/contact
czy twój mikroczip jest prawidłowy? /webfront/index/articles/id/1
co warto wiedzieć o znakowaniu zwierząt? /webfront/index/articles/id/2
fakty i mity o elektronicznej identyfikacji /webfront/index/articles/id/3
procedura implantacji mikroczipa /webfront/index/articles/id/4
info@identyfikacja.pl mailto:info@identyfikacja.pl
zarejestruj się /register
nie pamiętam hasła #forgot_panel
jednak pamiętam hasło! #login_panel
dowiedz się więcej na temat naszej polityki cookies /webfront/index/cookiespolicy
top #

Linki zewnętrzne

pusty

Zdjęcia

Zdjęcia 15
Zdjęcia bez atrybutu ALT 14
Zdjęcia bez atrybutu TITLE 14
Korzystanie Obraz ALT i TITLE atrybutu dla każdego obrazu.

Zdjęcia bez atrybutu TITLE

/img/webfront/gpg1-640x425.jpg
/img/webfront/gpg7-640x425.jpg
/img/webfront/gpg4-640x426.jpg
/img/webfront/thumb_reregister.jpg
/img/webfront/thumb_unregister.jpg
/img/webfront/thumb_vet.jpg
/img/webfront/callout2.svg
/img/webfront/listing_1.jpg
/img/webfront/listing_2.jpg
/img/webfront/listing_3.jpg
/img/articles/1224b48b8dd58cfe31dc809c26f784617c64c19f.jpg
/img/articles/76f0336c1dbc68725a4ae7383385be341cbeaeb2.jpg
/img/articles/e03939eb255fc9cc72467cebea83b68789d19e7d.jpg
/img/articles/6eefcd3f537256fe860d34b23c40c91649de45ed.jpg

Zdjęcia bez atrybutu ALT

/img/webfront/gpg1-640x425.jpg
/img/webfront/gpg7-640x425.jpg
/img/webfront/gpg4-640x426.jpg
/img/webfront/thumb_reregister.jpg
/img/webfront/thumb_unregister.jpg
/img/webfront/thumb_vet.jpg
/img/webfront/callout2.svg
/img/webfront/listing_1.jpg
/img/webfront/listing_2.jpg
/img/webfront/listing_3.jpg
/img/articles/1224b48b8dd58cfe31dc809c26f784617c64c19f.jpg
/img/articles/76f0336c1dbc68725a4ae7383385be341cbeaeb2.jpg
/img/articles/e03939eb255fc9cc72467cebea83b68789d19e7d.jpg
/img/articles/6eefcd3f537256fe860d34b23c40c91649de45ed.jpg

Ranking:


Alexa Traffic
Daily Global Rank Trend
Daily Reach (Percent)

Majestic SEOText on page:

