1.46 score from hupso.pl for:
gazeta-sredzka.plHTML Content


Titleaktualności - gazeta roland informacje, wydarzenia, relacje na żywo.

Length: 68, Words: 10
Description informacje z powiatu średzkiego. gmina środa śląska, miękinia, malczyce, udanin, kostomłoty. aktualności, wydarzenia, sport, rozrywka i relacje na żywo.

Length: 152, Words: 23
Keywords gazeta roland, środa śląska, miękinia, malczyce, udanin, kostomłoty, powiat średzki, wydarzenia, imprezy, koncerty, wiadomości, na żywo, live
Robots
Charset UTF-8
Og Meta - Title pusty
Og Meta - Description pusty
Og Meta - Site name pusty
Tytuł powinien zawierać pomiędzy 10 a 70 znaków (ze spacjami), a mniej niż 12 słów w długości.
Meta opis powinien zawierać pomiędzy 50 a 160 znaków (łącznie ze spacjami), a mniej niż 24 słów w długości.
Kodowanie znaków powinny być określone , UTF-8 jest chyba najlepszy zestaw znaków, aby przejść z powodu UTF-8 jest bardziej międzynarodowy kodowaniem.
Otwarte obiekty wykresu powinny być obecne w stronie internetowej (więcej informacji na temat protokołu OpenGraph: http://ogp.me/)

