1.03 score from hupso.pl for:
gazetatema.netHTML Content


Titlegazeta tema – gazeta me e lexuar shqiptare

Length: 48, Words: 7
Description pusty

Length: 0, Words: 0
Keywords pusty
Robots
Charset UTF-8
Og Meta - Title exist
Og Meta - Description exist
Og Meta - Site name exist
Tytuł powinien zawierać pomiędzy 10 a 70 znaków (ze spacjami), a mniej niż 12 słów w długości.
Meta opis powinien zawierać pomiędzy 50 a 160 znaków (łącznie ze spacjami), a mniej niż 24 słów w długości.
Kodowanie znaków powinny być określone , UTF-8 jest chyba najlepszy zestaw znaków, aby przejść z powodu UTF-8 jest bardziej międzynarodowy kodowaniem.
Otwarte obiekty wykresu powinny być obecne w stronie internetowej (więcej informacji na temat protokołu OpenGraph: http://ogp.me/)

SEO Content

Words/Characters 3347
Text/HTML 10.29 %
Headings H1 1
H2 30
H3 89
H4 6
H5 0
H6 0
H1
H2
kryesore
osman stafa bëhet banori më i ri i çadrës. përlotet me lul bashën
përballë sali berishës!
shuplaka e fleckenstein: sali berisha boll, me komplote dhe përralla për sorosin. të dobëtit kanë nevoje për këto…
gazeta austriake: romana vlahutin dhe familja e saj kanë marrë kërcënime, për shkak të rolit të saj në reformën në drejtësi
basha s’po e hap dot çadrën. tani i ka mbetur vetëm një zgjidhje…
intervista / izet haxhia: ismail mulleti, ose ana e errët e familjes berisha. ai është kasaforta e parave të pista të familjes
bashës i del protesta nga duart: nis të flasë për naftëtarët, por gruaja që merr mikrofonin kërkon t’i nxjerrin djalin nga burgu
a do të rikthehet berisha në pushtet me ndihmën e metës?
lsi i mbyll derën bashës dhe e kthen me këmbë në tokë, deputetët kundër qeverisë teknike dhe mbështesin bashkëpunimin me ps
editorial
antena brenda familjes
aktualitet
lifestyle
tema video
politika
rajoni
sociale
kronika
sport
ekonomia
kulture
hi-tech
bota
turizem
shendeti
dossier
emisionet
tematv
tema tv live streaming
H3
menu
qeveria taktike që po presin!
ditari i megi pjeshkës ne çadër: intervista e karminës, frymëzim për ne!
gjermania përshpejton deportimin e azilkërkuesve
(foto) transformimi i fierit. sheshe, rruge dhe gjelberim qe ndryshojne qytetin
fotot/ në “çadrën e lirisë”
ahmetaj: si do fshihen detyrimet tatimore e doganore të prapambetura. të gjitha hollësitë
grabitja në aeroport, 50 mijë euro tek i afërmi i aleks pepës
banda e grabitësve, admir çerpja pranon të bashkëpunojë me hetuesit
strazo shpërthen ndaj knut fleckenstein dhe eurodeputetëve: s’kanë sy të shohin kriminelët në shqipëri
fotot / protestuesit lëshohen poshtë lanës…
fotot/ trendi më i ri, vizatimi i qukave në fytyrë
taulant balla: bojkoti i vettingut, arsyeja e vërtetë e protestës së pd
fotot/ kimberley garner nxeh temperaturat në los angeles
fotot/ trendi më i ri, vizatimi i qukave në fytyrë
fotot/ kimberley garner nxeh temperaturat në los angeles
fotot/ nicole scherzinger shampanjë e balerina në londër
video/ ky shofer sfidon vdekjen
video/ kjo çikliste u ngacmua në rrugë, ja si reagoi
fotot/ këto janë plazhet më të bukura të botës
fotot/ presidenti emëron zëvendëse… gruan e tij
fotot/ veliaj tregon bashkinë, ndërkohë që sheshi “skënderbej” merr formë
fotot/ familja e pazakontë shqiptare që jeton me ujqërit
fotot/ trendi i ri, prindërit u vizatojnë vetulla bebeve
video/ momenti i frikshëm, rrota shkëputet nga makina në lëvizje dhe godet kalimtarin
video/ kjo moderatore çmend shikuesit. dhe nuk e ka fajin tema për psikologjinë
video/ çifti i çmendur, gjysmëlakuriq e seks në një motor në lëvizje
video/ tentoi të miqësohej me majmunët, por…
video/ publikohen pamjet, ja momenti i përplasjes së avionit me qendrën tregtare
video/ melania trump në depresion? mjafton një prekje nga presidenti dhe…
aksidenti i frikshëm, motoçiklisti fluturon në oborrin e shtëpisë
video virale: goma jashtë kontrollit i shkakton frakturë në kafkë kalimtarit
fotot/ në “çadrën e lirisë”
strazo shpërthen ndaj knut fleckenstein dhe eurodeputetëve: s’kanë sy të shohin kriminelët në shqipëri
taulant balla: bojkoti i vettingut, arsyeja e vërtetë e protestës së pd
berisha sulmon eurodeputetin fleckenstein: i ngutur dhe i pa bazuar në arsye
kryeparlamentari kadri veseli takoi presidentin trump: kosova ka mbështetjen e shba
zaev në selinë e bdi: kemi përafruar qëndrimet me ali ahmetin
një arsye pse shpërtheu berisha ndaj gazetares së njohur, që është vlerësuar nga departamenti amerikan
nato, e alarmuar nga ndikimi rus në rritje në ballkan
(foto) transformimi i fierit. sheshe, rruge dhe gjelberim qe ndryshojne qytetin
fotot / protestuesit lëshohen poshtë lanës…
lejen e ndërtimit të pallatit tek torra në durrës e ka dhënë arqile gorea. bylykbashi del keq nga mashtrimi që bëri në tv
osman stafa bëhet banori më i ri i çadrës. përlotet me lul bashën
ahmetaj: si do fshihen detyrimet tatimore e doganore të prapambetura. të gjitha hollësitë
grabitja në aeroport, 50 mijë euro tek i afërmi i aleks pepës
banda e grabitësve, admir çerpja pranon të bashkëpunojë me hetuesit
intervista / izet haxhia: ismail mulleti, ose ana e errët e familjes berisha. ai është kasaforta e parave të pista të familjes
strakosha hedh firmën në kontratën e re, pritet njoftimi i klubit
renato malota për tema: kemi besim tek titulli kampion. në kukës shkojmë për fitore
dortmund, gotze e schurrle 52 milionë euro për 5 gola
safet gjici: e vlersojmë partizanin por fitojmë ne. ka ardhur koha që të shkojë një titull në kukës
italianët e krahasojnë shqipërinë me kubën për të bërë biznes
nuk janë vetëm të rinjtë shqiptarë që jetojnë me prindërit, ja çfarë po ndodh në europë…
cilët janë 100 eksportuesit më të mëdhenj në vend
të ardhurat mbi 2 mln lekë, kujdes, po afron afati i vetëdeklarimeve!
bashkëpunimi kulturor/ shqipëria nënshkruan për herë të parë marrëveshje me serbinë, dakordësi edhe me greqinë
rama: “rritëm buxhetin për kulturën”
dritëro agolli dhe “njeriu me top” i luznisë së dibrës
intervista/ ismail kadare i përgjigjet lubonjës: glorifikim enverit? e vërteta për mbledhjen e 81 partive komuniste në moskë
fotot/ ky është hitachi, treni plumb japonez
video/ thoma gëllçi rrëfen fëmijërinë dhe projektin: rtsh do u bëjë “dalje” politikanëve
10 celularët më me influencë në histori
harito: shqipëria ndër vendet model në rajon për ndërlidhjen dixhitale
gjermania përshpejton deportimin e azilkërkuesve
“bëj me mua atë që bëre me burrin, ose publikova videon”
fotot/ presidenti emëron zëvendëse… gruan e tij
gjermani, bavaria i thotë “jo” mbulimit të grave në vende publike
parlamenti evropian kërkon park kombëtar për vjosën dhe të ndalen projektet e hidrocentraleve
fotot/ kjo perlë gjendet në shqipëri…
fotot/ pamja fantastike: një shëtitje në fshatrat e vlorës
nis restaurimi për kishën e labovës së kryqit, kumbaro: premtim i mbajtur për një thesar të rrallë të trashëgimisë
shifrat e frikshme: si po sëmuret shqipëria
apeli/ndihmoni anxhelen
spitali amerikan merr përsipër trajtimin mjekësor të djalit të sëmurë nga rogozhina
spitali universitar “shefqet ndroqi” blen pajisjen e re te krioterapisë (cryotherapy) dhe diagnozës endobronkiale
intervista / izet haxhia: ismail mulleti, ose ana e errët e familjes berisha. ai është kasaforta e parave të pista të familjes
si i shpëtoi bllokmenët neritan ceka: devijoi rrugën e protestuesve duke ofruar si garanci të birin 2-vjeçar
dritëro agolli dhe “njeriu me top” i luznisë së dibrës
intervista/ ismail kadare i përgjigjet lubonjës: glorifikim enverit? e vërteta për mbledhjen e 81 partive komuniste në moskë
godole në zululand: “nuk më ka shock-uar simpatia për enver hoxhën që doli nga sondazhi”
reagon bes kallaku, ja e vërteta e largimit nga portokallia: shihemi këtë sezon në…
demi e kazhani në zululand: të gjithë janë duke pritur qëndrimin e lsi-së
zululand: nazarko e nano për agollin. “agolli është adn-ja e shqipërisë”, tha nazarko. “ishte i talentuar, por shumë i lidhur me diktaturën”, tha nano
renato malota për tema: kemi besim tek titulli kampion. në kukës shkojmë për fitore
godole në zululand: “nuk më ka shock-uar simpatia për enver hoxhën që doli nga sondazhi”
demi e kazhani në zululand: të gjithë janë duke pritur qëndrimin e lsi-së
kryeqyteti vishet i kuq, partizani mposht tiranën
blogu tema
H4 përballë sali berishës!
basha s’po e hap dot çadrën. tani i ka mbetur vetëm një zgjidhje…
a do të rikthehet berisha në pushtet me ndihmën e metës?
“sali berisha i është turrur një gruaje në kosovë”
hija gjithnjë e më e vogël e ilir metës?!
një çadër që po asfiksohet nga kthimi në vendin e krimit
H5
H6
strong
b
i
em
Bolds strong 0
b 0
i 0
em 0
Zawartość strony internetowej powinno zawierać więcej niż 250 słów, z stopa tekst / kod jest wyższy niż 20%.
Pozycji używać znaczników (h1, h2, h3, ...), aby określić temat sekcji lub ustępów na stronie, ale zwykle, użyj mniej niż 6 dla każdego tagu pozycje zachować swoją stronę zwięzły.
Styl używać silnych i kursywy znaczniki podkreślić swoje słowa kluczowe swojej stronie, ale nie nadużywać (mniej niż 16 silnych tagi i 16 znaczników kursywy)

Statystyki strony

twitter:title pusty
twitter:description pusty
google+ itemprop=name pusty
Pliki zewnętrzne 57
Pliki CSS 13
Pliki javascript 44
Plik należy zmniejszyć całkowite odwołanie plików (CSS + JavaScript) do 7-8 maksymalnie.

Linki wewnętrzne i zewnętrzne

Linki 454
Linki wewnętrzne 21
Linki zewnętrzne 433
Linki bez atrybutu Title 36
Linki z atrybutem NOFOLLOW 0
Linki - Użyj atrybutu tytuł dla każdego łącza. Nofollow link jest link, który nie pozwala wyszukiwarkom boty zrealizują są odnośniki no follow. Należy zwracać uwagę na ich użytkowania

Linki wewnętrzne

- mailto:?subject=home%20newsplus&body=home%20newsplus%20-%20http%3a%2f%2fwww.gazetatema.net%2fweb%2f
kryesore #
editorial #
antena brenda familjes #
aktualitet #
tema video
politika
rajoni
sociale
kronika
sport
ekonomia
kulture
hi-tech
bota
turizem /web/category/turizem/
shendeti /web/category/shendeti/
dossier
emisionet
tematv /web/category/video-tematv/
top #