you are using an outdated browser. please upgrade your browser or activate google chrome frame to improve your experience. strona główna rejestracja inne artykuły przerejestruj zwierzę wyrejestruj zwierzę utwórz konto kontakt współpraca logowanie właściciele zwierząt jednostki współpracujące międzynarodowa baza danych witamy w identyfikacja.pl dołącz do nas już dziś! zarejestruj współpraca lecznice, schroniska, hodowle i fundacje zapoznaj się z ofertą! oferta dowiedz się czy twój mikroczip jest prawidłowy? sprawdź nasze artykuły! więcej wstecz dalej wyszukiwarka mikroczipów serwisu identyfikacja.pl wpisz poniżej 15-cyfrowy numer mikroczipa iso i sprawdź, czy znajduje się w naszych zbiorach. szukaj witamy w identyfikacja.pl! jesteśmy pierwszą, największą i najdłużej działającą w polsce, międzynarodową bazą zwierząt oznakowanych elektronicznie, a także nowoczesnym serwisem informacyjnym dotyczącym ich rejestracji oraz identyfikacji. zarejestruj + rejestracja zwierzęcia dołącz już teraz do identyfikacja.pl i zarejestruj swojego czworonoga w pierwszej, najdłużej działającej i największej w polsce, międzynarodowej bazie zwierząt oznakowanych. dalej + współpracuj z nami realizujemy programy dla największych miast i gmin w kraju oraz współpracujemy z lecznicami, schroniskami, fundacjami i certyfikowanymi hodowlami w całej europie. przeczytaj + artykuły co należy wiedzieć o identyfikacji psów i kotów? czy twój mikroczip jest prawidłowy? jak przygotować zwierzaka do podróży? zapoznaj się z artykułami naszych specjalistów. przerejestruj + zmień dane właściciela kupiłeś lub adoptowałeś zwierzę zarejestrowane w naszych zbiorach? jako nowy właściciel wypełnij formularz, prześlij go do nas i przerejestruj czworonoga na swoje nowe dane. wyrejestruj + usuń swoją rejestrację skorzystaj z tej usługi jeśli chcesz wyrejestrować swojego pupila wraz z danymi z naszej bazy w przypadku jego śmierci lub rezygnacji z usług serwisu identyfikacja.pl. utwórz + utwórz konto twoje zwierzę jest już w naszych zbiorach, ale nie masz jeszcze konta w identyfikacja.pl? załóż je bezpłatnie i sprawdź dodatkowe możliwości naszego serwisu! zgłoś znalezienie zwierzęcia znalazłeś bezdomnego psa lub kota i chciałbyś sprawdzić, czy posiada właściciela? jeśli znasz już 15-cyfrowy numer mikroczipa znalezionego czworonoga, skorzystaj naszej z wyszukiwarki powyżej. w przypadku pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy pomogą ustalić więcej szczegółów na temat numeru mikroczipa. dowiedz się więcej "nasz pies zaginął pod koniec urlopu w hiszpanii i byliśmy zmuszeni wrócić bez niego do polski. na szczęście kilka dni później dostaliśmy informacje od identyfikacja.pl, że został znaleziony cały i zdrowy w tamtejszym schronisku." rafał malicki gdańsk "gdyby nie mikroczip zarejestrowany w bazie identyfikacja.pl, moja kotka pewnie nadal błąkałaby się po ulicach miasta." anna nowak łódź ewa mazurek warszawa "mój kociak odnalazł się w pobliskiej lecznicy po zaledwie kilku godzinach od zaginięcia dzięki rejestracji w identyfikacja.pl" identyfikacja.pl historia obecnie nasz serwis doświadczenie i jakość. polskie towarzystwo rejestracji i identyfikacji zwierząt od dwudziestu lat skutecznie pomaga zaginionym czworonogom na całym świecie. nasi specjaliści, jako pierwsi w polsce, wprowadzili do powszechnego użytku metodę elektronicznego znakowania mikroczipem, a w roku 1999 w brukseli wraz z innymi krajami utworzyliśmy organizację europetnet. opracowane przez nas autorskie programy oraz rozwiązania w zakresie obsługi bazodanowej, wyznaczyły krajowe normy stosowane po dziś dzień. skuteczność działania. wraz z ekspansją metody elektronicznego znakowania w polsce dbamy o zachowanie jej najwyższych standardów, ponieważ tylko wtedy przynosi to rzeczywisty efekt i pozwala na powrót zaginionych zwierząt do ich właścicieli. od wielu lat realizujemy programy ewidencji i zapobiegania bezdomności m.in. w największych miastach i gminach na terenie kraju oraz współpracujemy z lecznicami, schroniskami, fundacjami i certyfikowanymi hodowlami w całej europie. wszystko w jednym miejscu. w celu regulacji i podniesienia jakości świadczonych usług wszystkie procedury dotyczące elektronicznej ewidencji zwierząt on-line w naszych zbiorach podaj łapę®, integrator® oraz animal id®, zostały ujednolicone w formie nowego serwisu identyfikacja.pl. pełni on rolę kompendium dla wszystkich zainteresowanych, oferując kluczowe informacje dotyczące znakowania i rejestracji, a także jest nowoczesną platformą rejestracyjną umożliwiającą ewidencję zwierząt w międzynarodowej bazie danych. czy już wiesz, dlaczego warto dołączyć do identyfikacja.pl i zarejestrować zwierzę? jesteśmy najwięksi w polsce już ponad +2000000 zarejestrowanych rekordów. mamy międzynarodowy zasięg dzięki europetnet działamy również w innych krajach. pionierzy i specjaliści posiadamy dwadzieścia lat doświadczenia w znakowanu zwierząt. więcej artykuły naszych specjalistów zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi zagadnieniami oraz praktycznymi i aktualnymi informacjami na temat elektronicznego znakowania, rejestracji, a także bezpieczeństwa zwierząt. czy twój mikroczip jest prawidłowy? 