SEO Content

Words/Characters 3096
Text/HTML 14.57 %
Headings H1 0
H2 40
H3 10
H4 2
H5 0
H6 0
H1
H2
michał gacek - zasłużony dla gminy środa śląska (zdjęcia)
czytelnik: "bus wbił się w mur kościoła i w lampę"
w turnieju motoryzacyjnym mechanicy najlepsi!
najwięcej ofert dla pracowników produkcji
3-majowe obchody gminy kostomłoty
w kostomłotach zderzyły się 3 pojazdy. 1 osoba poszkodowana
reklama
piłkarskie zwycięstwa, porażki i niespodzianki...
wycieczki trekkingowe dla aktywnych
trwa konkurs "policjant, który mi pomógł"
miesiąc bibliotek z ewą wachowicz i majówka bez kar
za szybko jechali - cztery osoby poszkodowane
przetarg na sprzedaż nieruchomości
w nocy wysadzono bankomat w środzie śląskiej
dwa wypadki na drogach. 4 osoby poszkodowane
jutro przerwy w dostawie wody w cesarzowicach
usługi dekarsko-blacharskie, prace porządkowe
aby żyło się lepiej - w sam raz dla aktywnych
michał witkowski: “marzę, by zostać reżyserem”
reklama
zespół golden life zagra na święcie lutyni
pieniądze dla kreatywnych, kto dostał i ile?
kolejne zwycięstwo mateusza cielepały
dzisiaj rozpoczął się europejski tydzień szczepień
akcja pit - urząd skarbowy dłużej czynny
naturoterapia zawitała do środy śląskiej
babiński srebrnym medalistą mistrzostw polski
średzkie przedszkolaki "w krainie bajek..."
informacja o otwarciu filii kancelarii adwokackiej
dwa wypadki w niedzielę. dwie osoby poszkodowane
przerwy w dostawie energii w powiecie (od 24.04. do 28. 04.2017)
informacja o przeniesieniu sklepu z bielizną
biegaj z nami malczycami - już w maju!
sezon motocyklowy został rozpoczęty! (film i zdjęcia)
średzkie muzeum i jego skarby (poznajemy muzeum 8)
wydarzenia w gminie miękinia "okiem" mieszkańca
szkolenie dla osp z terenu gminy malczyce
czuwanie w wigilię niedzieli bożego miłosierdzia
drzewa umierają stojąc... (opinia mieszkańca)
nowy sprzęt dla powiatowej służby drogowej
H3
co? gdzie? kiedy?
najnowsze komentarze
polecane filmy
moje miasto środa śląska
najczęściej komentowane
facebook box
google plus box
ostatnio komentowane
reklama
najnowsze ogłoszenia
H4 praca na produkcji w…
serwis elektronarzędzi, kos, kosiarek…
H5
H6
strong
upload dostarcza komnet
masz ciekawy temat, zdjęcie lub film? zadzwoń: 713 173 299 lub napisz: [email protected]
na wniosek burmistrza środy śląskiej, decyzją średzkiej rady miejskiej z dnia 1 marca br., pan michał gacek otrzymał tytuł zasłużony dla gminy środa śląska. medal wręczono podczas sesji rady miejskiej dziś, 26 kwietnia br.
- dzisiaj około godziny 18.00, w cesarzowicach, między skrętem na kulin, większy bus (samochód dostawczy) wbił się w nowy mur kościoła i lampę - poinformował nas przed chwilą czytelnik.
wczoraj w powiatowym zespole szkół ponadgimnazjalnych nr 2 w środzie śląskiej odbył się powiatowy etap ogólnopolskiego turnieju motoryzacyjnego.
powiatowe targi pracy to wydarzenie skierowanie do osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia. wczoraj w starostwie powiatowym w środzie śląskiej odbyła się wiosenna ich edycja.
z okazji święta konstytucji 3 maja gmina kostomłoty organizuje uroczyste obchody, które rozpoczną się o godzinie 12.00 mszą św. za ojczyznę.
na zjeździe z autostrady a4 w kostomłotach doszło do zderzenia trzech pojazdów. poszkodowany został kierowca samochodu osobowego.
za nami kolejny weekend i kolejne starcia na lokalnych boiskach. co się wydarzyło? o tym w naszej relacji.
zapraszamy do udziału w wycieczkach trekkingowych ze średzkim osir'em, na śnieżnik i śnieżkę. zapisy trwają.
do 31 mają można zgłaszać kandydatury policjantów do konkursu "policjant, który mi pomógł". jeśli doświadczyłaś przemocy domowej? jeśli w trudnych momentach otrzymałeś wsparcie od policjanta, teraz możesz zgłosić jego kandydaturę.
w ramach obchodów tygodnia bibliotek średzka biblioteka przygotowała cykl imprez pn. "maj miesiącem bibliotek". główną atrakcją majowych imprez bibliotecznych będzie spotkanie autorskie z udziałem ewy wachowicz.
jak już informowaliśmy, na średzkich drogach doszło dziś do dwóch wypadków drogowych. w wyniku obu zdarzeń poszkodowane zostały cztery osoby. dwie przewieziono do szpitala.
burmistrz środy śląskiej ogłasza drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność gminy środa śląska.
dzisiejszej nocy nieznani sprawcy wysadzili bankomat przy ulicy wrocławskiej w środzie śląskiej (przy budynku starostwa). w tej chwili policjanci zabezpieczają teren.
dziś na drogach powiatu średzkiego doszło do dwóch wypadków drogowych. w wyniku obu zdarzeń poszkodowane zostały cztery osoby.
jak poinformowała nas przed chwilą spółka "średzka woda" w środzie śląskiej, w związku pracami na sieci wodociągowej w miejscowości cesarzowice w dniu 26.04.2017 r.,
oferujemy usługi dekarsko-blacharskie: obróbki blacharskie, pokrycia dachowe blachodachówką i papą termozgrzewalną. czyszczenie i wymianę rynien, naprawę rynien, naprawę i malowanie dachów.
gmina środa śląska rozpoczęła szóstą edycję konkursu grantowego „aktywni na ziemi średzkiej”. zapraszamy do aktywności i życzymy sukcesów.
michał witkowski, to młody mieszkaniec naszego miasta. na co dzień uczeń średzkiego gimnazjum. w sieci, na popularnym serwisie youtube prowadzi własny kanał kant kulitv.
trwają przygotowania do corocznych dni lutyni. znamy już wstępny program tegorocznych obchodów. będą występy muzyczne i wspólna zabawa dla dzieci z domisiami.
12 projektów na łączną kwotę dofinansowania 53.575,12 zł wpłynęło na konkurs kreatywni w gminie malczyce. - założeniem programu jest aktywizacja mieszkańców, którzy poprzez wspólną pracę i realizację zadań, mogą uzyskać wymierne efekty i podnieść poziom życia społecznego - informują pracownicy ug malczyce.
podczas przeprowadzonej w niedzielę w wieroszowie pierwszej gali bosku amatorskiego olimpijskiej 2017 mateusz cielepała po raz kolejny pokazał swoje świetne umiejętności. zawodnik średzkiego klub glory kick-boxing mma wygrał walkę w trzeciej rundzie.
- w dniach od 24 do 30 kwietnia br. obchodzony jest europejski tydzień szczepień - informuje państwowy powiatowy inspektor sanitarny w środzie śląskiej.
w związku z akcją pit w dniach 27 oraz 28 kwietnia 2017 r. urząd skarbowy w środzie śląskiej będzie pracował w wydłużonych godzinach pracy i będzie czynny do 18.00.