Linki zewnętrzne

kliko ketu http://www.gazetatema.net/web/2017/02/17/apelindihmoni-anxhelen/
- http://www.audi.al/q2/q2/te-pergjithshme
- http://www.hako.al/
letër botuesit » http://www.gazetatema.net/web/leter-botuesit/
qëndroni i lidhur http://gazetatema.net/web/
rss për artikuj http://www.gazetatema.net/web/feed/
lidhuni në facebook http://www.facebook.com/gazetatema
kontakt http://www.gazetatema.net/web/kontakt/
ankesa per faqen online http://www.gazetatema.net/web/ankesa-per-faqen-online/
- http://www.gazetatema.net/web/
- https://goo.gl/btx5he
kreu http://www.gazetatema.net/web/
aktualitet http://www.gazetatema.net/web/category/aktualitet/
politika http://www.gazetatema.net/web/category/aktualitet/politika/
sociale http://www.gazetatema.net/web/category/aktualitet/sociale/
kronika http://www.gazetatema.net/web/category/aktualitet/kronika/
ekonomia http://www.gazetatema.net/web/category/aktualitet/ekonomia/
suplement http://www.gazetatema.net/web/category/aktualitet/suplement/
editorial http://www.gazetatema.net/web/category/editorial/
kryesore http://www.gazetatema.net/web/category/kryesore/
antena http://www.gazetatema.net/web/category/antena/
blogu tema http://www.gazetatema.net/web/category/blogu-tema/
rajoni http://www.gazetatema.net/web/category/rajoni/
dossier http://www.gazetatema.net/web/category/dossier/
kulture http://www.gazetatema.net/web/category/kulture/
lifestyle http://www.gazetatema.net/web/category/lifestyle/
sport http://www.gazetatema.net/web/category/sport/
https://twitter.com/share
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/osman-stafa-behet-banori-me-i-ri-i-cadres-perlotet-me-lul-bashen/
osman stafa bëhet banori më i ri i çadrës. përlotet me lul bashën http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/osman-stafa-behet-banori-me-i-ri-i-cadres-perlotet-me-lul-bashen/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/osman-stafa-behet-banori-me-i-ri-i-cadres-perlotet-me-lul-bashen/
5 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/osman-stafa-behet-banori-me-i-ri-i-cadres-perlotet-me-lul-bashen/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/perballe-sali-berishes/
përballë sali berishës! http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/perballe-sali-berishes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/perballe-sali-berishes/
51 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/perballe-sali-berishes/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fleckenstein-sali-berisha-boll-me-komplote-perralla-per-sorosin-te-dobetit-kane-nevoje-per-keto/
shuplaka e fleckenstein: sali berisha boll, me komplote dhe përralla për sorosin. të dobëtit kanë nevoje për këto… http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fleckenstein-sali-berisha-boll-me-komplote-perralla-per-sorosin-te-dobetit-kane-nevoje-per-keto/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fleckenstein-sali-berisha-boll-me-komplote-perralla-per-sorosin-te-dobetit-kane-nevoje-per-keto/
5 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fleckenstein-sali-berisha-boll-me-komplote-perralla-per-sorosin-te-dobetit-kane-nevoje-per-keto/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gazeta-austriake-romana-vlahutin-dhe-familja-e-saj-kane-marre-kercenime-per-shkak-te-rolit-te-saj-ne-reformen-ne-drejtesi/
gazeta austriake: romana vlahutin dhe familja e saj kanë marrë kërcënime, për shkak të rolit të saj në reformën në drejtësi http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gazeta-austriake-romana-vlahutin-dhe-familja-e-saj-kane-marre-kercenime-per-shkak-te-rolit-te-saj-ne-reformen-ne-drejtesi/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gazeta-austriake-romana-vlahutin-dhe-familja-e-saj-kane-marre-kercenime-per-shkak-te-rolit-te-saj-ne-reformen-ne-drejtesi/
3 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gazeta-austriake-romana-vlahutin-dhe-familja-e-saj-kane-marre-kercenime-per-shkak-te-rolit-te-saj-ne-reformen-ne-drejtesi/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/basha-spo-e-hap-dot-cadren-tani-i-ka-mbetur-vetem-nje-zgjidhje/
basha s’po e hap dot çadrën. tani i ka mbetur vetëm një zgjidhje… http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/basha-spo-e-hap-dot-cadren-tani-i-ka-mbetur-vetem-nje-zgjidhje/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/basha-spo-e-hap-dot-cadren-tani-i-ka-mbetur-vetem-nje-zgjidhje/
18 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/basha-spo-e-hap-dot-cadren-tani-i-ka-mbetur-vetem-nje-zgjidhje/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/intervista-izet-haxhia-ismail-mulleti-ose-ana-e-erret-e-familjes-berisha-ai-eshte-kasaforta-e-parave-te-pista-te-familjes/
intervista / izet haxhia: ismail mulleti, ose ana e errët e familjes berisha. ai është kasaforta e parave të pista të familjes http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/intervista-izet-haxhia-ismail-mulleti-ose-ana-e-erret-e-familjes-berisha-ai-eshte-kasaforta-e-parave-te-pista-te-familjes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/intervista-izet-haxhia-ismail-mulleti-ose-ana-e-erret-e-familjes-berisha-ai-eshte-kasaforta-e-parave-te-pista-te-familjes/
6 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/intervista-izet-haxhia-ismail-mulleti-ose-ana-e-erret-e-familjes-berisha-ai-eshte-kasaforta-e-parave-te-pista-te-familjes/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/bashes-i-del-protesta-nga-duart-nis-te-flas-per-naftetaret-por-gruaja-qe-merr-mikrofonin-kerkon-ti-nxjerrin-djalin-nga-burgu/
bashës i del protesta nga duart: nis të flasë për naftëtarët, por gruaja që merr mikrofonin kërkon t’i nxjerrin djalin nga burgu http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/bashes-i-del-protesta-nga-duart-nis-te-flas-per-naftetaret-por-gruaja-qe-merr-mikrofonin-kerkon-ti-nxjerrin-djalin-nga-burgu/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/bashes-i-del-protesta-nga-duart-nis-te-flas-per-naftetaret-por-gruaja-qe-merr-mikrofonin-kerkon-ti-nxjerrin-djalin-nga-burgu/
5 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/bashes-i-del-protesta-nga-duart-nis-te-flas-per-naftetaret-por-gruaja-qe-merr-mikrofonin-kerkon-ti-nxjerrin-djalin-nga-burgu/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/a-do-te-rikthehet-berisha-ne-pushtet-me-ndihmen-e-metes/
a do të rikthehet berisha në pushtet me ndihmën e metës? http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/a-do-te-rikthehet-berisha-ne-pushtet-me-ndihmen-e-metes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/a-do-te-rikthehet-berisha-ne-pushtet-me-ndihmen-e-metes/
9 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/a-do-te-rikthehet-berisha-ne-pushtet-me-ndihmen-e-metes/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/lsi-i-mbyll-deren-bashes-dhe-e-kthen-me-kembe-ne-toke-deputetet-kunder-qeverise-teknike-dhe-mbeshtesin-bashkepunimin-me-ps/
lsi i mbyll derën bashës dhe e kthen me këmbë në tokë, deputetët kundër qeverisë teknike dhe mbështesin bashkëpunimin me ps http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/lsi-i-mbyll-deren-bashes-dhe-e-kthen-me-kembe-ne-toke-deputetet-kunder-qeverise-teknike-dhe-mbeshtesin-bashkepunimin-me-ps/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/lsi-i-mbyll-deren-bashes-dhe-e-kthen-me-kembe-ne-toke-deputetet-kunder-qeverise-teknike-dhe-mbeshtesin-bashkepunimin-me-ps/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/lsi-i-mbyll-deren-bashes-dhe-e-kthen-me-kembe-ne-toke-deputetet-kunder-qeverise-teknike-dhe-mbeshtesin-bashkepunimin-me-ps/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/qeveria-taktike-qe-po-presin/
qeveria taktike që po presin! http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/qeveria-taktike-qe-po-presin/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/qeveria-taktike-qe-po-presin/
16 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/qeveria-taktike-qe-po-presin/#comments
ditari i megi pjeshkës ne çadër: intervista e karminës, frymëzim për ne! http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/ditari-i-megi-pjeshkes-ne-cader-intervista-e-karmines-frymezim-per-ne/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/ditari-i-megi-pjeshkes-ne-cader-intervista-e-karmines-frymezim-per-ne/
3 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/ditari-i-megi-pjeshkes-ne-cader-intervista-e-karmines-frymezim-per-ne/#comments
- https://www.facebook.com/gazetatema
- https://twitter.com/gazetatema
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gjermania-pershpejton-deportimin-e-azilkerkuesve/
gjermania përshpejton deportimin e azilkërkuesve http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gjermania-pershpejton-deportimin-e-azilkerkuesve/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gjermania-pershpejton-deportimin-e-azilkerkuesve/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gjermania-pershpejton-deportimin-e-azilkerkuesve/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/foto-transformimi-i-fierit-sheshe-rruge-dhe-gjelberim-qe-ndryshojne-qytetin/
(foto) transformimi i fierit. sheshe, rruge dhe gjelberim qe ndryshojne qytetin http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/foto-transformimi-i-fierit-sheshe-rruge-dhe-gjelberim-qe-ndryshojne-qytetin/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/foto-transformimi-i-fierit-sheshe-rruge-dhe-gjelberim-qe-ndryshojne-qytetin/
1 koment http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/foto-transformimi-i-fierit-sheshe-rruge-dhe-gjelberim-qe-ndryshojne-qytetin/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-ne-cadren-e-lirise/
fotot/ në “çadrën e lirisë” http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-ne-cadren-e-lirise/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-ne-cadren-e-lirise/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-ne-cadren-e-lirise/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/ahmetaj-si-do-fshihen-detyrimet-tatimore-e-doganore-te-prapambetura-te-gjitha-hollesite/
ahmetaj: si do fshihen detyrimet tatimore e doganore të prapambetura. të gjitha hollësitë http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/ahmetaj-si-do-fshihen-detyrimet-tatimore-e-doganore-te-prapambetura-te-gjitha-hollesite/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/ahmetaj-si-do-fshihen-detyrimet-tatimore-e-doganore-te-prapambetura-te-gjitha-hollesite/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/ahmetaj-si-do-fshihen-detyrimet-tatimore-e-doganore-te-prapambetura-te-gjitha-hollesite/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/grabitja-ne-aeroport-50-mije-euro-tek-i-afermi-i-aleks-pepes/
grabitja në aeroport, 50 mijë euro tek i afërmi i aleks pepës http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/grabitja-ne-aeroport-50-mije-euro-tek-i-afermi-i-aleks-pepes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/grabitja-ne-aeroport-50-mije-euro-tek-i-afermi-i-aleks-pepes/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/grabitja-ne-aeroport-50-mije-euro-tek-i-afermi-i-aleks-pepes/#respond
- http://www.uet.edu.al/
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/banda-e-grabitesve-admir-cerpja-pranon-te-bashkepunoje-me-hetuesit/
banda e grabitësve, admir çerpja pranon të bashkëpunojë me hetuesit http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/banda-e-grabitesve-admir-cerpja-pranon-te-bashkepunoje-me-hetuesit/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/banda-e-grabitesve-admir-cerpja-pranon-te-bashkepunoje-me-hetuesit/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/banda-e-grabitesve-admir-cerpja-pranon-te-bashkepunoje-me-hetuesit/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/strazo-shperthen-ndaj-knut-fleckenstein-dhe-eurodeputeteve-skane-sy-te-shohin-kriminelet-ne-shqiperi/
strazo shpërthen ndaj knut fleckenstein dhe eurodeputetëve: s’kanë sy të shohin kriminelët në shqipëri http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/strazo-shperthen-ndaj-knut-fleckenstein-dhe-eurodeputeteve-skane-sy-te-shohin-kriminelet-ne-shqiperi/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/strazo-shperthen-ndaj-knut-fleckenstein-dhe-eurodeputeteve-skane-sy-te-shohin-kriminelet-ne-shqiperi/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/strazo-shperthen-ndaj-knut-fleckenstein-dhe-eurodeputeteve-skane-sy-te-shohin-kriminelet-ne-shqiperi/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-opozitaret-shembull-te-keq-per-shtetin-me-rregulla-shmangin-tualetet-e-preferojne-uren-poshte-lanes/
fotot / protestuesit lëshohen poshtë lanës… http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-opozitaret-shembull-te-keq-per-shtetin-me-rregulla-shmangin-tualetet-e-preferojne-uren-poshte-lanes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-opozitaret-shembull-te-keq-per-shtetin-me-rregulla-shmangin-tualetet-e-preferojne-uren-poshte-lanes/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-opozitaret-shembull-te-keq-per-shtetin-me-rregulla-shmangin-tualetet-e-preferojne-uren-poshte-lanes/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-trendi-me-i-ri-vizatimi-i-qukave-ne-fytyre/
fotot/ trendi më i ri, vizatimi i qukave në fytyrë http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-trendi-me-i-ri-vizatimi-i-qukave-ne-fytyre/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-trendi-me-i-ri-vizatimi-i-qukave-ne-fytyre/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-trendi-me-i-ri-vizatimi-i-qukave-ne-fytyre/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/taulant-balla-bojkoti-i-vettingut-arsyeja-e-vertete-e-protestes-se-pd/
taulant balla: bojkoti i vettingut, arsyeja e vërtetë e protestës së pd http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/taulant-balla-bojkoti-i-vettingut-arsyeja-e-vertete-e-protestes-se-pd/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/taulant-balla-bojkoti-i-vettingut-arsyeja-e-vertete-e-protestes-se-pd/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/taulant-balla-bojkoti-i-vettingut-arsyeja-e-vertete-e-protestes-se-pd/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-kimberley-garner-nxeh-temperaturat-ne-los-angeles/
fotot/ kimberley garner nxeh temperaturat në los angeles http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-kimberley-garner-nxeh-temperaturat-ne-los-angeles/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-kimberley-garner-nxeh-temperaturat-ne-los-angeles/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-kimberley-garner-nxeh-temperaturat-ne-los-angeles/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-trendi-me-i-ri-vizatimi-i-qukave-ne-fytyre/
fotot/ trendi më i ri, vizatimi i qukave në fytyrë http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-trendi-me-i-ri-vizatimi-i-qukave-ne-fytyre/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-trendi-me-i-ri-vizatimi-i-qukave-ne-fytyre/
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-kimberley-garner-nxeh-temperaturat-ne-los-angeles/
fotot/ kimberley garner nxeh temperaturat në los angeles http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-kimberley-garner-nxeh-temperaturat-ne-los-angeles/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-kimberley-garner-nxeh-temperaturat-ne-los-angeles/
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-nicole-scherzinger-shampanje-e-balerina-ne-londer/
fotot/ nicole scherzinger shampanjë e balerina në londër http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-nicole-scherzinger-shampanje-e-balerina-ne-londer/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-nicole-scherzinger-shampanje-e-balerina-ne-londer/
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/video-ky-shofer-sfidon-vdekjen/
video/ ky shofer sfidon vdekjen http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/video-ky-shofer-sfidon-vdekjen/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/video-ky-shofer-sfidon-vdekjen/
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/video-kjo-cikliste-u-ngacmua-ne-rruge-ja-si-reagoi/
video/ kjo çikliste u ngacmua në rrugë, ja si reagoi http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/video-kjo-cikliste-u-ngacmua-ne-rruge-ja-si-reagoi/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/video-kjo-cikliste-u-ngacmua-ne-rruge-ja-si-reagoi/
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-keto-jane-plazhet-me-te-bukura-te-botes/
fotot/ këto janë plazhet më të bukura të botës http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-keto-jane-plazhet-me-te-bukura-te-botes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-keto-jane-plazhet-me-te-bukura-te-botes/
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-presidenti-emeron-zevendese-gruan-e-tij/
fotot/ presidenti emëron zëvendëse… gruan e tij http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-presidenti-emeron-zevendese-gruan-e-tij/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-presidenti-emeron-zevendese-gruan-e-tij/
3 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-presidenti-emeron-zevendese-gruan-e-tij/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-veliaj-tregon-bashkine-nderkohe-qe-sheshi-skenderbej-merr-forme/
fotot/ veliaj tregon bashkinë, ndërkohë që sheshi “skënderbej” merr formë http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-veliaj-tregon-bashkine-nderkohe-qe-sheshi-skenderbej-merr-forme/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-veliaj-tregon-bashkine-nderkohe-qe-sheshi-skenderbej-merr-forme/
3 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-veliaj-tregon-bashkine-nderkohe-qe-sheshi-skenderbej-merr-forme/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/fotot-familja-e-pazakonte-shqiptare-qe-jeton-me-ujqerit/
fotot/ familja e pazakontë shqiptare që jeton me ujqërit http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/fotot-familja-e-pazakonte-shqiptare-qe-jeton-me-ujqerit/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/fotot-familja-e-pazakonte-shqiptare-qe-jeton-me-ujqerit/
10 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/fotot-familja-e-pazakonte-shqiptare-qe-jeton-me-ujqerit/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/fotot-trendi-i-ri-prinderit-u-vizatojne-vetulla-bebeve/
fotot/ trendi i ri, prindërit u vizatojnë vetulla bebeve http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/fotot-trendi-i-ri-prinderit-u-vizatojne-vetulla-bebeve/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/fotot-trendi-i-ri-prinderit-u-vizatojne-vetulla-bebeve/
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-momenti-i-frikshem-rrota-shkeputet-nga-makina-ne-levizje-dhe-godet-kalimtarin/
video/ momenti i frikshëm, rrota shkëputet nga makina në lëvizje dhe godet kalimtarin http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-momenti-i-frikshem-rrota-shkeputet-nga-makina-ne-levizje-dhe-godet-kalimtarin/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-momenti-i-frikshem-rrota-shkeputet-nga-makina-ne-levizje-dhe-godet-kalimtarin/
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-kjo-moderatore-cmend-shikuesit-dhe-nuk-e-ka-fajin-tema-per-psikologjine/
video/ kjo moderatore çmend shikuesit. dhe nuk e ka fajin tema për psikologjinë http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-kjo-moderatore-cmend-shikuesit-dhe-nuk-e-ka-fajin-tema-per-psikologjine/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-kjo-moderatore-cmend-shikuesit-dhe-nuk-e-ka-fajin-tema-per-psikologjine/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-kjo-moderatore-cmend-shikuesit-dhe-nuk-e-ka-fajin-tema-per-psikologjine/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-cifti-i-cmendur-gjysmelakuriq-e-seks-ne-nje-motor-ne-levizje/