2017-01-02 16:47:20 co warto wiedzieć o znakowaniu zwierząt? 2017-01-03 08:17:00 fakty i mity o elektronicznej identyfikacji 2017-01-02 17:31:33 procedura implantacji mikroczipa 2017-01-02 13:32:10 pytania i odpowiedzi poniżej prezentujemy najczęstsze pytania i odpowiedzi dotyczące identyfikacji i rejestracji zwierząt. chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź nasze artykuły lub skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do nas! czym jest serwis identyfikacja.pl? w celu regulacji i podniesienia jakości świadczonych usług wszystkie procedury dotyczące elektronicznej ewidencji zwierząt on-line w naszych zbiorach podaj łapę®, integrator® oraz animal id®, zostały zintegrowane w formie serwisu identyfikacja.pl. oprócz rejestracji w międzynarodowej bazie danych, pełni on także rolę kompendium dla właścicieli, lekarzy weterynarii oraz wszystkich zainteresowanych, oferując kluczowe i praktyczne informacje dotyczące znakowania i bezpieczeństwa zwierząt. użytkownicy identyfikacja.pl mogą także odpłatnie przerejestrować i bezpłatnie wyrejestrować swój rekord lub uaktualnić dane kontaktowe. ile kosztuje rejestracja w bazie i dlaczego jest tak istotna? elektroniczne znakowanie zwierząt to najskuteczniejsza metoda ich ochrony przed trwałą bezdomnością. oprócz oznakowania, zwierzę musi zostać zarejestrowane w bazie, ponieważ tylko wtedy możliwe jest przypisanie danych jego właściciela do unikalnego numeru mikroczipa i w razie konieczności, zidentyfikowanie do kogo należy. implantacja mikroczipa nie zawsze równa się jego rejestracji w bazie. właściciel powinien zwrócić uwagę na ten fakt, gdyż lekarz może nie oferować takiej usługi wraz z oznakowaniem. pamiętajmy, że warunkiem dodania rekordu z danymi właściciela i zwierzęcia podczas wizyty w lecznicy, schronisku lub hodowli jest otrzymanie oficjalnego dowodu rejestracji. podstawowa rejestracja on-line pojedynczego rekordu to jednorazowy koszt w wysokości 39 zł (brutto). nasz serwis umożliwia również wykupienie dodatkowych usług, które mogą okazać się pomocne w identyfikacji czworonoga. zwierzę można także zarejestrować podczas wizyty we współpracującej z nami lecznicy weterynaryjnej lub schronisku, a koszt takiej usługi ustalany jest indywidualnie przez placówkę. w przypadku prowadzonych przez nas akcji bezpłatnego znakowania na terenie miast lub gmin, usługa ta jest darmowa dla mieszkańców zameldowanych na ternie obszaru na którym realizujemy program. oprócz samej rejestracji umożliwiamy także odpłatne przerejestrowanie danych w rekordzie na nowego właściciela w kwocie równej rejestracji rekordu tj. 39 zł (brutto) oraz bezpłatne wyrejestrowanie w przypadku zgonu zwierzęcia lub rezygnacji z usług serwisu. wpisałem numer mikroczipa w wyszukiwarkę. dlaczego nie widać na kogo jest zarejestrowany? identyfikacja.pl zachowuje najwyższe standardy bezpieczeństwa powierzonych nam danych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych. tym samym nie udostępniamy informacji kontaktowych oraz personaliów właścicieli zwierząt zarejestrowanych w naszych zbiorach osobom trzecim, ani nie wyświetlamy ich w wynikach wyszukiwania na stronie głównej, gdyż może to prowadzić do wszelkiego rodzaju nadużyć. wyniki wyszukiwania informują o obecności danego mikroczipa w bazie, miejscowości z której zwierzę pochodzi oraz opcjonalnie umożliwiają wyświetlenie dedykowanego profilu zwierzęcia lub wysłania bezpłatnej wiadomości sms do właściciela, w przypadku wykupienia przez niego takiej usługi. dlaczego nie mogę zarejestrować swojego mikroczipa? dbając o najwyższą jakość elektronicznego znakowania i identyfikacji zwierząt w polsce nasz serwis uniemożliwia rejestrację mikroczipów, które nie posiadają akredytacji międzynarodowego komitetu ds. znakowania zwierząt icar (www.icar.org), a tym samym nie przeszły wymaganych testów i nie powinny być sprzedawane na terenie ue. mikroczipy to produkty specjalistyczne, których proces wytwarzania podlega ścisłym regulacjom mającym na celu gwarancję m.in. jakości, unikalności numeru, poprawności działania oraz bezpieczeństwa. normy te weryfikowane są przez icar w warunkach laboratoryjnych, a certyfikowani produceni zobowiązani są do zachowania najwyższych standardów, aby ich mikroczipy spełniały swoją rolę. w naszym kraju dostępne są także produkty nielicencjonowane, które mogą stanowić realne zagrożenie dla procesu identyfikacji zwierząt oraz ich zdrowia, a ponieważ nie posiadają tzw. kodu producenta, weryfikacja ich wytwórcy jest w zasadzie niemożliwa. w praktyce oznacza to najczęściej, że pochodzą z krajów, w których nie są poddawane żadnej kontroli i regulacjom oraz tworzone są z najtańszych komponentów, co ma znaczący wpływ na ich funkcjonalność, niską jakość oraz ryzyko wystąpienia powikłań poimplantacyjnych. oferowane są zwykle poprzez internetowe portale sprzedażowe lub indywidualne osoby, które przekazują je właścicielom wraz z zakupionymi przez nich zwierzętami, częstokroć nie wiedząc, że nie powinny być one w ogóle dystrybuowane. zachęcamy do zapoznania się z informacjami w sekcji artykuły, wyjaśniającymi kwestię ryzyka, jakie niesie ze sobą korzystanie z takich mikroczipów lub do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami na info@identyfikacja.pl mój kot zaginął! co mam teraz zrobić? skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i powiadom nas o sytuacji. informację przekażemy pobliskim współpracującym placówkom i gdy uzyskamy sygnał o odnalezieniu twojego zwierzęcia, niezwłocznie cię o tym zawiadomimy. jeśli twój kot nie jest jeszcze zarejestrowany sugerujemy dodać go do naszej bazy, nawet jeśli zaginął. rejestracja rekordu aktywuje się po jej opłaceniu, a numer mikroczipa będzie widoczny w wyszukiwarce organizacji europetnet (www.europetnet.org), co znacznie zwiększy szanse na jego identyfikację. warto pamiętać, że najważniejsze są pierwsze 72h po zaginięciu, ponieważ wtedy istnieje największa szansa na szybki powrót twojego pupila do domu. znalazłem błąkającego się psa. jak mogę sprawdzić do kogo należy? w pierwszej kolejności należy zweryfikować, czy zwierzę posiada mikroczip? w tym celu najlepiej udać do najbliższej lecznicy, schroniska lub jednostki straży miejskiej. po uzyskaniu unikalnego numeru warto skorzystać z wyszukiwarki identyfikacja.pl lub organizacji europetnet.org i sprawdzić, czy znajduje się w naszym zbiorze? jeśli mikroczip zarejestrowany jest w identyfikacja.pl prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta, aby nasi konsultanci mogli przekazać właścicielowi informacje na temat odnalezienia jego zaginionego czworonoga. w przypadku wykupienia przez właściciela dodatkowej usługi powiadomienie sms, znalazca może wysłać mu bezpłatną wiadomość z prośbą o kontakt. opcja ta dotyczy wyłącznie mikroczipów zarejestrowanych w naszych zbiorach i jest dostępna po wyświetleniu wyniku wyszukiwania danego rekordu. szczegóły usługi dostępne są w regulaminie serwisu. brak zarejestrowanego numeru nie oznacza, że pies lub kot jest bezpański. w niektórych sytuacjach istnieje możliwość dotarcia do jego właściciela nawet, gdy mikroczip nie figuruje bezpośrednio w bazie. jeśli uzyskany wynik wyszukiwania wskazuje na brak rejestracji, prosimy mimo wszystko o informacje na temat odnalezienia zwierzęcia, aby nasi pracownicy mogli zweryfikować, czy być może uda się uzyskać dodatkowe dane na temat wskazanego numeru. kontakt z identyfikacja.pl biuro obsługi klienta al. hallera 140, 80-416 gdańsk pn-pt 8.00-16.00 tel. +48 58 500 85 36 info@identyfikacja.pl twoje menu regulamin serwisu identyfikacja.pl polityka prywatności / administracja nasza polityka cookies biuro obsługi klienta / kontakt przydatne linki przerejestruj swoje zwierzę wyrejestruj swoje zwierzę utwórz darmowe konto zgłoś znalezienie zwierzęcia artykuły naszych specjalistów czy twój mikroczip jest prawidłowy? co warto wiedzieć o znakowaniu zwierząt? fakty i mity o elektronicznej identyfikacji procedura implantacji mikroczipa dane kontaktowe info@identyfikacja.pl tel. +48 58 500 85 36 tel. +48 58 342 21 39 fax +48 58 500 86 19 © 2017 identyfikacja.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. polskie towarzystwo rejestracji i identyfikacji zwierząt sp. z o.o. zaloguj się na swoje konto: e-mail hasło zapamiętaj mnie zaloguj zarejestruj się nie pamiętam hasła × × wyszukiwarka mikroczipów serwisu identyfikacja.pl zamknij generowanie nowego hasła: e-mail jednak pamiętam hasło! × strona serwisu identyfikacja.pl używa ciasteczek (cookies) dzięki czemu może działać lepiej. dowiedz się więcej na temat naszej polityki cookies top × wyszukiwarka mikroczipów serwisu identyfikacja.pl zamknij