video/ çifti i çmendur, gjysmëlakuriq e seks në një motor në lëvizje http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-cifti-i-cmendur-gjysmelakuriq-e-seks-ne-nje-motor-ne-levizje/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-cifti-i-cmendur-gjysmelakuriq-e-seks-ne-nje-motor-ne-levizje/
1 koment http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-cifti-i-cmendur-gjysmelakuriq-e-seks-ne-nje-motor-ne-levizje/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-tentoi-te-miqesohej-me-majmunet-por/
video/ tentoi të miqësohej me majmunët, por… http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-tentoi-te-miqesohej-me-majmunet-por/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-tentoi-te-miqesohej-me-majmunet-por/
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/publikohen-pamjet-ja-momenti-i-perplasjes-se-avionit-me-qendren-tregtare/
video/ publikohen pamjet, ja momenti i përplasjes së avionit me qendrën tregtare http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/publikohen-pamjet-ja-momenti-i-perplasjes-se-avionit-me-qendren-tregtare/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/publikohen-pamjet-ja-momenti-i-perplasjes-se-avionit-me-qendren-tregtare/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/publikohen-pamjet-ja-momenti-i-perplasjes-se-avionit-me-qendren-tregtare/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/melania-trump-ne-depresion-mjafton-nje-prekje-nga-presidenti-dhe/
video/ melania trump në depresion? mjafton një prekje nga presidenti dhe… http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/melania-trump-ne-depresion-mjafton-nje-prekje-nga-presidenti-dhe/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/melania-trump-ne-depresion-mjafton-nje-prekje-nga-presidenti-dhe/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/melania-trump-ne-depresion-mjafton-nje-prekje-nga-presidenti-dhe/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/aksidenti-i-frikshem-motociklisti-fluturon-ne-oborrin-e-shtepise/
aksidenti i frikshëm, motoçiklisti fluturon në oborrin e shtëpisë http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/aksidenti-i-frikshem-motociklisti-fluturon-ne-oborrin-e-shtepise/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/aksidenti-i-frikshem-motociklisti-fluturon-ne-oborrin-e-shtepise/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/aksidenti-i-frikshem-motociklisti-fluturon-ne-oborrin-e-shtepise/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-virale-goma-jashte-kontrollit-i-shkakton-frakture-ne-kafke-kalimtarit/
video virale: goma jashtë kontrollit i shkakton frakturë në kafkë kalimtarit http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-virale-goma-jashte-kontrollit-i-shkakton-frakture-ne-kafke-kalimtarit/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-virale-goma-jashte-kontrollit-i-shkakton-frakture-ne-kafke-kalimtarit/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/video-virale-goma-jashte-kontrollit-i-shkakton-frakture-ne-kafke-kalimtarit/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-ne-cadren-e-lirise/
fotot/ në “çadrën e lirisë” http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-ne-cadren-e-lirise/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-ne-cadren-e-lirise/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-ne-cadren-e-lirise/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/strazo-shperthen-ndaj-knut-fleckenstein-dhe-eurodeputeteve-skane-sy-te-shohin-kriminelet-ne-shqiperi/
strazo shpërthen ndaj knut fleckenstein dhe eurodeputetëve: s’kanë sy të shohin kriminelët në shqipëri http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/strazo-shperthen-ndaj-knut-fleckenstein-dhe-eurodeputeteve-skane-sy-te-shohin-kriminelet-ne-shqiperi/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/strazo-shperthen-ndaj-knut-fleckenstein-dhe-eurodeputeteve-skane-sy-te-shohin-kriminelet-ne-shqiperi/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/strazo-shperthen-ndaj-knut-fleckenstein-dhe-eurodeputeteve-skane-sy-te-shohin-kriminelet-ne-shqiperi/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/taulant-balla-bojkoti-i-vettingut-arsyeja-e-vertete-e-protestes-se-pd/
taulant balla: bojkoti i vettingut, arsyeja e vërtetë e protestës së pd http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/taulant-balla-bojkoti-i-vettingut-arsyeja-e-vertete-e-protestes-se-pd/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/taulant-balla-bojkoti-i-vettingut-arsyeja-e-vertete-e-protestes-se-pd/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/taulant-balla-bojkoti-i-vettingut-arsyeja-e-vertete-e-protestes-se-pd/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/berisha-sulmon-eurodeputetin-fleckenstein-i-ngutur-dhe-i-pa-bazuar-ne-arsye/
berisha sulmon eurodeputetin fleckenstein: i ngutur dhe i pa bazuar në arsye http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/berisha-sulmon-eurodeputetin-fleckenstein-i-ngutur-dhe-i-pa-bazuar-ne-arsye/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/berisha-sulmon-eurodeputetin-fleckenstein-i-ngutur-dhe-i-pa-bazuar-ne-arsye/
12 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/berisha-sulmon-eurodeputetin-fleckenstein-i-ngutur-dhe-i-pa-bazuar-ne-arsye/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/kryeparlamentari-kadri-veseli-takoi-presidentin-trump-kosova-ka-mbeshtetjen-e-shba/
kryeparlamentari kadri veseli takoi presidentin trump: kosova ka mbështetjen e shba http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/kryeparlamentari-kadri-veseli-takoi-presidentin-trump-kosova-ka-mbeshtetjen-e-shba/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/kryeparlamentari-kadri-veseli-takoi-presidentin-trump-kosova-ka-mbeshtetjen-e-shba/
1 koment http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/kryeparlamentari-kadri-veseli-takoi-presidentin-trump-kosova-ka-mbeshtetjen-e-shba/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/zaev-ne-seline-e-bdi-kemi-perafruar-qendrimet-me-ali-ahmetin/
zaev në selinë e bdi: kemi përafruar qëndrimet me ali ahmetin http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/zaev-ne-seline-e-bdi-kemi-perafruar-qendrimet-me-ali-ahmetin/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/zaev-ne-seline-e-bdi-kemi-perafruar-qendrimet-me-ali-ahmetin/
1 koment http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/zaev-ne-seline-e-bdi-kemi-perafruar-qendrimet-me-ali-ahmetin/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/nje-arsye-pse-shpertheu-berisha-ndaj-gazetares-se-njohur-qe-eshte-vleresuar-nga-departamenti-amerikan/
një arsye pse shpërtheu berisha ndaj gazetares së njohur, që është vlerësuar nga departamenti amerikan http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/nje-arsye-pse-shpertheu-berisha-ndaj-gazetares-se-njohur-qe-eshte-vleresuar-nga-departamenti-amerikan/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/nje-arsye-pse-shpertheu-berisha-ndaj-gazetares-se-njohur-qe-eshte-vleresuar-nga-departamenti-amerikan/
7 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/nje-arsye-pse-shpertheu-berisha-ndaj-gazetares-se-njohur-qe-eshte-vleresuar-nga-departamenti-amerikan/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/nato-e-alarmuar-nga-ndikimi-rus-ne-rritje-ne-ballkan/
nato, e alarmuar nga ndikimi rus në rritje në ballkan http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/nato-e-alarmuar-nga-ndikimi-rus-ne-rritje-ne-ballkan/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/nato-e-alarmuar-nga-ndikimi-rus-ne-rritje-ne-ballkan/
1 koment http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/nato-e-alarmuar-nga-ndikimi-rus-ne-rritje-ne-ballkan/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/foto-transformimi-i-fierit-sheshe-rruge-dhe-gjelberim-qe-ndryshojne-qytetin/
(foto) transformimi i fierit. sheshe, rruge dhe gjelberim qe ndryshojne qytetin http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/foto-transformimi-i-fierit-sheshe-rruge-dhe-gjelberim-qe-ndryshojne-qytetin/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/foto-transformimi-i-fierit-sheshe-rruge-dhe-gjelberim-qe-ndryshojne-qytetin/
1 koment http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/foto-transformimi-i-fierit-sheshe-rruge-dhe-gjelberim-qe-ndryshojne-qytetin/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-opozitaret-shembull-te-keq-per-shtetin-me-rregulla-shmangin-tualetet-e-preferojne-uren-poshte-lanes/
fotot / protestuesit lëshohen poshtë lanës… http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-opozitaret-shembull-te-keq-per-shtetin-me-rregulla-shmangin-tualetet-e-preferojne-uren-poshte-lanes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-opozitaret-shembull-te-keq-per-shtetin-me-rregulla-shmangin-tualetet-e-preferojne-uren-poshte-lanes/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-opozitaret-shembull-te-keq-per-shtetin-me-rregulla-shmangin-tualetet-e-preferojne-uren-poshte-lanes/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/lejen-e-ndertimit-te-pallatit-tek-torra-ne-durres-e-ka-dhene-arqile-gorea-bylykbashi-del-keq-nga-mashtrimi-qe-beri-ne-tv/
lejen e ndërtimit të pallatit tek torra në durrës e ka dhënë arqile gorea. bylykbashi del keq nga mashtrimi që bëri në tv http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/lejen-e-ndertimit-te-pallatit-tek-torra-ne-durres-e-ka-dhene-arqile-gorea-bylykbashi-del-keq-nga-mashtrimi-qe-beri-ne-tv/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/lejen-e-ndertimit-te-pallatit-tek-torra-ne-durres-e-ka-dhene-arqile-gorea-bylykbashi-del-keq-nga-mashtrimi-qe-beri-ne-tv/
3 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/lejen-e-ndertimit-te-pallatit-tek-torra-ne-durres-e-ka-dhene-arqile-gorea-bylykbashi-del-keq-nga-mashtrimi-qe-beri-ne-tv/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/osman-stafa-behet-banori-me-i-ri-i-cadres-perlotet-me-lul-bashen/
osman stafa bëhet banori më i ri i çadrës. përlotet me lul bashën http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/osman-stafa-behet-banori-me-i-ri-i-cadres-perlotet-me-lul-bashen/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/osman-stafa-behet-banori-me-i-ri-i-cadres-perlotet-me-lul-bashen/
5 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/osman-stafa-behet-banori-me-i-ri-i-cadres-perlotet-me-lul-bashen/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/ahmetaj-si-do-fshihen-detyrimet-tatimore-e-doganore-te-prapambetura-te-gjitha-hollesite/
ahmetaj: si do fshihen detyrimet tatimore e doganore të prapambetura. të gjitha hollësitë http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/ahmetaj-si-do-fshihen-detyrimet-tatimore-e-doganore-te-prapambetura-te-gjitha-hollesite/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/ahmetaj-si-do-fshihen-detyrimet-tatimore-e-doganore-te-prapambetura-te-gjitha-hollesite/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/ahmetaj-si-do-fshihen-detyrimet-tatimore-e-doganore-te-prapambetura-te-gjitha-hollesite/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/grabitja-ne-aeroport-50-mije-euro-tek-i-afermi-i-aleks-pepes/
grabitja në aeroport, 50 mijë euro tek i afërmi i aleks pepës http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/grabitja-ne-aeroport-50-mije-euro-tek-i-afermi-i-aleks-pepes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/grabitja-ne-aeroport-50-mije-euro-tek-i-afermi-i-aleks-pepes/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/grabitja-ne-aeroport-50-mije-euro-tek-i-afermi-i-aleks-pepes/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/banda-e-grabitesve-admir-cerpja-pranon-te-bashkepunoje-me-hetuesit/
banda e grabitësve, admir çerpja pranon të bashkëpunojë me hetuesit http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/banda-e-grabitesve-admir-cerpja-pranon-te-bashkepunoje-me-hetuesit/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/banda-e-grabitesve-admir-cerpja-pranon-te-bashkepunoje-me-hetuesit/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/banda-e-grabitesve-admir-cerpja-pranon-te-bashkepunoje-me-hetuesit/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/intervista-izet-haxhia-ismail-mulleti-ose-ana-e-erret-e-familjes-berisha-ai-eshte-kasaforta-e-parave-te-pista-te-familjes/
intervista / izet haxhia: ismail mulleti, ose ana e errët e familjes berisha. ai është kasaforta e parave të pista të familjes http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/intervista-izet-haxhia-ismail-mulleti-ose-ana-e-erret-e-familjes-berisha-ai-eshte-kasaforta-e-parave-te-pista-te-familjes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/intervista-izet-haxhia-ismail-mulleti-ose-ana-e-erret-e-familjes-berisha-ai-eshte-kasaforta-e-parave-te-pista-te-familjes/
6 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/intervista-izet-haxhia-ismail-mulleti-ose-ana-e-erret-e-familjes-berisha-ai-eshte-kasaforta-e-parave-te-pista-te-familjes/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/strakosha-hedh-firmen-ne-kontraten-e-re-pritet-njoftimi-i-klubit/
strakosha hedh firmën në kontratën e re, pritet njoftimi i klubit http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/strakosha-hedh-firmen-ne-kontraten-e-re-pritet-njoftimi-i-klubit/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/strakosha-hedh-firmen-ne-kontraten-e-re-pritet-njoftimi-i-klubit/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/strakosha-hedh-firmen-ne-kontraten-e-re-pritet-njoftimi-i-klubit/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/renato-malota-per-tema-kemi-besim-tek-titulli-kampion-ne-kukes-shkojme-per-fitore/
renato malota për tema: kemi besim tek titulli kampion. në kukës shkojmë për fitore http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/renato-malota-per-tema-kemi-besim-tek-titulli-kampion-ne-kukes-shkojme-per-fitore/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/renato-malota-per-tema-kemi-besim-tek-titulli-kampion-ne-kukes-shkojme-per-fitore/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/renato-malota-per-tema-kemi-besim-tek-titulli-kampion-ne-kukes-shkojme-per-fitore/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/dortmund-gotze-e-schurrle-52-milione-euro-per-5-gola/
dortmund, gotze e schurrle 52 milionë euro për 5 gola http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/dortmund-gotze-e-schurrle-52-milione-euro-per-5-gola/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/dortmund-gotze-e-schurrle-52-milione-euro-per-5-gola/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/dortmund-gotze-e-schurrle-52-milione-euro-per-5-gola/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/safet-gjici-e-vlersojme-partizanin-por-fitojme-ne-ka-ardhur-koha-qe-te-shkoje-nje-titull-ne-kukes/
safet gjici: e vlersojmë partizanin por fitojmë ne. ka ardhur koha që të shkojë një titull në kukës http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/safet-gjici-e-vlersojme-partizanin-por-fitojme-ne-ka-ardhur-koha-qe-te-shkoje-nje-titull-ne-kukes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/safet-gjici-e-vlersojme-partizanin-por-fitojme-ne-ka-ardhur-koha-qe-te-shkoje-nje-titull-ne-kukes/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/safet-gjici-e-vlersojme-partizanin-por-fitojme-ne-ka-ardhur-koha-qe-te-shkoje-nje-titull-ne-kukes/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/italianet-e-krahasojne-shqiperine-me-kuben-per-te-bere-biznes/
italianët e krahasojnë shqipërinë me kubën për të bërë biznes http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/italianet-e-krahasojne-shqiperine-me-kuben-per-te-bere-biznes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/italianet-e-krahasojne-shqiperine-me-kuben-per-te-bere-biznes/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/italianet-e-krahasojne-shqiperine-me-kuben-per-te-bere-biznes/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/nuk-jane-vetem-te-rinjte-shqiptare-qe-jetojne-me-prinderit-ja-cfare-po-ndodh-ne-europe/
nuk janë vetëm të rinjtë shqiptarë që jetojnë me prindërit, ja çfarë po ndodh në europë… http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/nuk-jane-vetem-te-rinjte-shqiptare-qe-jetojne-me-prinderit-ja-cfare-po-ndodh-ne-europe/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/nuk-jane-vetem-te-rinjte-shqiptare-qe-jetojne-me-prinderit-ja-cfare-po-ndodh-ne-europe/
6 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/nuk-jane-vetem-te-rinjte-shqiptare-qe-jetojne-me-prinderit-ja-cfare-po-ndodh-ne-europe/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/19/cilet-jane-100-eksportuesit-me-te-medhenj-ne-vend/
cilët janë 100 eksportuesit më të mëdhenj në vend http://www.gazetatema.net/web/2017/02/19/cilet-jane-100-eksportuesit-me-te-medhenj-ne-vend/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/19/cilet-jane-100-eksportuesit-me-te-medhenj-ne-vend/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/19/cilet-jane-100-eksportuesit-me-te-medhenj-ne-vend/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/19/te-ardhurat-mbi-2-mln-leke-kujdes-po-afron-afati-i-vetedeklarimeve/
të ardhurat mbi 2 mln lekë, kujdes, po afron afati i vetëdeklarimeve! http://www.gazetatema.net/web/2017/02/19/te-ardhurat-mbi-2-mln-leke-kujdes-po-afron-afati-i-vetedeklarimeve/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/19/te-ardhurat-mbi-2-mln-leke-kujdes-po-afron-afati-i-vetedeklarimeve/
1 koment http://www.gazetatema.net/web/2017/02/19/te-ardhurat-mbi-2-mln-leke-kujdes-po-afron-afati-i-vetedeklarimeve/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/bashkepunimi-kulturor-shqiperia-nenshkruan-per-here-te-pare-marreveshje-me-serbine-dakordesi-edhe-me-greqine/
bashkëpunimi kulturor/ shqipëria nënshkruan për herë të parë marrëveshje me serbinë, dakordësi edhe me greqinë http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/bashkepunimi-kulturor-shqiperia-nenshkruan-per-here-te-pare-marreveshje-me-serbine-dakordesi-edhe-me-greqine/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/bashkepunimi-kulturor-shqiperia-nenshkruan-per-here-te-pare-marreveshje-me-serbine-dakordesi-edhe-me-greqine/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/bashkepunimi-kulturor-shqiperia-nenshkruan-per-here-te-pare-marreveshje-me-serbine-dakordesi-edhe-me-greqine/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/rama-rritem-buxhetin-per-kulturen/
rama: “rritëm buxhetin për kulturën” http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/rama-rritem-buxhetin-per-kulturen/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/rama-rritem-buxhetin-per-kulturen/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/rama-rritem-buxhetin-per-kulturen/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/dritero-agolli-dhe-njeriu-me-top-i-luznise-se-dibres/
dritëro agolli dhe “njeriu me top” i luznisë së dibrës http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/dritero-agolli-dhe-njeriu-me-top-i-luznise-se-dibres/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/dritero-agolli-dhe-njeriu-me-top-i-luznise-se-dibres/
3 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/dritero-agolli-dhe-njeriu-me-top-i-luznise-se-dibres/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/intervista-kadare-i-pergjigjet-lubonjes-glorifikim-enverit-e-verteta-per-mbledhjen-e-81-partive-komuniste-ne-moske/
intervista/ ismail kadare i përgjigjet lubonjës: glorifikim enverit? e vërteta për mbledhjen e 81 partive komuniste në moskë http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/intervista-kadare-i-pergjigjet-lubonjes-glorifikim-enverit-e-verteta-per-mbledhjen-e-81-partive-komuniste-ne-moske/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/intervista-kadare-i-pergjigjet-lubonjes-glorifikim-enverit-e-verteta-per-mbledhjen-e-81-partive-komuniste-ne-moske/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/intervista-kadare-i-pergjigjet-lubonjes-glorifikim-enverit-e-verteta-per-mbledhjen-e-81-partive-komuniste-ne-moske/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/16/fotot-ky-eshte-hitachi-treni-plumb-japonez/
fotot/ ky është hitachi, treni plumb japonez http://www.gazetatema.net/web/2017/02/16/fotot-ky-eshte-hitachi-treni-plumb-japonez/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/16/fotot-ky-eshte-hitachi-treni-plumb-japonez/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/16/fotot-ky-eshte-hitachi-treni-plumb-japonez/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/13/video-thoma-gellci-rrefen-femijerine-dhe-projektin-rtsh-do-u-beje-dalje-politikaneve/
video/ thoma gëllçi rrëfen fëmijërinë dhe projektin: rtsh do u bëjë “dalje” politikanëve http://www.gazetatema.net/web/2017/02/13/video-thoma-gellci-rrefen-femijerine-dhe-projektin-rtsh-do-u-beje-dalje-politikaneve/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/13/video-thoma-gellci-rrefen-femijerine-dhe-projektin-rtsh-do-u-beje-dalje-politikaneve/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/13/video-thoma-gellci-rrefen-femijerine-dhe-projektin-rtsh-do-u-beje-dalje-politikaneve/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/10/10-celularet-me-me-influence-ne-histori/
10 celularët më me influencë në histori http://www.gazetatema.net/web/2017/02/10/10-celularet-me-me-influence-ne-histori/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/10/10-celularet-me-me-influence-ne-histori/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/10/10-celularet-me-me-influence-ne-histori/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/01/31/harito-shqiperia-nder-vendet-model-ne-rajon-per-nderlidhjen-dixhitale/
harito: shqipëria ndër vendet model në rajon për ndërlidhjen dixhitale http://www.gazetatema.net/web/2017/01/31/harito-shqiperia-nder-vendet-model-ne-rajon-per-nderlidhjen-dixhitale/
http://www.gazetatema.net/web/2017/01/31/harito-shqiperia-nder-vendet-model-ne-rajon-per-nderlidhjen-dixhitale/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/01/31/harito-shqiperia-nder-vendet-model-ne-rajon-per-nderlidhjen-dixhitale/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gjermania-pershpejton-deportimin-e-azilkerkuesve/
gjermania përshpejton deportimin e azilkërkuesve http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gjermania-pershpejton-deportimin-e-azilkerkuesve/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gjermania-pershpejton-deportimin-e-azilkerkuesve/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gjermania-pershpejton-deportimin-e-azilkerkuesve/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/bej-me-mua-ate-qe-bere-me-burrin-ose-publikova-videon/
“bëj me mua atë që bëre me burrin, ose publikova videon” http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/bej-me-mua-ate-qe-bere-me-burrin-ose-publikova-videon/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/bej-me-mua-ate-qe-bere-me-burrin-ose-publikova-videon/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/bej-me-mua-ate-qe-bere-me-burrin-ose-publikova-videon/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-presidenti-emeron-zevendese-gruan-e-tij/
fotot/ presidenti emëron zëvendëse… gruan e tij http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-presidenti-emeron-zevendese-gruan-e-tij/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-presidenti-emeron-zevendese-gruan-e-tij/
3 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/fotot-presidenti-emeron-zevendese-gruan-e-tij/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gjermani-bavaria-i-thote-jo-mbulimit-te-grave-ne-vende-publike/
gjermani, bavaria i thotë “jo” mbulimit të grave në vende publike http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gjermani-bavaria-i-thote-jo-mbulimit-te-grave-ne-vende-publike/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gjermani-bavaria-i-thote-jo-mbulimit-te-grave-ne-vende-publike/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/gjermani-bavaria-i-thote-jo-mbulimit-te-grave-ne-vende-publike/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/19/parlamenti-evropian-kerkon-park-kombetar-per-vjosen-dhe-te-ndalen-projektet-e-hidrocentraleve/
parlamenti evropian kërkon park kombëtar për vjosën dhe të ndalen projektet e hidrocentraleve http://www.gazetatema.net/web/2017/02/19/parlamenti-evropian-kerkon-park-kombetar-per-vjosen-dhe-te-ndalen-projektet-e-hidrocentraleve/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/19/parlamenti-evropian-kerkon-park-kombetar-per-vjosen-dhe-te-ndalen-projektet-e-hidrocentraleve/
3 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/19/parlamenti-evropian-kerkon-park-kombetar-per-vjosen-dhe-te-ndalen-projektet-e-hidrocentraleve/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/11/fotot-kjo-perle-gjendet-ne-shqiperi/
fotot/ kjo perlë gjendet në shqipëri… http://www.gazetatema.net/web/2017/02/11/fotot-kjo-perle-gjendet-ne-shqiperi/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/11/fotot-kjo-perle-gjendet-ne-shqiperi/
9 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/11/fotot-kjo-perle-gjendet-ne-shqiperi/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/10/fotot-pamja-fantastike-nje-shetitje-ne-fshatrat-e-vlores/
fotot/ pamja fantastike: një shëtitje në fshatrat e vlorës http://www.gazetatema.net/web/2017/02/10/fotot-pamja-fantastike-nje-shetitje-ne-fshatrat-e-vlores/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/10/fotot-pamja-fantastike-nje-shetitje-ne-fshatrat-e-vlores/
7 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/10/fotot-pamja-fantastike-nje-shetitje-ne-fshatrat-e-vlores/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/07/nis-restaurimi-per-kishen-e-laboves-se-kryqit-kumbaro-premtim-i-mbajtur-per-nje-thesar-te-rralle-te-trashegimise/
nis restaurimi për kishën e labovës së kryqit, kumbaro: premtim i mbajtur për një thesar të rrallë të trashëgimisë http://www.gazetatema.net/web/2017/02/07/nis-restaurimi-per-kishen-e-laboves-se-kryqit-kumbaro-premtim-i-mbajtur-per-nje-thesar-te-rralle-te-trashegimise/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/07/nis-restaurimi-per-kishen-e-laboves-se-kryqit-kumbaro-premtim-i-mbajtur-per-nje-thesar-te-rralle-te-trashegimise/
8 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/07/nis-restaurimi-per-kishen-e-laboves-se-kryqit-kumbaro-premtim-i-mbajtur-per-nje-thesar-te-rralle-te-trashegimise/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/18/si-po-semuret-shqiperia/
shifrat e frikshme: si po sëmuret shqipëria http://www.gazetatema.net/web/2017/02/18/si-po-semuret-shqiperia/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/18/si-po-semuret-shqiperia/
4 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/18/si-po-semuret-shqiperia/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/17/apelindihmoni-anxhelen/
apeli/ndihmoni anxhelen http://www.gazetatema.net/web/2017/02/17/apelindihmoni-anxhelen/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/17/apelindihmoni-anxhelen/
1 koment http://www.gazetatema.net/web/2017/02/17/apelindihmoni-anxhelen/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/15/spitali-amerikan-merr-persiper-trajtimin-mjekesor-te-djalit-te-semure-nga-rogozhina/
spitali amerikan merr përsipër trajtimin mjekësor të djalit të sëmurë nga rogozhina http://www.gazetatema.net/web/2017/02/15/spitali-amerikan-merr-persiper-trajtimin-mjekesor-te-djalit-te-semure-nga-rogozhina/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/15/spitali-amerikan-merr-persiper-trajtimin-mjekesor-te-djalit-te-semure-nga-rogozhina/
1 koment http://www.gazetatema.net/web/2017/02/15/spitali-amerikan-merr-persiper-trajtimin-mjekesor-te-djalit-te-semure-nga-rogozhina/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/07/spitali-universitar-shefqet-ndroqi-blen-pajisjen-e-re-te-krioterapise-cryotherapy-dhe-diagnozes-endobronkiale/
spitali universitar “shefqet ndroqi” blen pajisjen e re te krioterapisë (cryotherapy) dhe diagnozës endobronkiale http://www.gazetatema.net/web/2017/02/07/spitali-universitar-shefqet-ndroqi-blen-pajisjen-e-re-te-krioterapise-cryotherapy-dhe-diagnozes-endobronkiale/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/07/spitali-universitar-shefqet-ndroqi-blen-pajisjen-e-re-te-krioterapise-cryotherapy-dhe-diagnozes-endobronkiale/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/07/spitali-universitar-shefqet-ndroqi-blen-pajisjen-e-re-te-krioterapise-cryotherapy-dhe-diagnozes-endobronkiale/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/intervista-izet-haxhia-ismail-mulleti-ose-ana-e-erret-e-familjes-berisha-ai-eshte-kasaforta-e-parave-te-pista-te-familjes/
intervista / izet haxhia: ismail mulleti, ose ana e errët e familjes berisha. ai është kasaforta e parave të pista të familjes http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/intervista-izet-haxhia-ismail-mulleti-ose-ana-e-erret-e-familjes-berisha-ai-eshte-kasaforta-e-parave-te-pista-te-familjes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/intervista-izet-haxhia-ismail-mulleti-ose-ana-e-erret-e-familjes-berisha-ai-eshte-kasaforta-e-parave-te-pista-te-familjes/
6 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/intervista-izet-haxhia-ismail-mulleti-ose-ana-e-erret-e-familjes-berisha-ai-eshte-kasaforta-e-parave-te-pista-te-familjes/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/si-i-shpetoi-bllokmenet-neritan-ceka-devijoi-rrugen-e-protestuesve-duke-ofruar-si-garanci-te-birin-2-vjecar/
si i shpëtoi bllokmenët neritan ceka: devijoi rrugën e protestuesve duke ofruar si garanci të birin 2-vjeçar http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/si-i-shpetoi-bllokmenet-neritan-ceka-devijoi-rrugen-e-protestuesve-duke-ofruar-si-garanci-te-birin-2-vjecar/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/si-i-shpetoi-bllokmenet-neritan-ceka-devijoi-rrugen-e-protestuesve-duke-ofruar-si-garanci-te-birin-2-vjecar/
7 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/si-i-shpetoi-bllokmenet-neritan-ceka-devijoi-rrugen-e-protestuesve-duke-ofruar-si-garanci-te-birin-2-vjecar/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/dritero-agolli-dhe-njeriu-me-top-i-luznise-se-dibres/
dritëro agolli dhe “njeriu me top” i luznisë së dibrës http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/dritero-agolli-dhe-njeriu-me-top-i-luznise-se-dibres/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/dritero-agolli-dhe-njeriu-me-top-i-luznise-se-dibres/
3 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/dritero-agolli-dhe-njeriu-me-top-i-luznise-se-dibres/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/intervista-kadare-i-pergjigjet-lubonjes-glorifikim-enverit-e-verteta-per-mbledhjen-e-81-partive-komuniste-ne-moske/
intervista/ ismail kadare i përgjigjet lubonjës: glorifikim enverit? e vërteta për mbledhjen e 81 partive komuniste në moskë http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/intervista-kadare-i-pergjigjet-lubonjes-glorifikim-enverit-e-verteta-per-mbledhjen-e-81-partive-komuniste-ne-moske/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/intervista-kadare-i-pergjigjet-lubonjes-glorifikim-enverit-e-verteta-per-mbledhjen-e-81-partive-komuniste-ne-moske/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/intervista-kadare-i-pergjigjet-lubonjes-glorifikim-enverit-e-verteta-per-mbledhjen-e-81-partive-komuniste-ne-moske/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/godole-ne-zululand-nuk-me-ka-shock-uar-simpatia-per-enver-hoxhen-qe-doli-nga-sondazhi/
godole në zululand: “nuk më ka shock-uar simpatia për enver hoxhën që doli nga sondazhi” http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/godole-ne-zululand-nuk-me-ka-shock-uar-simpatia-per-enver-hoxhen-qe-doli-nga-sondazhi/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/godole-ne-zululand-nuk-me-ka-shock-uar-simpatia-per-enver-hoxhen-qe-doli-nga-sondazhi/
8 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/godole-ne-zululand-nuk-me-ka-shock-uar-simpatia-per-enver-hoxhen-qe-doli-nga-sondazhi/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/reagon-bes-kallaku-ja-e-verteta-e-largimit-nga-portokallia-shihemi-kete-sezon-ne/
reagon bes kallaku, ja e vërteta e largimit nga portokallia: shihemi këtë sezon në… http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/reagon-bes-kallaku-ja-e-verteta-e-largimit-nga-portokallia-shihemi-kete-sezon-ne/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/reagon-bes-kallaku-ja-e-verteta-e-largimit-nga-portokallia-shihemi-kete-sezon-ne/
4 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/reagon-bes-kallaku-ja-e-verteta-e-largimit-nga-portokallia-shihemi-kete-sezon-ne/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/demi-e-kazhani-ne-zululand-te-gjithe-jane-duke-pritur-qendrimin-e-lsi-se/
demi e kazhani në zululand: të gjithë janë duke pritur qëndrimin e lsi-së http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/demi-e-kazhani-ne-zululand-te-gjithe-jane-duke-pritur-qendrimin-e-lsi-se/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/demi-e-kazhani-ne-zululand-te-gjithe-jane-duke-pritur-qendrimin-e-lsi-se/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/demi-e-kazhani-ne-zululand-te-gjithe-jane-duke-pritur-qendrimin-e-lsi-se/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/13/zululand-nazarko-e-nano-per-agollin-agolli-eshte-adn-ja-e-shqiperise-tha-nazarko-ishte-i-talentuar-por-shume-i-lidhur-me-diktaturen-tha-nano/
zululand: nazarko e nano për agollin. “agolli është adn-ja e shqipërisë”, tha nazarko. “ishte i talentuar, por shumë i lidhur me diktaturën”, tha nano http://www.gazetatema.net/web/2017/02/13/zululand-nazarko-e-nano-per-agollin-agolli-eshte-adn-ja-e-shqiperise-tha-nazarko-ishte-i-talentuar-por-shume-i-lidhur-me-diktaturen-tha-nano/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/13/zululand-nazarko-e-nano-per-agollin-agolli-eshte-adn-ja-e-shqiperise-tha-nazarko-ishte-i-talentuar-por-shume-i-lidhur-me-diktaturen-tha-nano/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/13/zululand-nazarko-e-nano-per-agollin-agolli-eshte-adn-ja-e-shqiperise-tha-nazarko-ishte-i-talentuar-por-shume-i-lidhur-me-diktaturen-tha-nano/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/renato-malota-per-tema-kemi-besim-tek-titulli-kampion-ne-kukes-shkojme-per-fitore/
renato malota për tema: kemi besim tek titulli kampion. në kukës shkojmë për fitore http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/renato-malota-per-tema-kemi-besim-tek-titulli-kampion-ne-kukes-shkojme-per-fitore/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/renato-malota-per-tema-kemi-besim-tek-titulli-kampion-ne-kukes-shkojme-per-fitore/
0 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/renato-malota-per-tema-kemi-besim-tek-titulli-kampion-ne-kukes-shkojme-per-fitore/#respond
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/godole-ne-zululand-nuk-me-ka-shock-uar-simpatia-per-enver-hoxhen-qe-doli-nga-sondazhi/
godole në zululand: “nuk më ka shock-uar simpatia për enver hoxhën që doli nga sondazhi” http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/godole-ne-zululand-nuk-me-ka-shock-uar-simpatia-per-enver-hoxhen-qe-doli-nga-sondazhi/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/godole-ne-zululand-nuk-me-ka-shock-uar-simpatia-per-enver-hoxhen-qe-doli-nga-sondazhi/
8 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/godole-ne-zululand-nuk-me-ka-shock-uar-simpatia-per-enver-hoxhen-qe-doli-nga-sondazhi/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/demi-e-kazhani-ne-zululand-te-gjithe-jane-duke-pritur-qendrimin-e-lsi-se/
demi e kazhani në zululand: të gjithë janë duke pritur qëndrimin e lsi-së http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/demi-e-kazhani-ne-zululand-te-gjithe-jane-duke-pritur-qendrimin-e-lsi-se/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/demi-e-kazhani-ne-zululand-te-gjithe-jane-duke-pritur-qendrimin-e-lsi-se/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/demi-e-kazhani-ne-zululand-te-gjithe-jane-duke-pritur-qendrimin-e-lsi-se/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/kryeqyteti-vishet-i-kuq-partizani-mposht-tiranen/
kryeqyteti vishet i kuq, partizani mposht tiranën http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/kryeqyteti-vishet-i-kuq-partizani-mposht-tiranen/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/kryeqyteti-vishet-i-kuq-partizani-mposht-tiranen/
2 komente http://www.gazetatema.net/web/2017/02/20/kryeqyteti-vishet-i-kuq-partizani-mposht-tiranen/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/perballe-sali-berishes/
përballë sali berishës! http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/perballe-sali-berishes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/perballe-sali-berishes/
51 comments http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/perballe-sali-berishes/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/basha-spo-e-hap-dot-cadren-tani-i-ka-mbetur-vetem-nje-zgjidhje/
basha s’po e hap dot çadrën. tani i ka mbetur vetëm një zgjidhje… http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/basha-spo-e-hap-dot-cadren-tani-i-ka-mbetur-vetem-nje-zgjidhje/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/basha-spo-e-hap-dot-cadren-tani-i-ka-mbetur-vetem-nje-zgjidhje/
18 comments http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/basha-spo-e-hap-dot-cadren-tani-i-ka-mbetur-vetem-nje-zgjidhje/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/a-do-te-rikthehet-berisha-ne-pushtet-me-ndihmen-e-metes/
a do të rikthehet berisha në pushtet me ndihmën e metës? http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/a-do-te-rikthehet-berisha-ne-pushtet-me-ndihmen-e-metes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/a-do-te-rikthehet-berisha-ne-pushtet-me-ndihmen-e-metes/
9 comments http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/a-do-te-rikthehet-berisha-ne-pushtet-me-ndihmen-e-metes/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/sali-berisha-i-eshte-turrur-nje-gruaje-ne-kosove/
“sali berisha i është turrur një gruaje në kosovë” http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/sali-berisha-i-eshte-turrur-nje-gruaje-ne-kosove/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/sali-berisha-i-eshte-turrur-nje-gruaje-ne-kosove/
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/hija-gjithnje-e-me-e-vogel-e-ilir-metes/
hija gjithnjë e më e vogël e ilir metës?! http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/hija-gjithnje-e-me-e-vogel-e-ilir-metes/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/hija-gjithnje-e-me-e-vogel-e-ilir-metes/
12 comments http://www.gazetatema.net/web/2017/02/22/hija-gjithnje-e-me-e-vogel-e-ilir-metes/#comments
- http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/nje-cader-qe-po-asfiksohet-nga-kthimi-ne-vendin-e-krimit/
një çadër që po asfiksohet nga kthimi në vendin e krimit http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/nje-cader-qe-po-asfiksohet-nga-kthimi-ne-vendin-e-krimit/
http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/nje-cader-qe-po-asfiksohet-nga-kthimi-ne-vendin-e-krimit/
7 comments http://www.gazetatema.net/web/2017/02/21/nje-cader-qe-po-asfiksohet-nga-kthimi-ne-vendin-e-krimit/#comments
- http://manetci.al/projekte-te-zhvilluara-manetci/110-ambasador-3
- http://www.raiffeisen.al/
- http://www.spitaligjerman.com
chetan http://chetangole.com/
wp-copyprotect http://chetangole.com/blog/wp-copyprotect/