Here you find all texts from your page as Google (googlebot) and others search engines seen it.

Words density analysis:

Numbers of all words: 1783

One word

Two words phrases

Three words phrases

nie - 4.82% (86)
jest - 3.93% (70)
ani - 2.69% (48)
nas - 2.08% (37)
nasz - 1.57% (28)
mikroczip - 1.57% (28)
identyfikacja.pl - 1.51% (27)
że - 1.46% (26)
tak - 1.4% (25)
się - 1.18% (21)
zwierzę - 1.12% (20)
zwierząt - 1.12% (20)
are - 1.01% (18)
bez - 0.95% (17)
oraz - 0.9% (16)
czy - 0.9% (16)
lub - 0.9% (16)
właściciel - 0.9% (16)
serwis - 0.9% (16)
ale - 0.9% (16)
konta - 0.73% (13)
rejestracji - 0.73% (13)
usług - 0.67% (12)
ich - 0.67% (12)
kontakt - 0.67% (12)
jego - 0.62% (11)
mikroczipa - 0.62% (11)
serwisu - 0.62% (11)
jak - 0.62% (11)
pod - 0.62% (11)
identyfikacji - 0.56% (10)
numer - 0.56% (10)
naszych - 0.56% (10)
znakowania - 0.5% (9)
dla - 0.5% (9)
bazie - 0.5% (9)
elektroniczne - 0.5% (9)
- 0.45% (8)
właściciela - 0.45% (8)
dni - 0.45% (8)
zwierzęcia - 0.45% (8)
przez - 0.45% (8)
jako - 0.45% (8)
także - 0.45% (8)
rekord - 0.45% (8)
nasze - 0.45% (8)
one - 0.39% (7)
zbiorach - 0.39% (7)
zarejestrowany - 0.39% (7)
swoje - 0.39% (7)
artykuły - 0.39% (7)
danych - 0.39% (7)
dane - 0.39% (7)
współpracuj - 0.34% (6)
przypadku - 0.34% (6)
więcej - 0.34% (6)
- 0.34% (6)
jeśli - 0.34% (6)
kot - 0.34% (6)
polsce - 0.34% (6)
usługi - 0.34% (6)
temat - 0.34% (6)
numeru - 0.34% (6)
mikroczipów - 0.34% (6)
już - 0.34% (6)
może - 0.28% (5)
nowe - 0.28% (5)
dotyczące - 0.28% (5)
2017 - 0.28% (5)
wraz - 0.28% (5)
gdy - 0.28% (5)
posiada - 0.28% (5)
rejestracja - 0.28% (5)
informacje - 0.28% (5)
ewa - 0.28% (5)
twój - 0.28% (5)
europetnet - 0.28% (5)
warto - 0.28% (5)
rekordu - 0.28% (5)
czworonoga - 0.28% (5)
które - 0.28% (5)
wiedzieć - 0.22% (4)
bezpieczeństwa - 0.22% (4)
+48 - 0.22% (4)
kontaktowe - 0.22% (4)
zwierząt. - 0.22% (4)
twoje - 0.22% (4)
wynik - 0.22% (4)
sprawdź - 0.22% (4)
przerejestruj - 0.22% (4)
celu - 0.22% (4)
mogą - 0.22% (4)
ponieważ - 0.22% (4)
utwórz - 0.22% (4)
konto - 0.22% (4)
aby - 0.22% (4)
obsługi - 0.22% (4)
umożliwia - 0.22% (4)
naszej - 0.22% (4)
dlaczego - 0.22% (4)
miast - 0.22% (4)
prawidłowy? - 0.22% (4)
należy - 0.22% (4)
lecznicy - 0.22% (4)
dowiedz - 0.22% (4)
elektronicznej - 0.22% (4)
tym - 0.22% (4)
zarejestruj - 0.22% (4)
schroniska - 0.22% (4)
naszym - 0.22% (4)
skorzystaj - 0.22% (4)
lat - 0.22% (4)
pełni - 0.22% (4)
wyszukiwania - 0.22% (4)
elektronicznego - 0.22% (4)
europetnet. - 0.17% (3)
specjalistów - 0.17% (3)
przed - 0.17% (3)
być - 0.17% (3)
nasi - 0.17% (3)
oprócz - 0.17% (3)
zarejestrować - 0.17% (3)
takiej - 0.17% (3)
rejestracji, - 0.17% (3)
rolę - 0.17% (3)
on-line - 0.17% (3)
bezpłatne - 0.17% (3)
wszystkie - 0.17% (3)
właścicieli - 0.17% (3)
nowego - 0.17% (3)
zarejestrowanych - 0.17% (3)
jakości - 0.17% (3)
terenie - 0.17% (3)
icar - 0.17% (3)
ewidencji - 0.17% (3)
koszt - 0.17% (3)
2017-01-02 - 0.17% (3)
wtedy - 0.17% (3)
kogo - 0.17% (3)
jakość - 0.17% (3)
schronisku - 0.17% (3)
nam - 0.17% (3)
you - 0.17% (3)
dzięki - 0.17% (3)
klienta - 0.17% (3)
kraju - 0.17% (3)
cookies - 0.17% (3)
wyszukiwarka - 0.17% (3)
500 - 0.17% (3)
tel. - 0.17% (3)
pierwsze - 0.17% (3)
polsce, - 0.17% (3)
info@identyfikacja.pl - 0.17% (3)
zarejestrowane - 0.17% (3)
sprawdzić - 0.17% (3)
swojego - 0.17% (3)
międzynarodowej - 0.17% (3)
realizujemy - 0.17% (3)
programy - 0.17% (3)