Zdjęcia

Zdjęcia 115
Zdjęcia bez atrybutu ALT 12
Zdjęcia bez atrybutu TITLE 12
Korzystanie Obraz ALT i TITLE atrybutu dla każdego obrazu.

Zdjęcia bez atrybutu TITLE

http://www.gazetatema.net/web/images/porsche_intro.gif
http://www.gazetatema.net/web/images/hako.png
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2017/01/duracell_300x66.gif
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2017/02/usaid_300x66px.gif
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2012/12/fb.png
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2012/12/twitter.png
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2016/11/uet430x100.gif
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2016/12/screenshot_142.jpg
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2016/12/temaambasador3.gif
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2017/02/120x600.gif
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2016/12/spitaliamerikanbanner-tema.gif
https://d5nxst8fruw4z.cloudfront.net/atrk.gif?account=u8vim1akkd60em

Zdjęcia bez atrybutu ALT

http://www.gazetatema.net/web/images/porsche_intro.gif
http://www.gazetatema.net/web/images/hako.png
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2017/01/duracell_300x66.gif
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2017/02/usaid_300x66px.gif
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2012/12/fb.png
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2012/12/twitter.png
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2016/11/uet430x100.gif
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2016/12/screenshot_142.jpg
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2016/12/temaambasador3.gif
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2017/02/120x600.gif
http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2016/12/spitaliamerikanbanner-tema.gif
https://d5nxst8fruw4z.cloudfront.net/atrk.gif?account=u8vim1akkd60em

Ranking:


Alexa Traffic
Daily Global Rank Trend
Daily Reach (Percent)

Majestic SEOText on page:

#ndihmonianxhelen/ jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /anxhela nocka. kliko ketu mbyllet per 10 sekonda ose kliko x letër botuesit » qëndroni i lidhur rss për artikuj lidhuni në facebook kontakt ankesa per faqen online search for: menu kreu aktualitet politika sociale kronika ekonomia suplement editorial kryesore antena blogu tema rajoni dossier kulture lifestyle sport kryesore osman stafa bëhet banori më i ri i çadrës. përlotet me lul bashën22 shkurt, 2017 14:42 | 5 komentepërballë sali berishës!22 shkurt, 2017 13:04 | 51 komenteshuplaka e fleckenstein: sali berisha boll, me komplote dhe përralla për sorosin. të dobëtit kanë nevoje për këto…22 shkurt, 2017 12:19 | 5 komentegazeta austriake: romana vlahutin dhe familja e saj kanë marrë kërcënime, për shkak të rolit të saj në reformën në drejtësi22 shkurt, 2017 11:48 | 3 komentebasha s’po e hap dot çadrën. tani i ka mbetur vetëm një zgjidhje…22 shkurt, 2017 11:39 | 18 komenteintervista / izet haxhia: ismail mulleti, ose ana e errët e familjes berisha. ai është kasaforta e parave të pista të familjes22 shkurt, 2017 11:23 | 6 komentebashës i del protesta nga duart: nis të flasë për naftëtarët, por gruaja që merr mikrofonin kërkon t’i nxjerrin djalin nga burgu22 shkurt, 2017 11:20 | 5 komentea do të rikthehet berisha në pushtet me ndihmën e metës?22 shkurt, 2017 11:01 | 9 komentelsi i mbyll derën bashës dhe e kthen me këmbë në tokë, deputetët kundër qeverisë teknike dhe mbështesin bashkëpunimin me ps22 shkurt, 2017 09:40 | 2 komente editorial qeveria taktike që po presin!nga mero baze ka disa ditë që së paku tre kryetarë partie, së fundmi opozitare, dhe kryeopozitari berisha, i kanë bërë thirrje ilir metës …21 shkurt, 2017 21:01 | 16 komente antena brenda familjes ditari i megi pjeshkës ne çadër: intervista e karminës, frymëzim për ne!21 shkurt, 2017 19:21 | 3 komente aktualitet gjermania përshpejton deportimin e azilkërkuesve22 shkurt, 2017 16:25 | 0 komente(foto) transformimi i fierit. sheshe, rruge dhe gjelberim qe ndryshojne qytetin22 shkurt, 2017 16:16 | 1 komentfotot/ në “çadrën e lirisë”22 shkurt, 2017 16:15 | 2 komenteahmetaj: si do fshihen detyrimet tatimore e doganore të prapambetura. të gjitha hollësitë22 shkurt, 2017 16:07 | 0 komentegrabitja në aeroport, 50 mijë euro tek i afërmi i aleks pepës22 shkurt, 2017 15:58 | 0 komentebanda e grabitësve, admir çerpja pranon të bashkëpunojë me hetuesitnjë tjetër i arrestuar pritet të përfitojë si dëshmitar i drejtësisë. ai është admir çerpja i arrestuar pas disa ditësh …22 shkurt, 2017 15:46 | 0 komentestrazo shpërthen ndaj knut fleckenstein dhe eurodeputetëve: s’kanë sy të shohin kriminelët në shqipëri22 shkurt, 2017 15:37 | 2 komentefotot / protestuesit lëshohen poshtë lanës…22 shkurt, 2017 15:37 | 2 komentefotot/ trendi më i ri, vizatimi i qukave në fytyrë22 shkurt, 2017 15:20 | 0 komentetaulant balla: bojkoti i vettingut, arsyeja e vërtetë e protestës së pd22 shkurt, 2017 15:09 | 0 komentefotot/ kimberley garner nxeh temperaturat në los angeles22 shkurt, 2017 14:58 | 0 komentelifestyle fotot/ trendi më i ri, vizatimi i qukave në fytyrë22 shkurt, 2017 15:20fotot/ kimberley garner nxeh temperaturat në los angeles22 shkurt, 2017 14:58fotot/ nicole scherzinger shampanjë e balerina në londër22 shkurt, 2017 14:33video/ ky shofer sfidon vdekjen22 shkurt, 2017 13:54video/ kjo çikliste u ngacmua në rrugë, ja si reagoi22 shkurt, 2017 13:28fotot/ këto janë plazhet më të bukura të botës22 shkurt, 2017 12:36fotot/ presidenti emëron zëvendëse… gruan e tij22 shkurt, 2017 12:03 | 3 komentefotot/ veliaj tregon bashkinë, ndërkohë që sheshi “skënderbej” merr formë22 shkurt, 2017 10:27 | 3 komentefotot/ familja e pazakontë shqiptare që jeton me ujqërit21 shkurt, 2017 19:28 | 10 komentefotot/ trendi i ri, prindërit u vizatojnë vetulla bebeve21 shkurt, 2017 17:41video/ momenti i frikshëm, rrota shkëputet nga makina në lëvizje dhe godet kalimtarin21 shkurt, 2017 17:20video/ kjo moderatore çmend shikuesit. dhe nuk e ka fajin tema për psikologjinë21 shkurt, 2017 16:40 | 2 komentevideo/ çifti i çmendur, gjysmëlakuriq e seks në një motor në lëvizje21 shkurt, 2017 15:46 | 1 komentvideo/ tentoi të miqësohej me majmunët, por…21 shkurt, 2017 14:43tema video video/ publikohen pamjet, ja momenti i përplasjes së avionit me qendrën tregtarepublikohen pamjet, ja momenti i përplasjes së avionit me qendrën tregtare ky është momenti i përplasjes së avionit charter, me një qendër …22 shkurt, 2017 09:12 | 0 komentevideo/ melania trump në depresion? mjafton një prekje nga presidenti dhe…bashkëshortja e presidentit të shba-ve, melania trump ka hapur fjalimin e tij në florida. por, ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen e të …22 shkurt, 2017 08:58 | 0 komenteaksidenti i frikshëm, motoçiklisti fluturon në oborrin e shtëpisëkjo kamera sigurie në indonezi, ka arritur të regjistrojë momentin e një aksidenti të frikshëm. një motoçikletë dhe një makinë i …22 shkurt, 2017 04:02 | 0 komentevideo virale: goma jashtë kontrollit i shkakton frakturë në kafkë kalimtaritnjë kalimtar është dërguar me urgjencë në spital, pasi mori një frakturë në kafkë kur u godit nga një gomë në rrugë. roberto carlos …21 shkurt, 2017 23:24 | 0 komentepolitika fotot/ në “çadrën e lirisë”sot ishte dita e pestë e protestës. pas orës 12:00, kur kreu i pd-së dhe ata që e shoqërojnë atë largohen nga çadra, në bulevard bie …22 shkurt, 2017 16:15 | 2 komentestrazo shpërthen ndaj knut fleckenstein dhe eurodeputetëve: s’kanë sy të shohin kriminelët në shqipërithirrjet e knut fleckenstein dhe komisionerit hahn drejtuar opozitës që të rikthehet në kuvend për të mos bllokuar reformën në drejtësi, e …22 shkurt, 2017 15:37 | 2 komentetaulant balla: bojkoti i vettingut, arsyeja e vërtetë e protestës së pdgjatë një aktiviteti me forumin e gruas socialiste në elbasan deputeti socialist taulant balla i ka bërë thirrje opozitës për kthimin në …22 shkurt, 2017 15:09 | 0 komenteberisha sulmon eurodeputetin fleckenstein: i ngutur dhe i pa bazuar në arsyepas deklaratës së eurodeputetit dhe reporterit për shqipërinë knut fleckenstein  ku i kërkon deputetit sali berisha të mos flasë më për …22 shkurt, 2017 14:21 | 12 komenterajoni kryeparlamentari kadri veseli takoi presidentin trump: kosova ka mbështetjen e shbakadri veseli është lideri i parë shqiptar që e takon presidentin trump. në një postim të tij në facebook, ai nuk ka dhënë shumë …22 shkurt, 2017 10:40 | 1 komentzaev në selinë e bdi: kemi përafruar qëndrimet me ali ahmetinkreu i lsdm zoran zaev deklaroi mbrëmjen e së martës se është në prag të koalicionit me shqiptarët. pas takimit me ali ahmetin në selinë …22 shkurt, 2017 08:54 | 1 komentnjë arsye pse shpërtheu berisha ndaj gazetares së njohur, që është vlerësuar nga departamenti amerikansali berisha ka shpërthyer në fyerje sot ndaj kryeredaktores së gazetës “zëri” në kosovë, katër ditë pasi ajo e kishte kritikuar atë …21 shkurt, 2017 20:34 | 7 komentenato, e alarmuar nga ndikimi rus në rritje në ballkanpërfshirja e rusisë në vendet e ballkanit po alarmon nato-n. komandanti i lartë i aleancës në europë, gjenerali curtis scaparrioti tha të …21 shkurt, 2017 20:24 | 1 komentsociale (foto) transformimi i fierit. sheshe, rruge dhe gjelberim qe ndryshojne qytetin zëvendëskryeministri peleshi i shoqëruar nga kryetari i bashkisë së fierit armando subashi,  ka parë nga afër projektet e rilindjes …22 shkurt, 2017 16:16 | 1 komentfotot / protestuesit lëshohen poshtë lanës…nëse organizatorët opozitarë të çadrës protestuese kanë menduar për të ngrënë dhe për të pirë për të tre vaktet, me sa duket kanë …22 shkurt, 2017 15:37 | 2 komentelejen e ndërtimit të pallatit tek torra në durrës e ka dhënë arqile gorea. bylykbashi del keq nga mashtrimi që bëri në tvkreu i emëruar i pd së durrësit, oerd bylykbashi ka mashtruar publikisht në një debat televiziv ndërsa është shprehur se leja e ndërtimit …22 shkurt, 2017 14:46 | 3 komenteosman stafa bëhet banori më i ri i çadrës. përlotet me lul bashëncadra e protestës së pd ka pasur dje një moment të vecantë emocionues. osman stafa i shkarkuar nga lulzim basha dhe i larguar nga zyra duke i …22 shkurt, 2017 14:42 | 5 komentekronika ahmetaj: si do fshihen detyrimet tatimore e doganore të prapambetura. të gjitha hollësitë ministri i financave arben ahmetaj sqaroi sot para gazetarëve procedurën “për pagesën dhe fshirjen e pjesshme të detyrimeve tatimore …22 shkurt, 2017 16:07 | 0 komentegrabitja në aeroport, 50 mijë euro tek i afërmi i aleks pepësplot 8 muaj pas supergrabitjes së 980 mijë eurove në pistën e aeroportit “nënë tereza”, policia e shtetit ka gjetur një sasi parash që …22 shkurt, 2017 15:58 | 0 komentebanda e grabitësve, admir çerpja pranon të bashkëpunojë me hetuesitnjë tjetër i arrestuar pritet të përfitojë si dëshmitar i drejtësisë. ai është admir çerpja i arrestuar pas disa ditësh kërkimesh …22 shkurt, 2017 15:46 | 0 komenteintervista / izet haxhia: ismail mulleti, ose ana e errët e familjes berisha. ai është kasaforta e parave të pista të familjesdy ditë më parë komisioni hetimor për aferën cez është vënë në dijeni nga një bankë e nivelit të dytë në shqipëri për një …22 shkurt, 2017 11:23 | 6 komentesport strakosha hedh firmën në kontratën e re, pritet njoftimi i klubitnuk ka më asnjë dyshim, thomas strakosha do të vazhdojë të jetë një futbollist i lacios edhe për shumë vite. portieri shqiptar, i cili …22 shkurt, 2017 16:33 | 0 komenterenato malota për tema: kemi besim tek titulli kampion. në kukës shkojmë për fitorenga fatjon baze renato malota ishte lojtari që i hapi rrugën e fitores partizanit në derbin kundër tiranës, ku arriti që të shënojë një …22 shkurt, 2017 15:57 | 0 komentedortmund, gotze e schurrle 52 milionë euro për 5 golamario götze dhe andré schürrle janë dy yjet gjermanë që po përjetojnë momentin më të vështirë në karrierë. nga dy futbollistë …22 shkurt, 2017 15:16 | 0 komentesafet gjici: e vlersojmë partizanin por fitojmë ne. ka ardhur koha që të shkojë një titull në kukëspresidenti i kukësit, safet gjici, në ceremoninë e zhvilluar për prezantimin e fanellave të kombëtares ka dhënë një pronocim për mediat në …22 shkurt, 2017 14:45 | 0 komenteekonomia italianët e krahasojnë shqipërinë me kubën për të bërë biznesshqipëria renditet ndër destinacionet që sugjerohen për të investuar nga sipërmarrjet italiane për vitin 2017. është economia-italia.com që …21 shkurt, 2017 10:38 | 0 komentenuk janë vetëm të rinjtë shqiptarë që jetojnë me prindërit, ja çfarë po ndodh në europë…për shkak të traditës dhe kushteve ekonomike të rinjtë shqiptarë jetojnë gjerësisht me prindërit, por pas krizës ekonomike fenomeni ka …20 shkurt, 2017 09:45 | 6 komentecilët janë 100 eksportuesit më të mëdhenj në vendnga ornela liperi  cilët janë 100 eksportuesit më të mëdhenj në vend. si ekonomia shqiptare vijon të mbështetet te krahu i lirë i …19 shkurt, 2017 11:39 | 0 komentetë ardhurat mbi 2 mln lekë, kujdes, po afron afati i vetëdeklarimeve!në datën 30 prill, përfundon afati që individët me të ardhura vjetore 2 milionë lekë t’i deklarojnë ato në tatime, teksa gjithnjë e më …19 shkurt, 2017 10:11 | 1 komentkulture bashkëpunimi kulturor/ shqipëria nënshkruan për herë të parë marrëveshje me serbinë, dakordësi edhe me greqinë ministria e kulturës së shqipërisë, në përfundim të  konferencës së tretë ministeriale “nxitja e kulturës për zhvillim të …22 shkurt, 2017 16:36 | 0 komenterama: “rritëm buxhetin për kulturën”  kryeministri edi rama, ishte sot i pranishëm në konferencën ministeriale me titull "nxitja e kulturës për zhvillim të qëndrueshëm", …22 shkurt, 2017 10:55 | 0 komentedritëro agolli dhe “njeriu me top” i luznisë së dibrësai, dritëro agolli, poeti, shkrimtari, njeriu, e donte dibrën dhe dibranët. sa herë jam takuar me të, në mjedise të ndryshme në tiranë dhe …21 shkurt, 2017 11:09 | 3 komenteintervista/ ismail kadare i përgjigjet lubonjës: glorifikim enverit? e vërteta për mbledhjen e 81 partive komuniste në moskëintervista e ismail kadaresë, shkrimtarit më të madh të gjallë të botës shqiptare dhe njëri ndër më të mëdhenjtë e kohës që jetojmë, …21 shkurt, 2017 09:00 | 0 komentehi-tech fotot/ ky është hitachi, treni plumb japonez“trenat plumb” do të përshkojnë edhe evropën. kjo pasi, teknologjia japoneze e ndërtimit të trenave do të jetë e pranishme edhe në …16 shkurt, 2017 13:59 | 0 komentevideo/ thoma gëllçi rrëfen fëmijërinë dhe projektin: rtsh do u bëjë “dalje” politikanëvedrejtori i rtsh-së, thoma gëllçi ka folur për herë të parë për jetën e tij dhe projektin mbi rtsh-në. gëllçi ka zbuluar detaje që nga …13 shkurt, 2017 21:25 | 2 komente10 celularët më me influencë në historicelularët janë bërë pjesë e pandalshme e jetës sonë. gati të gjithë nga ne, e kemi të pamundur që të dalim nga shtëpia apo të …10 shkurt, 2017 12:58 | 0 komenteharito: shqipëria ndër vendet model në rajon për ndërlidhjen dixhitale “shqipëria është sot një ndër praktikat më të mira në rajon, sepse kemi ndërlidhur të gjithë sistemet e shtetit në një …31 janar, 2017 16:09 | 2 komentebota gjermania përshpejton deportimin e azilkërkuesve gjermania ka miratuar sot një plan ku  do të bëhet më e lehtë deportimi i azilkërkuesve, kërkesat e të cilëve janë …22 shkurt, 2017 16:25 | 0 komente“bëj me mua atë që bëre me burrin, ose publikova videon”një pakujdesi e vogël i ka kushtuar shumë një çifti italian. pasi kishin filmuar veten e tyre duke bërë seks, imazhet ata i kishin ruajtur …22 shkurt, 2017 12:09 | 0 komentefotot/ presidenti emëron zëvendëse… gruan e tijpresidenti i azerbajxhanit, ilham aliyev, ka emëruar si zëvendëspresidente gruan e tij. ky pozicion i ri parashikon marrjen e drejtimit të …22 shkurt, 2017 12:03 | 3 komentegjermani, bavaria i thotë “jo” mbulimit të grave në vende publikeqeveria e shtetit jugor gjerman të bavarisë miratoi dje një ligj që ndalon mbulimin e fytyrës në vende publike të përcaktuara …22 shkurt, 2017 09:30 | 0 komenteturizem parlamenti evropian kërkon park kombëtar për vjosën dhe të ndalen projektet e hidrocentraleve    tiranė, vjenė, radofzell,  nė raportin e zgjerimit tė parlamentit evropian, parlamenti kritikon nė mėnyrė eksplicite qeverinė …19 shkurt, 2017 07:33 | 3 komentefotot/ kjo perlë gjendet në shqipëri…kjo ujëvarë spektakolare gjendet në shqipëri. ajo quhet ujëvara e sotirës dhe ndodhet rreth 16 kilometra larg gramshit. për të arritur …11 shkurt, 2017 10:48 | 9 komentefotot/ pamja fantastike: një shëtitje në fshatrat e vlorëskëto pamje fantastike vijnë nga fshatrat velcë, matogjin, ramicë, bashaj dhe vërmik. në këtë zonë ndodhet dhe kalaja e boderit e cila i …10 shkurt, 2017 11:59 | 7 komentenis restaurimi për kishën e labovës së kryqit, kumbaro: premtim i mbajtur për një thesar të rrallë të trashëgimisënjë premtim tashmë i mbajtur, restaurimi i një prej thesareve të rralla të trashëgimisë sonë kulturore, kisha e labovës së kryqit, punimet …7 shkurt, 2017 16:28 | 8 komenteshendeti shifrat e frikshme: si po sëmuret shqipëriapopullsia e shqipërisë, e përfshirë tashmë në procesin e plakjes dhe rënies së lindshmërisë, po përjeton edhe një barrë sëmundjesh në …18 shkurt, 2017 09:18 | 4 komenteapeli/ndihmoni anxhelen kjo është një 21 vjeçare, anxhela noçka e cila ka shprehur një kërkesë të veçantë për gjithë miqët e saj por dhe ata që e lexojnë …17 shkurt, 2017 10:05 | 1 komentspitali amerikan merr përsipër trajtimin mjekësor të djalit të sëmurë nga rogozhinanjë thirrje e bërë nga aktiviti ilirhoxholli për të ndihmuar një familje e cila jetonte në varfëri ekstreme dhe me femijë të sëmurë ka …15 shkurt, 2017 16:33 | 1 komentspitali universitar “shefqet ndroqi” blen pajisjen e re te krioterapisë (cryotherapy) dhe diagnozës endobronkiale një pajisje e re e krioterapisë (cryotherapy) dhe diagnozës endobronkiale, e cila rrit gamën diagnostikuese, por edhe trajtuese, të të …7 shkurt, 2017 19:09 | 0 komentedossier intervista / izet haxhia: ismail mulleti, ose ana e errët e familjes berisha. ai është kasaforta e parave të pista të familjesdy ditë më parë komisioni hetimor për aferën cez është vënë në dijeni nga një bankë e nivelit të dytë në shqipëri për një …22 shkurt, 2017 11:23 | 6 komentesi i shpëtoi bllokmenët neritan ceka: devijoi rrugën e protestuesve duke ofruar si garanci të birin 2-vjeçarskenari i rumanisë me vrasjen e çausheskut si version i mundshëm në 91 dhe roli i pd-së për të ndalur turmën e protestuasve e nisur drejt …22 shkurt, 2017 10:18 | 7 komentedritëro agolli dhe “njeriu me top” i luznisë së dibrësai, dritëro agolli, poeti, shkrimtari, njeriu, e donte dibrën dhe dibranët. sa herë jam takuar me të, në mjedise të ndryshme në tiranë dhe …21 shkurt, 2017 11:09 | 3 komenteintervista/ ismail kadare i përgjigjet lubonjës: glorifikim enverit? e vërteta për mbledhjen e 81 partive komuniste në moskëintervista e ismail kadaresë, shkrimtarit më të madh të gjallë të botës shqiptare dhe njëri ndër më të mëdhenjtë e kohës që jetojmë, …21 shkurt, 2017 09:00 | 0 komenteemisionet godole në zululand: “nuk më ka shock-uar simpatia për enver hoxhën që doli nga sondazhi”jonila godole, gazetare, në të njëjtën kohë edhe drejtoreshë e institutit për demokraci, media e kulturë, ka folur sot në zululand mbi një …21 shkurt, 2017 20:41 | 8 komentereagon bes kallaku, ja e vërteta e largimit nga portokallia: shihemi këtë sezon në…prej disa ditëve me rradhë, në media qarkullon një lajm ku thuhet se aktori i mirënjohur besart kallaku ka braktisur programin "portokalli" për …21 shkurt, 2017 13:47 | 4 komentedemi e kazhani në zululand: të gjithë janë duke pritur qëndrimin e lsi-sëzululandin e sotëm nano e nisi duke thënë: “ka ca gjëra që nuk i di e nuk kam për t’i ditur kurrë, fjala vjen se si u krijua bota, ose …20 shkurt, 2017 21:18 | 2 komentezululand: nazarko e nano për agollin. “agolli është adn-ja e shqipërisë”, tha nazarko. “ishte i talentuar, por shumë i lidhur me diktaturën”, tha nanonazarko mbrojti gjatë gjithë kohës në zululand idenë që agolli si tregimtar e si poet ishte i bërë njësh me tabanin, ai ishte adn-ja e …13 shkurt, 2017 20:31 | 2 komentetematv renato malota për tema: kemi besim tek titulli kampion. në kukës shkojmë për fitorenga fatjon baze renato malota ishte lojtari që i hapi rrugën e fitores partizanit në derbin kundër tiranës, ku arriti që të shënojë një …22 shkurt, 2017 15:57 | 0 komentegodole në zululand: “nuk më ka shock-uar simpatia për enver hoxhën që doli nga sondazhi”jonila godole, gazetare, në të njëjtën kohë edhe drejtoreshë e institutit për demokraci, media e kulturë, ka folur sot në zululand mbi një …21 shkurt, 2017 20:41 | 8 komentedemi e kazhani në zululand: të gjithë janë duke pritur qëndrimin e lsi-sëzululandin e sotëm nano e nisi duke thënë: “ka ca gjëra që nuk i di e nuk kam për t’i ditur kurrë, fjala vjen se si u krijua bota, ose …20 shkurt, 2017 21:18 | 2 komentekryeqyteti vishet i kuq, partizani mposht tiranënpartizani ka vijuar të ruajë pathyeshmërinë në derbin e kryeqytetit duke triumfuar përballë skuadrës së tiranës në "selman …20 shkurt, 2017 19:53 | 2 komente array ( ) tema tv live streaming blogu tema përballë sali berishës!22 shkurt, 2017 13:04 | 51 commentsbasha s’po e hap dot çadrën. tani i ka mbetur vetëm një zgjidhje…22 shkurt, 2017 11:39 | 18 commentsa do të rikthehet berisha në pushtet me ndihmën e metës?22 shkurt, 2017 11:01 | 9 comments“sali berisha i është turrur një gruaje në kosovë”22 shkurt, 2017 09:55hija gjithnjë e më e vogël e ilir metës?!22 shkurt, 2017 09:23 | 12 commentsnjë çadër që po asfiksohet nga kthimi në vendin e krimit21 shkurt, 2017 21:03 | 7 comments © 2016 gazeta tema. të gjitha të drejtat e rezervuara. optional footer notes. top copy protected by chetan's wp-copyprotect. x


Here you find all texts from your page as Google (googlebot) and others search engines seen it.

Words density analysis:

Numbers of all words: 3188

One word

Two words phrases

Three words phrases

- 7.09% (226)
- 5.61% (179)
kur - 3.36% (107)
2017 - 3.23% (103)
për - 3.2% (102)
shkurt, - 3.17% (101)
komente - 2.45% (78)
- 1.88% (60)
një - 1.88% (60)
dhe - 1.79% (57)
- 1.76% (56)
- 1.38% (44)
…22 - 1.1% (35)
nga - 1% (32)
ali - 0.88% (28)
por - 0.72% (23)
ndër - 0.63% (20)
është - 0.6% (19)
nis - 0.56% (18)
fotot/ - 0.5% (16)
shqipëri - 0.5% (16)
lul - 0.47% (15)
tre - 0.47% (15)
…21 - 0.41% (13)
ato - 0.38% (12)
video - 0.38% (12)
pas - 0.38% (12)
berisha - 0.38% (12)
sot - 0.35% (11)
drejt - 0.35% (11)
zululand - 0.31% (10)
nuk - 0.31% (10)
tek - 0.31% (10)
euro - 0.31% (10)
atë - 0.28% (9)
video/ - 0.28% (9)
shqiptar - 0.28% (9)
duke - 0.28% (9)
komentefotot - 0.28% (9)
edi - 0.28% (9)
janë - 0.28% (9)
tema - 0.28% (9)
edhe - 0.28% (9)
intervista - 0.25% (8)
presidenti - 0.25% (8)
ishte - 0.25% (8)
ditë - 0.25% (8)
familje - 0.25% (8)
komentefotot/ - 0.25% (8)
per - 0.25% (8)
kanë - 0.25% (8)
familjes - 0.22% (7)
bërë - 0.22% (7)
ismail - 0.22% (7)
agolli - 0.22% (7)
ose - 0.22% (7)
ajo - 0.22% (7)
moment - 0.22% (7)
kjo - 0.22% (7)
rrit - 0.22% (7)
momenti - 0.19% (6)
tiranë - 0.19% (6)
para - 0.19% (6)
mua - 0.19% (6)
gjithë - 0.19% (6)
fleckenstein - 0.19% (6)
parë - 0.19% (6)
tij - 0.19% (6)
gjerman - 0.19% (6)
sali - 0.19% (6)
tha - 0.19% (6)
gazeta - 0.19% (6)
re, - 0.19% (6)
jetë - 0.19% (6)
kohë - 0.19% (6)
ri, - 0.16% (5)
kam - 0.16% (5)
dje - 0.16% (5)
mijë - 0.16% (5)
shqipëria - 0.16% (5)
- 0.16% (5)
zululand: - 0.16% (5)
partizani - 0.16% (5)
hap - 0.16% (5)
kemi - 0.16% (5)
comments - 0.16% (5)
ana - 0.16% (5)
apo - 0.16% (5)
malota - 0.13% (4)
çerpja - 0.13% (4)
admir - 0.13% (4)
pasi - 0.13% (4)
arsye - 0.13% (4)
deputeti - 0.13% (4)
mos - 0.13% (4)
arrestuar - 0.13% (4)
kreu - 0.13% (4)
shumë - 0.13% (4)
godole - 0.13% (4)
komentevideo - 0.13% (4)
sport - 0.13% (4)
dritëro - 0.13% (4)
kadare - 0.13% (4)
vende - 0.13% (4)
ndaj - 0.13% (4)
knut - 0.13% (4)
trump - 0.13% (4)
ministri - 0.13% (4)
15:37 - 0.13% (4)
rajon - 0.13% (4)
cila - 0.13% (4)
basha - 0.13% (4)
shqiptare - 0.13% (4)
larg - 0.13% (4)
protestës - 0.13% (4)
…20 - 0.13% (4)
enver - 0.13% (4)
metës - 0.13% (4)
nano - 0.13% (4)
mbetur - 0.13% (4)
komenteintervista - 0.13% (4)
titull - 0.13% (4)
komentea - 0.13% (4)
mëdhenj - 0.13% (4)
bes - 0.13% (4)
mbi - 0.13% (4)
disa - 0.13% (4)
media - 0.13% (4)
thirrje - 0.13% (4)
t’i - 0.13% (4)
renato - 0.13% (4)
herë - 0.13% (4)
kukës - 0.13% (4)
del - 0.09% (3)
fierit - 0.09% (3)
afër - 0.09% (3)
tiranës - 0.09% (3)
përballë - 0.09% (3)
kasaforta - 0.09% (3)
komentevideo/ - 0.09% (3)
parave - 0.09% (3)
pista - 0.09% (3)
11:23 - 0.09% (3)
prindërit - 0.09% (3)
avionit - 0.09% (3)
jeton - 0.09% (3)
saj - 0.09% (3)
mira - 0.09% (3)
gruan - 0.09% (3)
azilkërkuesve - 0.09% (3)
deportimi - 0.09% (3)
poet - 0.09% (3)
kulturës - 0.09% (3)
ardhur - 0.09% (3)
çadrës - 0.09% (3)
përplasjes - 0.09% (3)
rtsh - 0.09% (3)
folur - 0.09% (3)
11:39 - 0.09% (3)
dhënë - 0.09% (3)
vërteta - 0.09% (3)
jetojnë - 0.09% (3)
shqiptarë - 0.09% (3)
balla - 0.09% (3)
taulant - 0.09% (3)
vetëm - 0.09% (3)
vogël - 0.09% (3)
ata - 0.09% (3)
botës - 0.09% (3)
ekonomia - 0.09% (3)
ndërtimit - 0.09% (3)
tatimore - 0.09% (3)
kalimtar - 0.09% (3)
kohës - 0.09% (3)
izet - 0.09% (3)
haxhia: - 0.09% (3)
mulleti, - 0.09% (3)
thoma - 0.09% (3)
errët - 0.09% (3)
berisha. - 0.09% (3)
shkak - 0.09% (3)
gëllçi - 0.09% (3)
merr - 0.09% (3)
këto - 0.09% (3)
los - 0.09% (3)
top - 0.09% (3)
bëhet - 0.09% (3)
15:46 - 0.09% (3)
pritet - 0.09% (3)
ilir - 0.09% (3)
kërkon - 0.09% (3)
shtetit - 0.09% (3)
baze - 0.09% (3)
ahmetaj - 0.09% (3)
derbin - 0.09% (3)
nazarko - 0.09% (3)
lidhur - 0.09% (3)
ndodh - 0.09% (3)
kundër - 0.09% (3)
trendi - 0.09% (3)
politika - 0.09% (3)
…19 - 0.09% (3)
gjermania - 0.09% (3)
parlamenti - 0.09% (3)
osman - 0.09% (3)
rrugën - 0.09% (3)
rikthehet - 0.09% (3)
vjen - 0.09% (3)
stafa - 0.09% (3)
pamje - 0.09% (3)
gjitha - 0.09% (3)
glorifikim - 0.06% (2)
luznisë - 0.06% (2)
top” - 0.06% (2)
shqipërisë, - 0.06% (2)
enverit? - 0.06% (2)
agolli, - 0.06% (2)
“njeriu - 0.06% (2)
lubonjës: - 0.06% (2)
dibrësai, - 0.06% (2)
zhvillim - 0.06% (2)
komentedritëro - 0.06% (2)
100 - 0.06% (2)
ardhura - 0.06% (2)
përgjigjet - 0.06% (2)
eksportuesit - 0.06% (2)
ministeriale - 0.06% (2)
ndryshme - 0.06% (2)
gjithnjë - 0.06% (2)
mjedise - 0.06% (2)
të, - 0.06% (2)
takuar - 0.06% (2)
jam - 0.06% (2)
cilët - 0.06% (2)
kryeministri - 0.06% (2)
lekë - 0.06% (2)
11:09 - 0.06% (2)
dibranët. - 0.06% (2)
dibrën - 0.06% (2)
afati - 0.06% (2)
bashkëpunimi - 0.06% (2)
donte - 0.06% (2)
njeriu, - 0.06% (2)
komenteintervista/ - 0.06% (2)
shkrimtari, - 0.06% (2)
poeti, - 0.06% (2)
nisi - 0.06% (2)
mbledhjen - 0.06% (2)
bota, - 0.06% (2)
godole, - 0.06% (2)
sondazhi”jonila - 0.06% (2)
doli - 0.06% (2)
hoxhën - 0.06% (2)
simpatia - 0.06% (2)
shock-uar - 0.06% (2)
“nuk - 0.06% (2)
roli - 0.06% (2)
njëjtën - 0.06% (2)
pajisje - 0.06% (2)
diagnozës - 0.06% (2)
(cryotherapy) - 0.06% (2)
krioterapisë - 0.06% (2)
sëmurë - 0.06% (2)
amerikan - 0.06% (2)
komentspitali - 0.06% (2)
gazetare, - 0.06% (2)
drejtoreshë - 0.06% (2)
anxhelen - 0.06% (2)
kazhani - 0.06% (2)
sotëm - 0.06% (2)
lsi-sëzululandin - 0.06% (2)
thënë: - 0.06% (2)
qëndrimin - 0.06% (2)
“ka - 0.06% (2)
pritur - 0.06% (2)
gjëra - 0.06% (2)
komentedemi - 0.06% (2)
institutit - 0.06% (2)
kallaku - 0.06% (2)
20:41 - 0.06% (2)
ditur - 0.06% (2)
kulturë, - 0.06% (2)
kurrë, - 0.06% (2)
fjala - 0.06% (2)
krijua - 0.06% (2)
demokraci, - 0.06% (2)
anxhela - 0.06% (2)
…7 - 0.06% (2)
partive - 0.06% (2)
mëdhenjtë - 0.06% (2)
…10 - 0.06% (2)
celularët - 0.06% (2)
…13 - 0.06% (2)
projektin - 0.06% (2)
plumb - 0.06% (2)
09:00 - 0.06% (2)
jetojmë, - 0.06% (2)
çadër - 0.06% (2)
kishin - 0.06% (2)
njëri - 0.06% (2)
gjallë - 0.06% (2)
kthimi - 0.06% (2)
madh - 0.06% (2)
shkrimtarit - 0.06% (2)
kadaresë, - 0.06% (2)
moskëintervista - 0.06% (2)
komuniste - 0.06% (2)
adn-ja - 0.06% (2)
publike - 0.06% (2)
sonë - 0.06% (2)
premtim - 0.06% (2)
trashëgimisë - 0.06% (2)
21:18 - 0.06% (2)
rralla - 0.06% (2)
prej - 0.06% (2)
tashmë - 0.06% (2)
thesar - 0.06% (2)
mbajtur - 0.06% (2)
kryqit, - 0.06% (2)
evropian - 0.06% (2)
labovës - 0.06% (2)
restaurimi - 0.06% (2)
këtë - 0.06% (2)
fantastike - 0.06% (2)
fshatrat - 0.06% (2)
ndodhet - 0.06% (2)
gjendet - 0.06% (2)
kombëtar - 0.06% (2)
gjatë - 0.06% (2)
zaev - 0.06% (2)
ekonomike - 0.06% (2)
16:07 - 0.06% (2)
pranon - 0.06% (2)
grabitësve, - 0.06% (2)
komentebanda - 0.06% (2)
15:58 - 0.06% (2)
aleks - 0.06% (2)
afërmi - 0.06% (2)
aeroport, - 0.06% (2)
komentegrabitja - 0.06% (2)
prapambetura. - 0.06% (2)
hetuesitnjë - 0.06% (2)
doganore - 0.06% (2)
detyrimet - 0.06% (2)
fshihen - 0.06% (2)
16:15 - 0.06% (2)
“çadrën - 0.06% (2)
16:16 - 0.06% (2)
ndryshojne - 0.06% (2)
gjelberim - 0.06% (2)
bashkëpunojë - 0.06% (2)
tjetër - 0.06% (2)
sheshe, - 0.06% (2)
protestuesit - 0.06% (2)
balla: - 0.06% (2)
komentetaulant - 0.06% (2)
15:20 - 0.06% (2)
fytyrë22 - 0.06% (2)
qukave - 0.06% (2)
vizatimi - 0.06% (2)
poshtë - 0.06% (2)
lëshohen - 0.06% (2)
kriminelët - 0.06% (2)
përfitojë - 0.06% (2)
shohin - 0.06% (2)
s’kanë - 0.06% (2)
eurodeputetëve: - 0.06% (2)
shpërthen - 0.06% (2)
komentestrazo - 0.06% (2)
ditësh - 0.06% (2)
drejtësisë. - 0.06% (2)
dëshmitar - 0.06% (2)
rruge - 0.06% (2)
fierit. - 0.06% (2)
vettingut, - 0.06% (2)
rajoni - 0.06% (2)
berishës!22 - 0.06% (2)
14:42 - 0.06% (2)
përlotet - 0.06% (2)
çadrës. - 0.06% (2)
banori - 0.06% (2)
lifestyle - 0.06% (2)
kulture - 0.06% (2)
dossier - 0.06% (2)
blogu - 0.06% (2)
fleckenstein: - 0.06% (2)
antena - 0.06% (2)
kryesore - 0.06% (2)
editorial - 0.06% (2)
kronika - 0.06% (2)
sociale - 0.06% (2)
aktualitet - 0.06% (2)
facebook - 0.06% (2)
kliko - 0.06% (2)
13:04 - 0.06% (2)
familja - 0.06% (2)
transformimi - 0.06% (2)
metës?22 - 0.06% (2)
16:25 - 0.06% (2)
deportimin - 0.06% (2)
përshpejton - 0.06% (2)
paku - 0.06% (2)
qeveria - 0.06% (2)
bashës - 0.06% (2)
mbyll - 0.06% (2)
11:01 - 0.06% (2)
ndihmën - 0.06% (2)
marrë - 0.06% (2)
pushtet - 0.06% (2)
flasë - 0.06% (2)
zgjidhje…22 - 0.06% (2)
tani - 0.06% (2)
çadrën. - 0.06% (2)
dot - 0.06% (2)
s’po - 0.06% (2)
reformën - 0.06% (2)
bojkoti - 0.06% (2)
arsyeja - 0.06% (2)
prindërit, - 0.06% (2)
familjesdy - 0.06% (2)
nivelit - 0.06% (2)
bankë - 0.06% (2)
dijeni - 0.06% (2)
vënë - 0.06% (2)
cez - 0.06% (2)
aferën - 0.06% (2)
hetimor - 0.06% (2)
komisioni - 0.06% (2)
parash - 0.06% (2)
strakosha - 0.06% (2)
hollësitë - 0.06% (2)
ahmetaj: - 0.06% (2)
shprehur - 0.06% (2)
emëruar - 0.06% (2)
keq - 0.06% (2)
bylykbashi - 0.06% (2)
durrës - 0.06% (2)
komentfotot - 0.06% (2)
dytë - 0.06% (2)
futbollist - 0.06% (2)
qytetin - 0.06% (2)
fitores - 0.06% (2)
rinjtë - 0.06% (2)
safet - 0.06% (2)
milionë - 0.06% (2)
15:57 - 0.06% (2)
shënojë - 0.06% (2)
arriti - 0.06% (2)
tiranës, - 0.06% (2)
partizanit - 0.06% (2)
hapi - 0.06% (2)
16:33 - 0.06% (2)
lojtari - 0.06% (2)
fatjon - 0.06% (2)
fitorenga - 0.06% (2)
shkojmë - 0.06% (2)
kampion. - 0.06% (2)
titulli - 0.06% (2)
besim - 0.06% (2)
tema: - 0.06% (2)
projektet - 0.06% (2)
(foto) - 0.06% (2)
vërtetë - 0.06% (2)
12:03 - 0.06% (2)
qendrën - 0.06% (2)
pamjet, - 0.06% (2)
publikohen - 0.06% (2)
seks - 0.06% (2)
çifti - 0.06% (2)
çmend - 0.06% (2)
lëvizje - 0.06% (2)
frikshëm, - 0.06% (2)
zëvendëse… - 0.06% (2)
melania - 0.06% (2)
emëron - 0.06% (2)
14:58 - 0.06% (2)
angeles22 - 0.06% (2)
temperaturat - 0.06% (2)