identyfikacja.pl. - 0.17% (3)
dołącz - 0.17% (3)
gmin - 0.17% (3)
dodatkowe - 0.17% (3)
których - 0.17% (3)
został - 0.17% (3)
niego - 0.17% (3)
zaginął - 0.17% (3)
wyrejestruj - 0.17% (3)
niesie - 0.17% (3)
biuro - 0.11% (2)
brak - 0.11% (2)
hasła - 0.11% (2)
zaloguj - 0.11% (2)
pamiętam - 0.11% (2)
lecznicy, - 0.11% (2)
gdyż - 0.11% (2)
uda - 0.11% (2)
hasło - 0.11% (2)
regulamin - 0.11% (2)
bazie. - 0.11% (2)
znakowanie - 0.11% (2)
e-mail - 0.11% (2)
polityka - 0.11% (2)
bazie, - 0.11% (2)
wizyty - 0.11% (2)
podczas - 0.11% (2)
unikalnego - 0.11% (2)
lekarz - 0.11% (2)
serwisu. - 0.11% (2)
odnalezienia - 0.11% (2)
mam - 0.11% (2)
mikroczipy - 0.11% (2)
proces - 0.11% (2)
regulacjom - 0.11% (2)
działania - 0.11% (2)
dostępne - 0.11% (2)
powinny - 0.11% (2)
oznacza - 0.11% (2)
posiadają - 0.11% (2)
kontaktu - 0.11% (2)
konsultantami - 0.11% (2)
mogę - 0.11% (2)
wykupienia - 0.11% (2)
sms - 0.11% (2)
umożliwiają - 0.11% (2)
danego - 0.11% (2)
mogli - 0.11% (2)
powiadom - 0.11% (2)
twojego - 0.11% (2)
zwierzęcia, - 0.11% (2)
nawet - 0.11% (2)
organizacji - 0.11% (2)
samym - 0.11% (2)
istnieje - 0.11% (2)
pierwszej - 0.11% (2)
zweryfikować, - 0.11% (2)
europetnet.org - 0.11% (2)
produkty - 0.11% (2)
prosimy - 0.11% (2)
(brutto) - 0.11% (2)
czworonoga. - 0.11% (2)
mój - 0.11% (2)
standardów, - 0.11% (2)
danych, - 0.11% (2)
bazy - 0.11% (2)
całej - 0.11% (2)
europie. - 0.11% (2)
swoją - 0.11% (2)
rejestrację - 0.11% (2)
tej - 0.11% (2)
chcesz - 0.11% (2)
wyrejestrować - 0.11% (2)
pupila - 0.11% (2)
danymi - 0.11% (2)
rezygnacji - 0.11% (2)
certyfikowanymi - 0.11% (2)
jeszcze - 0.11% (2)
identyfikacja.pl? - 0.11% (2)
bezpłatnie - 0.11% (2)
naszego - 0.11% (2)
zgłoś - 0.11% (2)
znalezienie - 0.11% (2)
psa - 0.11% (2)
sprawdzić, - 0.11% (2)
wyszukiwarki - 0.11% (2)
hodowlami - 0.11% (2)
fundacjami - 0.11% (2)
pies - 0.11% (2)
poniżej - 0.11% (2)
your - 0.11% (2)
browser - 0.11% (2)
strona - 0.11% (2)
współpraca - 0.11% (2)
jednostki - 0.11% (2)
współpracujące - 0.11% (2)
witamy - 0.11% (2)
zapoznaj - 0.11% (2)
dalej - 0.11% (2)
15-cyfrowy - 0.11% (2)
schroniskami, - 0.11% (2)
znajduje - 0.11% (2)
jesteśmy - 0.11% (2)
najdłużej - 0.11% (2)
oznakowanych - 0.11% (2)
teraz - 0.11% (2)
nami - 0.11% (2)
największych - 0.11% (2)
współpracujemy - 0.11% (2)
lecznicami, - 0.11% (2)
naszymi - 0.11% (2)
koniec - 0.11% (2)
kontaktowego - 0.11% (2)
informacjami - 0.11% (2)
formie - 0.11% (2)
kompendium - 0.11% (2)
wszystkich - 0.11% (2)
zainteresowanych, - 0.11% (2)
oferując - 0.11% (2)
kluczowe - 0.11% (2)
również - 0.11% (2)
specjaliści - 0.11% (2)
zapoznania - 0.11% (2)
znakowania, - 0.11% (2)
id®, - 0.11% (2)
znakowaniu - 0.11% (2)
zwierząt? - 0.11% (2)
fakty - 0.11% (2)
mity - 0.11% (2)
procedura - 0.11% (2)
implantacji - 0.11% (2)
pytania - 0.11% (2)
odpowiedzi - 0.11% (2)
formularza - 0.11% (2)
zostały - 0.11% (2)
animal - 0.11% (2)
wrócić - 0.11% (2)
najwyższych - 0.11% (2)
identyfikacja.pl, - 0.11% (2)
cały - 0.11% (2)
gdańsk - 0.11% (2)
polskie - 0.11% (2)
towarzystwo - 0.11% (2)
skutecznie - 0.11% (2)
normy - 0.11% (2)
dziś - 0.11% (2)
jej - 0.11% (2)
tylko - 0.11% (2)
integrator® - 0.11% (2)
powrót - 0.11% (2)
bezdomności - 0.11% (2)
m.in. - 0.11% (2)
wszystko - 0.11% (2)
regulacji - 0.11% (2)
podniesienia - 0.11% (2)
świadczonych - 0.11% (2)
procedury - 0.11% (2)
podaj - 0.11% (2)
łapę®, - 0.11% (2)
zamknij - 0.11% (2)