nxeh - 0.06% (2)
garner - 0.06% (2)
kimberley - 0.06% (2)
15:09 - 0.06% (2)
tregtare - 0.06% (2)
çfarë - 0.06% (2)
vendet - 0.06% (2)
shqipërinë - 0.06% (2)
rus - 0.06% (2)
pse - 0.06% (2)
ahmetin - 0.06% (2)
selinë - 0.06% (2)
presidentin - 0.06% (2)
veseli - 0.06% (2)
kadri - 0.06% (2)
deputetit - 0.06% (2)
socialist - 0.06% (2)
arritur - 0.06% (2)
opozitës - 0.06% (2)
pd-së - 0.06% (2)
orës - 0.06% (2)
dita - 0.06% (2)
kafkë - 0.06% (2)
frakturë - 0.06% (2)
aksidenti - 0.06% (2)
momentin - 0.06% (2)
copy - 0.06% (2)
shkurt, 2017 - 3.17% (101)
…22 shkurt, - 1.1% (35)
2 komente - 0.47% (15)
…21 shkurt, - 0.41% (13)
për të - 0.28% (9)
më të - 0.28% (9)
i është - 0.25% (8)
e një - 0.25% (8)
në zululand - 0.22% (7)
në shqipëri - 0.22% (7)
do të - 0.22% (7)
që të - 0.16% (5)
në një - 0.16% (5)
ai është - 0.16% (5)
të gjithë - 0.16% (5)
të …22 - 0.13% (4)
admir çerpja - 0.13% (4)
të mëdhenj - 0.13% (4)
15:37 | - 0.13% (4)
i arrestuar - 0.13% (4)
i një - 0.13% (4)
renato malota - 0.13% (4)
e cila - 0.13% (4)
2017 15:37 - 0.13% (4)
një …22 - 0.13% (4)
në zululand: - 0.13% (4)
e protestës - 0.13% (4)
…20 shkurt, - 0.13% (4)
ismail kadare - 0.13% (4)
2017 11:23 - 0.09% (3)
është kasaforta - 0.09% (3)
2017 15:46 - 0.09% (3)
pista të - 0.09% (3)
protestës së - 0.09% (3)
fotot/ trendi - 0.09% (3)
gruan e - 0.09% (3)
të rikthehet - 0.09% (3)
3 komentefotot/ - 0.09% (3)
i përplasjes - 0.09% (3)
së avionit - 0.09% (3)
të pista - 0.09% (3)
i …22 - 0.09% (3)
0 komentevideo - 0.09% (3)
e parave - 0.09% (3)
nga një - 0.09% (3)
berisha. ai - 0.09% (3)
për një - 0.09% (3)
ismail mulleti, - 0.09% (3)
e shtetit - 0.09% (3)
së pd - 0.09% (3)
të botës - 0.09% (3)
osman stafa - 0.09% (3)
dhe për - 0.09% (3)
izet haxhia: - 0.09% (3)
ka dhënë - 0.09% (3)
e familjes - 0.09% (3)
e vërteta - 0.09% (3)
më për - 0.09% (3)
ose ana - 0.09% (3)
taulant balla - 0.09% (3)
e …22 - 0.09% (3)
e errët - 0.09% (3)
në derbin - 0.09% (3)
11:23 | - 0.09% (3)
fleckenstein dhe - 0.09% (3)
parave të - 0.09% (3)
11:39 | - 0.09% (3)
errët e - 0.09% (3)
të gjitha - 0.09% (3)
…19 shkurt, - 0.09% (3)
2017 11:39 - 0.09% (3)
haxhia: ismail - 0.09% (3)
e kulturës - 0.09% (3)
familjes berisha. - 0.09% (3)
/ izet - 0.09% (3)
kasaforta e - 0.09% (3)
ka folur - 0.09% (3)
mulleti, ose - 0.09% (3)
mijë euro - 0.09% (3)
e ndërtimit - 0.09% (3)
dhe dibranët. - 0.06% (2)
e kemi - 0.06% (2)
3 komenteintervista/ - 0.06% (2)
2017 09:00 - 0.06% (2)
kadaresë, shkrimtarit - 0.06% (2)
16:25 | - 0.06% (2)
11:09 | - 0.06% (2)
dhe …21 - 0.06% (2)
në tiranë - 0.06% (2)
e azilkërkuesve - 0.06% (2)
të ndryshme - 0.06% (2)
përshpejton deportimin - 0.06% (2)
në rajon - 0.06% (2)
e ismail - 0.06% (2)
me të, - 0.06% (2)
në mjedise - 0.06% (2)
donte dibrën - 0.06% (2)
ky është - 0.06% (2)
partive komuniste - 0.06% (2)
…13 shkurt, - 0.06% (2)
gëllçi ka - 0.06% (2)
dhe projektin - 0.06% (2)
jam takuar - 0.06% (2)
në moskëintervista - 0.06% (2)
dritëro agolli, - 0.06% (2)
poeti, shkrimtari, - 0.06% (2)
njeriu, e - 0.06% (2)
sa herë - 0.06% (2)
0 komentevideo/ - 0.06% (2)
thoma gëllçi - 0.06% (2)
i mbajtur - 0.06% (2)
i luznisë - 0.06% (2)
1 komentspitali - 0.06% (2)
(cryotherapy) dhe - 0.06% (2)
e krioterapisë - 0.06% (2)
të mëdhenjtë - 0.06% (2)
dhe diagnozës - 0.06% (2)
e kohës - 0.06% (2)
krioterapisë (cryotherapy) - 0.06% (2)
i përgjigjet - 0.06% (2)
16:33 | - 0.06% (2)
dhe njëri - 0.06% (2)
e labovës - 0.06% (2)
së kryqit, - 0.06% (2)
të sëmurë - 0.06% (2)
ata që - 0.06% (2)
…7 shkurt, - 0.06% (2)
labovës së - 0.06% (2)
të trashëgimisë - 0.06% (2)
që jetojmë, - 0.06% (2)
ndër më - 0.06% (2)
familjesdy ditë - 0.06% (2)
madh të - 0.06% (2)
e nivelit - 0.06% (2)
me top” - 0.06% (2)
dhe “njeriu - 0.06% (2)
komentedritëro agolli - 0.06% (2)
12:03 | - 0.06% (2)
vende publike - 0.06% (2)
të dytë - 0.06% (2)
gjendet në - 0.06% (2)
një bankë - 0.06% (2)
më parë - 0.06% (2)
dijeni nga - 0.06% (2)
gjallë të - 0.06% (2)
vënë në - 0.06% (2)
botës shqiptare - 0.06% (2)
…10 shkurt, - 0.06% (2)
cez është - 0.06% (2)
për aferën - 0.06% (2)
komisioni hetimor - 0.06% (2)
së dibrësai, - 0.06% (2)
më ka - 0.06% (2)
lubonjës: glorifikim - 0.06% (2)
media e - 0.06% (2)
duke pritur - 0.06% (2)
gjithë janë - 0.06% (2)
zululand: të - 0.06% (2)
kazhani në - 0.06% (2)
komentedemi e - 0.06% (2)
2017 20:41 - 0.06% (2)
mbi një - 0.06% (2)
folur sot - 0.06% (2)
kulturë, ka - 0.06% (2)
për demokraci, - 0.06% (2)
lsi-sëzululandin e - 0.06% (2)
e institutit - 0.06% (2)
edhe drejtoreshë - 0.06% (2)
njëjtën kohë - 0.06% (2)
në të - 0.06% (2)
godole, gazetare, - 0.06% (2)
nga sondazhi”jonila - 0.06% (2)
që doli - 0.06% (2)
enver hoxhën - 0.06% (2)
simpatia për - 0.06% (2)
ka shock-uar - 0.06% (2)
qëndrimin e - 0.06% (2)
sotëm nano - 0.06% (2)
21:18 | - 0.06% (2)
dot çadrën. - 0.06% (2)
2017 11:01 - 0.06% (2)
metës?22 shkurt, - 0.06% (2)
ndihmën e - 0.06% (2)
pushtet me - 0.06% (2)
berisha në - 0.06% (2)
zgjidhje…22 shkurt, - 0.06% (2)
vetëm një - 0.06% (2)
ka mbetur - 0.06% (2)
tani i - 0.06% (2)
përballë sali - 0.06% (2)
e nisi - 0.06% (2)
2017 21:18 - 0.06% (2)
bota, ose - 0.06% (2)
u krijua - 0.06% (2)
fjala vjen - 0.06% (2)
ditur kurrë, - 0.06% (2)
për t’i - 0.06% (2)
nuk kam - 0.06% (2)
gjëra që - 0.06% (2)
“ka ca - 0.06% (2)
duke thënë: - 0.06% (2)
“nuk më - 0.06% (2)
ose …20 - 0.06% (2)
enverit? e - 0.06% (2)
mëdhenjtë e - 0.06% (2)
doli nga - 0.06% (2)
hoxhën që - 0.06% (2)
për enver - 0.06% (2)
shock-uar simpatia - 0.06% (2)
zululand: “nuk - 0.06% (2)
godole në - 0.06% (2)
09:00 | - 0.06% (2)
jetojmë, …21 - 0.06% (2)
kohës që - 0.06% (2)
njëri ndër - 0.06% (2)
gazetare, në - 0.06% (2)
shqiptare dhe - 0.06% (2)
të gjallë - 0.06% (2)
të madh - 0.06% (2)
shkrimtarit më - 0.06% (2)
ismail kadaresë, - 0.06% (2)
moskëintervista e - 0.06% (2)
komuniste në - 0.06% (2)
81 partive - 0.06% (2)
mbledhjen e - 0.06% (2)
vërteta për - 0.06% (2)
sondazhi”jonila godole, - 0.06% (2)
të njëjtën - 0.06% (2)
krijua bota, - 0.06% (2)
e lsi-sëzululandin - 0.06% (2)
vjen se - 0.06% (2)
kurrë, fjala - 0.06% (2)
t’i ditur - 0.06% (2)
kam për - 0.06% (2)
që nuk - 0.06% (2)
ca gjëra - 0.06% (2)
thënë: “ka - 0.06% (2)
nisi duke - 0.06% (2)
nano e - 0.06% (2)
e sotëm - 0.06% (2)
pritur qëndrimin - 0.06% (2)
kohë edhe - 0.06% (2)
janë duke - 0.06% (2)
e kazhani - 0.06% (2)
20:41 | - 0.06% (2)
një …21 - 0.06% (2)
zululand mbi - 0.06% (2)
sot në - 0.06% (2)
e kulturë, - 0.06% (2)
demokraci, media - 0.06% (2)
institutit për - 0.06% (2)
drejtoreshë e - 0.06% (2)
për mbledhjen - 0.06% (2)
i lidhur - 0.06% (2)
glorifikim enverit? - 0.06% (2)
lëshohen poshtë - 0.06% (2)
vërtetë e - 0.06% (2)
arsyeja e - 0.06% (2)
i vettingut, - 0.06% (2)
balla: bojkoti - 0.06% (2)
në fytyrë22 - 0.06% (2)
i qukave - 0.06% (2)
ri, vizatimi - 0.06% (2)
komentefotot/ trendi - 0.06% (2)
/ protestuesit - 0.06% (2)
garner nxeh - 0.06% (2)
2 komentefotot - 0.06% (2)
shohin kriminelët - 0.06% (2)
sy të - 0.06% (2)
eurodeputetëve: s’kanë - 0.06% (2)
ndaj knut - 0.06% (2)
komentestrazo shpërthen - 0.06% (2)
disa ditësh - 0.06% (2)
arrestuar pas - 0.06% (2)
çerpja i - 0.06% (2)
2017 15:09 - 0.06% (2)
temperaturat në - 0.06% (2)
drejtësisë. ai - 0.06% (2)
i pd-së - 0.06% (2)
protestuesit lëshohen - 0.06% (2)
(foto) transformimi - 0.06% (2)
të …21 - 0.06% (2)
ali ahmetin - 0.06% (2)
në selinë - 0.06% (2)
kadri veseli - 0.06% (2)
bërë thirrje - 0.06% (2)
të mos - 0.06% (2)
dhe ata - 0.06% (2)
fotot/ në - 0.06% (2)
los angeles22 - 0.06% (2)
frakturë në - 0.06% (2)
me qendrën - 0.06% (2)
ja momenti - 0.06% (2)
publikohen pamjet, - 0.06% (2)
çifti i - 0.06% (2)
në lëvizje - 0.06% (2)
i frikshëm, - 0.06% (2)
2017 12:03 - 0.06% (2)
emëron zëvendëse… - 0.06% (2)
është admir - 0.06% (2)
dëshmitar i - 0.06% (2)
stafa bëhet - 0.06% (2)
hap dot - 0.06% (2)
gjermania përshpejton - 0.06% (2)
11:01 | - 0.06% (2)
e metës?22 - 0.06% (2)
me ndihmën - 0.06% (2)
në pushtet - 0.06% (2)
rikthehet berisha - 0.06% (2)
një zgjidhje…22 - 0.06% (2)
mbetur vetëm - 0.06% (2)
çadrën. tani - 0.06% (2)
s’po e - 0.06% (2)
2017 16:25 - 0.06% (2)
për shkak - 0.06% (2)
familja e - 0.06% (2)
2017 13:04 - 0.06% (2)
berishës!22 shkurt, - 0.06% (2)
2017 14:42 - 0.06% (2)
me lul - 0.06% (2)
çadrës. përlotet - 0.06% (2)
bëhet banori - 0.06% (2)
blogu tema - 0.06% (2)
deportimin e - 0.06% (2)
i fierit. - 0.06% (2)
përfitojë si - 0.06% (2)
komentegrabitja në - 0.06% (2)
pritet të - 0.06% (2)
hetuesitnjë tjetër - 0.06% (2)
bashkëpunojë me - 0.06% (2)
pranon të - 0.06% (2)
e grabitësve, - 0.06% (2)
0 komentebanda - 0.06% (2)
15:58 | - 0.06% (2)
afërmi i - 0.06% (2)
aeroport, 50 - 0.06% (2)
2017 16:07 - 0.06% (2)
sheshe, rruge - 0.06% (2)
të prapambetura. - 0.06% (2)
e doganore - 0.06% (2)
detyrimet tatimore - 0.06% (2)
do fshihen - 0.06% (2)
2017 16:15 - 0.06% (2)
“çadrën e - 0.06% (2)
2017 16:16 - 0.06% (2)
qe ndryshojne - 0.06% (2)
dhe gjelberim - 0.06% (2)
ndërtimit të - 0.06% (2)
banori më - 0.06% (2)
përgjigjet lubonjës: - 0.06% (2)
shkak të - 0.06% (2)
gjithnjë e - 0.06% (2)
të ardhura - 0.06% (2)
në facebook - 0.06% (2)
100 eksportuesit - 0.06% (2)
cilët janë - 0.06% (2)
eksportuesit më - 0.06% (2)
janë 100 - 0.06% (2)
të rinjtë - 0.06% (2)
me prindërit, - 0.06% (2)
të parë - 0.06% (2)
rinjtë shqiptarë - 0.06% (2)
15:57 | - 0.06% (2)
të shënojë - 0.06% (2)
arriti që - 0.06% (2)
tiranës, ku - 0.06% (2)
derbin kundër - 0.06% (2)
partizanit në - 0.06% (2)
e fitores - 0.06% (2)
hapi rrugën - 0.06% (2)
për herë - 0.06% (2)
për zhvillim - 0.06% (2)
fatjon baze - 0.06% (2)
dibranët. sa - 0.06% (2)
kadare i - 0.06% (2)
komenteintervista/ ismail - 0.06% (2)
2017 11:09 - 0.06% (2)
tiranë dhe - 0.06% (2)