serwisu identyfikacja.pl - 0.45% (8)
w naszych - 0.39% (7)
naszych zbiorach - 0.39% (7)
w bazie - 0.34% (6)
na temat - 0.34% (6)
w przypadku - 0.34% (6)
się w - 0.34% (6)
w polsce - 0.34% (6)
się z - 0.28% (5)
wraz z - 0.28% (5)
w identyfikacja.pl - 0.28% (5)
numer mikroczipa - 0.22% (4)
czy twój - 0.22% (4)
jest prawidłowy? - 0.22% (4)
twój mikroczip - 0.22% (4)
mikroczip jest - 0.22% (4)
do nas - 0.22% (4)
+48 58 - 0.22% (4)
identyfikacji zwierząt - 0.22% (4)
elektronicznego znakowania - 0.22% (4)
a także - 0.22% (4)
rejestracji w - 0.17% (3)
nasz serwis - 0.17% (3)
naszych specjalistów - 0.17% (3)
i identyfikacji - 0.17% (3)
takiej usługi - 0.17% (3)
dowiedz się - 0.17% (3)
się po - 0.17% (3)
na terenie - 0.17% (3)
obsługi klienta - 0.17% (3)
wyszukiwarka mikroczipów - 0.17% (3)
skorzystaj z - 0.17% (3)
znakowania i - 0.17% (3)
wiedzieć o - 0.17% (3)
i rejestracji - 0.17% (3)
międzynarodowej bazie - 0.17% (3)
mikroczipów serwisu - 0.17% (3)
danych w - 0.11% (2)
lub rezygnacji - 0.11% (2)
z usług - 0.11% (2)
dlaczego nie - 0.11% (2)
samym nie - 0.11% (2)
w bazie, - 0.11% (2)
przypadku wykupienia - 0.11% (2)
39 zł - 0.11% (2)
numeru mikroczipa - 0.11% (2)
wizyty w - 0.11% (2)
w bazie. - 0.11% (2)
jego właściciela - 0.11% (2)
tylko wtedy - 0.11% (2)
zarejestrowane w - 0.11% (2)
bazie i - 0.11% (2)
dotyczące znakowania - 0.11% (2)
kluczowe i - 0.11% (2)
zainteresowanych, oferując - 0.11% (2)
rolę kompendium - 0.11% (2)
id®, zostały - 0.11% (2)
oraz animal - 0.11% (2)
zwierząt w - 0.11% (2)
unikalnego numeru - 0.11% (2)
tym samym - 0.11% (2)
i jest - 0.11% (2)
rejestracji i - 0.11% (2)
polskie towarzystwo - 0.11% (2)
dane kontaktowe - 0.11% (2)
implantacji mikroczipa - 0.11% (2)
o elektronicznej - 0.11% (2)
i mity - 0.11% (2)
o znakowaniu - 0.11% (2)
warto wiedzieć - 0.11% (2)
zwierzę utwórz - 0.11% (2)
swoje zwierzę - 0.11% (2)
biuro obsługi - 0.11% (2)
500 85 - 0.11% (2)
temat odnalezienia - 0.11% (2)
informacje na - 0.11% (2)
zarejestrowanych w - 0.11% (2)
powinny być - 0.11% (2)
naszymi konsultantami - 0.11% (2)
w naszym - 0.11% (2)
które mogą - 0.11% (2)
nie posiadają - 0.11% (2)
jest w - 0.11% (2)
nie powinny - 0.11% (2)
do zapoznania - 0.11% (2)
formularza kontaktowego - 0.11% (2)
wykupienia przez - 0.11% (2)
i powiadom - 0.11% (2)
w pierwszej - 0.11% (2)
zweryfikować, czy - 0.11% (2)
zbiorach podaj - 0.11% (2)
czy znajduje - 0.11% (2)
kontakt z - 0.11% (2)
łapę®, integrator® - 0.11% (2)
utwórz konto - 0.11% (2)
zwierząt on-line - 0.11% (2)
i sprawdź - 0.11% (2)
całej europie. - 0.11% (2)
hodowlami w - 0.11% (2)
i certyfikowanymi - 0.11% (2)
schroniskami, fundacjami - 0.11% (2)
z lecznicami, - 0.11% (2)
oraz współpracujemy - 0.11% (2)
ponieważ tylko - 0.11% (2)
najwyższych standardów, - 0.11% (2)
towarzystwo rejestracji - 0.11% (2)
mikroczip zarejestrowany - 0.11% (2)
z naszymi - 0.11% (2)
z wyszukiwarki - 0.11% (2)
sprawdzić, czy - 0.11% (2)
zgłoś znalezienie - 0.11% (2)
już w - 0.11% (2)
regulacji i - 0.11% (2)
lecznicami, schroniskami, - 0.11% (2)
znajduje się - 0.11% (2)
identyfikacja.pl i - 0.11% (2)
z nami - 0.11% (2)
realizujemy programy - 0.11% (2)
kraju oraz - 0.11% (2)
współpracujemy z - 0.11% (2)
fundacjami i - 0.11% (2)
usług serwisu - 0.11% (2)
certyfikowanymi hodowlami - 0.11% (2)
w całej - 0.11% (2)
zapoznaj się - 0.11% (2)
i przerejestruj - 0.11% (2)
z danymi - 0.11% (2)
rezygnacji z - 0.11% (2)