ndryshme në - 0.06% (2)
mjedise të - 0.06% (2)
të, në - 0.06% (2)
takuar me - 0.06% (2)
herë jam - 0.06% (2)
dibrën dhe - 0.06% (2)
kulturës për - 0.06% (2)
e donte - 0.06% (2)
shkrimtari, njeriu, - 0.06% (2)
agolli, poeti, - 0.06% (2)
dibrësai, dritëro - 0.06% (2)
luznisë së - 0.06% (2)
top” i - 0.06% (2)
“njeriu me - 0.06% (2)
agolli dhe - 0.06% (2)
zhvillim të - 0.06% (2)
ishte lojtari - 0.06% (2)
për fitorenga - 0.06% (2)
i çadrës. - 0.06% (2)
50 mijë - 0.06% (2)
me hetuesitnjë - 0.06% (2)
të bashkëpunojë - 0.06% (2)
çerpja pranon - 0.06% (2)
grabitësve, admir - 0.06% (2)
komentebanda e - 0.06% (2)
2017 15:58 - 0.06% (2)
i aleks - 0.06% (2)
i afërmi - 0.06% (2)
euro tek - 0.06% (2)
në aeroport, - 0.06% (2)
arrestuar pritet - 0.06% (2)
0 komentegrabitja - 0.06% (2)
16:07 | - 0.06% (2)
gjitha hollësitë - 0.06% (2)
prapambetura. të - 0.06% (2)
doganore të - 0.06% (2)
tatimore e - 0.06% (2)
fshihen detyrimet - 0.06% (2)
dje një - 0.06% (2)
përlotet me - 0.06% (2)
tjetër i - 0.06% (2)
të përfitojë - 0.06% (2)
kukës shkojmë - 0.06% (2)
bankë e - 0.06% (2)
kampion. në - 0.06% (2)
tek titulli - 0.06% (2)
kemi besim - 0.06% (2)
për tema: - 0.06% (2)
2017 16:33 - 0.06% (2)
të jetë - 0.06% (2)
shqipëri për - 0.06% (2)
dytë në - 0.06% (2)
nivelit të - 0.06% (2)
në dijeni - 0.06% (2)
si dëshmitar - 0.06% (2)
është vënë - 0.06% (2)
aferën cez - 0.06% (2)
hetimor për - 0.06% (2)
parë komisioni - 0.06% (2)
ditë më - 0.06% (2)
të familjesdy - 0.06% (2)
komenteintervista / - 0.06% (2)
pas disa - 0.06% (2)
i drejtësisë. - 0.06% (2)
mëdhenj në - 0.06% (2)
…22 shkurt, 2017 - 1.1% (35)
| 2 komente - 0.44% (14)
…21 shkurt, 2017 - 0.41% (13)
| 3 komente - 0.28% (9)
shkurt, 2017 15:37 - 0.13% (4)
më të mëdhenj - 0.13% (4)
15:37 | 2 - 0.13% (4)
një …22 shkurt, - 0.13% (4)
i përplasjes së - 0.09% (3)
ai është kasaforta - 0.09% (3)
| 3 komentefotot/ - 0.09% (3)
| 0 komentevideo - 0.09% (3)
shkurt, 2017 11:23 - 0.09% (3)
e parave të - 0.09% (3)
e familjes berisha. - 0.09% (3)
ana e errët - 0.09% (3)
ismail mulleti, ose - 0.09% (3)
/ izet haxhia: - 0.09% (3)
shkurt, 2017 11:39 - 0.09% (3)
përplasjes së avionit - 0.09% (3)
…19 shkurt, 2017 - 0.09% (3)
shkurt, 2017 15:46 - 0.09% (3)
momenti i përplasjes - 0.09% (3)
| 1 komentspitali - 0.06% (2)
16:25 | 0 - 0.06% (2)
| 0 komentefotot/ - 0.06% (2)
e labovës së - 0.06% (2)
…7 shkurt, 2017 - 0.06% (2)
deportimin e azilkërkuesve - 0.06% (2)
dhe ata që - 0.06% (2)
dibranët. sa herë - 0.06% (2)
e krioterapisë (cryotherapy) - 0.06% (2)
agolli dhe “njeriu - 0.06% (2)
me top” i - 0.06% (2)
luznisë së dibrësai, - 0.06% (2)
dritëro agolli, poeti, - 0.06% (2)
shkrimtari, njeriu, e - 0.06% (2)
donte dibrën dhe - 0.06% (2)
jetojmë, …21 shkurt, - 0.06% (2)
jam takuar me - 0.06% (2)
të, në mjedise - 0.06% (2)
të ndryshme në - 0.06% (2)
2017 09:00 | - 0.06% (2)
stafa bëhet banori - 0.06% (2)
e kohës që - 0.06% (2)
herë jam takuar - 0.06% (2)
janë 100 eksportuesit - 0.06% (2)
100 eksportuesit më - 0.06% (2)
të mëdhenj në - 0.06% (2)
për zhvillim të - 0.06% (2)
e kulturës për - 0.06% (2)
komentedritëro agolli dhe - 0.06% (2)
“njeriu me top” - 0.06% (2)
i luznisë së - 0.06% (2)
dibrësai, dritëro agolli, - 0.06% (2)
poeti, shkrimtari, njeriu, - 0.06% (2)
e donte dibrën - 0.06% (2)
dhe dibranët. sa - 0.06% (2)
me të, në - 0.06% (2)
më të mëdhenjtë - 0.06% (2)
mjedise të ndryshme - 0.06% (2)
në tiranë dhe - 0.06% (2)
11:09 | 3 - 0.06% (2)
komenteintervista/ ismail kadare - 0.06% (2)
i përgjigjet lubonjës: - 0.06% (2)
glorifikim enverit? e - 0.06% (2)
vërteta për mbledhjen - 0.06% (2)
e 81 partive - 0.06% (2)
e ismail kadaresë, - 0.06% (2)
shkrimtarit më të - 0.06% (2)
madh të gjallë - 0.06% (2)
të botës shqiptare - 0.06% (2)
dhe njëri ndër - 0.06% (2)
komuniste në moskëintervista - 0.06% (2)
81 partive komuniste - 0.06% (2)
tiranë dhe …21 - 0.06% (2)
tema: kemi besim - 0.06% (2)
qëndrimin e lsi-sëzululandin - 0.06% (2)
e sotëm nano - 0.06% (2)
e nisi duke - 0.06% (2)
thënë: “ka ca - 0.06% (2)
gjëra që nuk - 0.06% (2)
nuk kam për - 0.06% (2)
t’i ditur kurrë, - 0.06% (2)
fjala vjen se - 0.06% (2)
si u krijua - 0.06% (2)
bota, ose …20 - 0.06% (2)
shkurt, 2017 21:18 - 0.06% (2)
renato malota për - 0.06% (2)
tek titulli kampion. - 0.06% (2)
zululand: të gjithë - 0.06% (2)
në kukës shkojmë - 0.06% (2)
për fitorenga fatjon - 0.06% (2)
baze renato malota - 0.06% (2)
ishte lojtari që - 0.06% (2)
i hapi rrugën - 0.06% (2)
e fitores partizanit - 0.06% (2)
në derbin kundër - 0.06% (2)
tiranës, ku arriti - 0.06% (2)
që të shënojë - 0.06% (2)
2017 15:57 | - 0.06% (2)
përballë sali berishës!22 - 0.06% (2)
shkurt, 2017 13:04 - 0.06% (2)
janë duke pritur - 0.06% (2)
e kazhani në - 0.06% (2)
shkurt, 2017 11:09 - 0.06% (2)
të mëdhenjtë e - 0.06% (2)
| 3 komenteintervista/ - 0.06% (2)
ismail kadare i - 0.06% (2)
përgjigjet lubonjës: glorifikim - 0.06% (2)
enverit? e vërteta - 0.06% (2)
për mbledhjen e - 0.06% (2)
shkurt, 2017 15:57 - 0.06% (2)
në moskëintervista e - 0.06% (2)
ismail kadaresë, shkrimtarit - 0.06% (2)
më të madh - 0.06% (2)
të gjallë të - 0.06% (2)
botës shqiptare dhe - 0.06% (2)
njëri ndër më - 0.06% (2)
kohës që jetojmë, - 0.06% (2)
shkurt, 2017 20:41 - 0.06% (2)
09:00 | 0 - 0.06% (2)
zululand: “nuk më - 0.06% (2)
ka shock-uar simpatia - 0.06% (2)
për enver hoxhën - 0.06% (2)
që doli nga - 0.06% (2)
sondazhi”jonila godole, gazetare, - 0.06% (2)
në të njëjtën - 0.06% (2)
kohë edhe drejtoreshë - 0.06% (2)
e institutit për - 0.06% (2)
demokraci, media e - 0.06% (2)
kulturë, ka folur - 0.06% (2)
sot në zululand - 0.06% (2)
mbi një …21 - 0.06% (2)
të rinjtë shqiptarë - 0.06% (2)
besim tek titulli - 0.06% (2)
shënojë një …22 - 0.06% (2)
trendi më i - 0.06% (2)
të bashkëpunojë me - 0.06% (2)
hetuesitnjë tjetër i - 0.06% (2)
arrestuar pritet të - 0.06% (2)
përfitojë si dëshmitar - 0.06% (2)
i drejtësisë. ai - 0.06% (2)
është admir çerpja - 0.06% (2)
i arrestuar pas - 0.06% (2)
shpërthen ndaj knut - 0.06% (2)
fleckenstein dhe eurodeputetëve: - 0.06% (2)
s’kanë sy të - 0.06% (2)
shohin kriminelët në - 0.06% (2)
ri, vizatimi i - 0.06% (2)
komentebanda e grabitësve, - 0.06% (2)
qukave në fytyrë22 - 0.06% (2)
shkurt, 2017 15:20 - 0.06% (2)
balla: bojkoti i - 0.06% (2)
vettingut, arsyeja e - 0.06% (2)
vërtetë e protestës - 0.06% (2)
2017 15:09 | - 0.06% (2)
garner nxeh temperaturat - 0.06% (2)
në los angeles22 - 0.06% (2)
shkurt, 2017 14:58 - 0.06% (2)
fotot/ trendi më - 0.06% (2)
i ri, vizatimi - 0.06% (2)
i qukave në - 0.06% (2)
admir çerpja pranon - 0.06% (2)
15:58 | 0 - 0.06% (2)
nxeh temperaturat në - 0.06% (2)
11:01 | 9 - 0.06% (2)
shkurt, 2017 14:42 - 0.06% (2)
sali berishës!22 shkurt, - 0.06% (2)
2017 13:04 | - 0.06% (2)
s’po e hap - 0.06% (2)
dot çadrën. tani - 0.06% (2)
i ka mbetur - 0.06% (2)
vetëm një zgjidhje…22 - 0.06% (2)
do të rikthehet - 0.06% (2)
berisha në pushtet - 0.06% (2)
me ndihmën e - 0.06% (2)
metës?22 shkurt, 2017 - 0.06% (2)
shkurt, 2017 16:25 - 0.06% (2)
afërmi i aleks - 0.06% (2)
transformimi i fierit. - 0.06% (2)
sheshe, rruge dhe - 0.06% (2)
gjelberim qe ndryshojne - 0.06% (2)
16:16 | 1 - 0.06% (2)
2017 16:15 | - 0.06% (2)
do fshihen detyrimet - 0.06% (2)
tatimore e doganore - 0.06% (2)
të prapambetura. të - 0.06% (2)
2017 16:07 | - 0.06% (2)
0 komentegrabitja në - 0.06% (2)
aeroport, 50 mijë - 0.06% (2)
euro tek i - 0.06% (2)
fytyrë22 shkurt, 2017 - 0.06% (2)
los angeles22 shkurt, - 0.06% (2)
arriti që të - 0.06% (2)
e nivelit të - 0.06% (2)
pritet të përfitojë - 0.06% (2)
si dëshmitar i - 0.06% (2)
drejtësisë. ai është - 0.06% (2)
admir çerpja i - 0.06% (2)
arrestuar pas disa - 0.06% (2)
pista të familjesdy - 0.06% (2)
ditë më parë - 0.06% (2)
komisioni hetimor për - 0.06% (2)
aferën cez është - 0.06% (2)
vënë në dijeni - 0.06% (2)
nga një bankë - 0.06% (2)
dytë në shqipëri - 0.06% (2)
bashkëpunojë me hetuesitnjë - 0.06% (2)
për një …22 - 0.06% (2)
2017 16:33 | - 0.06% (2)
për tema: kemi - 0.06% (2)
i çadrës. përlotet - 0.06% (2)
kampion. në kukës - 0.06% (2)
shkojmë për fitorenga - 0.06% (2)
fatjon baze renato - 0.06% (2)
malota ishte lojtari - 0.06% (2)
që i hapi - 0.06% (2)
rrugën e fitores - 0.06% (2)
partizanit në derbin - 0.06% (2)
kundër tiranës, ku - 0.06% (2)
tjetër i arrestuar - 0.06% (2)
çerpja pranon të - 0.06% (2)
presidenti emëron zëvendëse… - 0.06% (2)
të …21 shkurt, - 0.06% (2)
shkurt, 2017 12:03 - 0.06% (2)
pamjet, ja momenti - 0.06% (2)
avionit me qendrën - 0.06% (2)
së avionit me - 0.06% (2)
frakturë në kafkë - 0.06% (2)
ndaj knut fleckenstein - 0.06% (2)
dhe eurodeputetëve: s’kanë - 0.06% (2)
sy të shohin - 0.06% (2)
komentetaulant balla: bojkoti - 0.06% (2)
i vettingut, arsyeja - 0.06% (2)
e vërtetë e - 0.06% (2)
15:09 | 0 - 0.06% (2)
shkurt, 2017 16:16 - 0.06% (2)
e grabitësve, admir - 0.06% (2)
| 1 komentfotot - 0.06% (2)
/ protestuesit lëshohen - 0.06% (2)
banori më i - 0.06% (2)
ri i çadrës. - 0.06% (2)
përlotet me lul - 0.06% (2)
14:42 | 5 - 0.06% (2)
16:07 | 0 - 0.06% (2)
komentegrabitja në aeroport, - 0.06% (2)
50 mijë euro - 0.06% (2)
tek i afërmi - 0.06% (2)
shkurt, 2017 15:58 - 0.06% (2)
| 0 komentebanda - 0.06% (2)
gjithnjë e më - 0.06% (2)

Here you can find chart of all your popular one, two and three word phrases. Google and others search engines means your page is about words you use frequently.

Copyright © 2015-2016 hupso.pl. All rights reserved. FB | +G | Twitter

Hupso.pl jest serwisem internetowym, w którym jednym kliknieciem możesz szybko i łatwo sprawdź stronę www pod kątem SEO. Oferujemy darmowe pozycjonowanie stron internetowych oraz wycena domen i stron internetowych. Prowadzimy ranking polskich stron internetowych oraz ranking stron alexa.