w celu - 0.11% (2)
podniesienia jakości - 0.11% (2)
elektronicznej ewidencji - 0.11% (2)
zapoznania się - 0.11% (2)
procedury dotyczące - 0.11% (2)
usług wszystkie - 0.11% (2)
jakości świadczonych - 0.11% (2)
i podniesienia - 0.11% (2)
celu regulacji - 0.11% (2)
kontaktowego i - 0.11% (2)
nasze artykuły - 0.11% (2)
i odpowiedzi - 0.11% (2)
procedura implantacji - 0.11% (2)
elektronicznej identyfikacji - 0.11% (2)
witamy w - 0.11% (2)
fakty i - 0.11% (2)
znakowaniu zwierząt? - 0.11% (2)
co warto - 0.11% (2)
również w - 0.11% (2)
świadczonych usług - 0.11% (2)
animal id®, - 0.11% (2)
wszystkie procedury - 0.11% (2)
dotyczące elektronicznej - 0.11% (2)
ewidencji zwierząt - 0.11% (2)
on-line w - 0.11% (2)
podaj łapę®, - 0.11% (2)
integrator® oraz - 0.11% (2)
w formie - 0.11% (2)
do identyfikacja.pl - 0.11% (2)
kompendium dla - 0.11% (2)
wszystkich zainteresowanych, - 0.11% (2)
oferując kluczowe - 0.11% (2)
informacje dotyczące - 0.11% (2)
rejestracji, a - 0.11% (2)
w międzynarodowej - 0.11% (2)
mity o - 0.11% (2)
twój mikroczip jest - 0.22% (4)
czy twój mikroczip - 0.22% (4)
tel. +48 58 - 0.17% (3)
i identyfikacji zwierząt - 0.17% (3)
mikroczipów serwisu identyfikacja.pl - 0.17% (3)
hodowlami w całej - 0.11% (2)
fundacjami i certyfikowanymi - 0.11% (2)
elektronicznej ewidencji zwierząt - 0.11% (2)
on-line w naszych - 0.11% (2)
zbiorach podaj łapę®, - 0.11% (2)
integrator® oraz animal - 0.11% (2)
w międzynarodowej bazie - 0.11% (2)
dotyczące znakowania i - 0.11% (2)
39 zł (brutto) - 0.11% (2)
tym samym nie - 0.11% (2)
przypadku wykupienia przez - 0.11% (2)
znajduje się w - 0.11% (2)
jakości świadczonych usług - 0.11% (2)
informacje na temat - 0.11% (2)
z lecznicami, schroniskami, - 0.11% (2)
500 85 36 - 0.11% (2)
wiedzieć o znakowaniu - 0.11% (2)
mity o elektronicznej - 0.11% (2)
58 500 85 - 0.11% (2)
towarzystwo rejestracji i - 0.11% (2)
× wyszukiwarka mikroczipów - 0.11% (2)
serwisu identyfikacja.pl zamknij - 0.11% (2)
wszystkie procedury dotyczące - 0.11% (2)
regulacji i podniesienia - 0.11% (2)
lub rezygnacji z - 0.11% (2)
łapę®, integrator® oraz - 0.11% (2)
zgłoś znalezienie zwierzęcia - 0.11% (2)
rejestracji i identyfikacji - 0.11% (2)
ponieważ tylko wtedy - 0.11% (2)
celu regulacji i - 0.11% (2)
podniesienia jakości świadczonych - 0.11% (2)
usług wszystkie procedury - 0.11% (2)
dotyczące elektronicznej ewidencji - 0.11% (2)
zwierząt on-line w - 0.11% (2)
naszych zbiorach podaj - 0.11% (2)
animal id®, zostały - 0.11% (2)
formularza kontaktowego i - 0.11% (2)
zainteresowanych, oferując kluczowe - 0.11% (2)
informacje dotyczące znakowania - 0.11% (2)
do identyfikacja.pl i - 0.11% (2)
do zapoznania się - 0.11% (2)
rejestracji, a także - 0.11% (2)
co warto wiedzieć - 0.11% (2)
o znakowaniu zwierząt? - 0.11% (2)
pytania i odpowiedzi - 0.11% (2)
kraju oraz współpracujemy - 0.11% (2)
sprawdź nasze artykuły - 0.11% (2)

Here you can find chart of all your popular one, two and three word phrases. Google and others search engines means your page is about words you use frequently.

Copyright © 2015-2016 hupso.pl. All rights reserved. FB | +G | Twitter

Hupso.pl jest serwisem internetowym, w którym jednym kliknieciem możesz szybko i łatwo sprawdź stronę www pod kątem SEO. Oferujemy darmowe pozycjonowanie stron internetowych oraz wycena domen i stron internetowych. Prowadzimy ranking polskich stron internetowych oraz ranking stron alexa.