od niedawna w naszym mieście działa gabinet medycyny naturalnej, którego celem jest utrzymanie dobrego stanu zdrowia.
znakomicie spisał się bartłomiej babiński w mikołowie, gdzie 22 kwietnia zostały rozegrane xiii mistrzostwa polski w karate fudokan. podopieczny senseia bogusława boczniewicza wywalczył drugie miejsce wśród kadetów.
zaciekawienie książką pojawia się już u dzieci w wieku 1-2 lat. baśnie są najczęściej pierwszą książką czytaną dzieciom przez rodziców.
adwokat krzysztof jaśkiewicz informuje o otwarciu fili kancelarii adwokackiej przy ul. oławskiej 13, 55-300 środa śląska.
wczoraj na terenie powiatu doszło do dwóch wypadków drogowych. w wyniku zdarzeń dwie osoby zostały poszkodowane. straty wyceniono na 15 tysięcy złotych.
w tym tygodniu przerwy w dostawie energii wystąpią ponownie w jastrzębcach i proszkowie. bez prądu pozostaną również mieszkańcy malczyc, środy śląskiej i ciechowa. w jakich godzinach i w jakim terminie? o tym poniżej.
uprzejmie informujemy, że sklep z bielizną "intymność" mieszczący się dotychczas przy pl. wolności 49 w środzie śląskiej, został przeniesiony na ulicę legnicką 11-13 (naprzeciwko kościoła św. andrzeja).
w malczycach trwają przygotowania do iii edycji imprezy sportowej biegaj z nami malczycami. w programie bieg krasnala, bieg młodzieżowy, marsz nordic walking, bieg rodzinny i bieg główny.
wczoraj motocykliści ze stowarzyszenia wings of freedom ze środy śląskiej świętowali rozpoczęcie sezonu motocyklowego i otwarcie nowej siedziby w malczycach.
tuż przed zbliżającym się frontem ii wojny światowej znana średzka rodzina swoje rodzinne skarby ukryła pod posadzką piwnicy. w 2000 roku podczas prowadzonych prac, natrafiono na tajemnicze dwa pudełka. co się w nich kryło?
zbigniew pilch z lubiatowa, na co dzień pracownik gminy miękinia, w wolnych chwilach zajmuje się między innymi kronikarstwem.
dziś rozpocznie się kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy dla strażaków z ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy malczyce. kurs zostanie sfinansowany przez wójta gminy, piotra frankowskiego.
czuwanie przed niedzielą bożego miłosierdzia, to doroczna tradycja w parafii św. andrzeja apostoła w środzie śląskiej.
drzewa umierają stojąc, to tytuł sztuki alejandro casony. to też spektakl ze wspaniałą rolą mieczysławy ćwiklińskiej (legendarnej aktorki polskiej), który widziałem wiele lat temu na scenie domu kultury w środzie śląskiej.
o kolejny sprzęt wzbogaciła się średzka służba drogowa. tym razem to samochód dostawczy citroen jumper.
b
i
em upload dostarcza komnet
masz ciekawy temat, zdjęcie lub film? zadzwoń: 713 173 299 lub napisz: [email protected]
na wniosek burmistrza środy śląskiej, decyzją średzkiej rady miejskiej z dnia 1 marca br., pan michał gacek otrzymał tytuł zasłużony dla gminy środa śląska. medal wręczono podczas sesji rady miejskiej dziś, 26 kwietnia br.
- dzisiaj około godziny 18.00, w cesarzowicach, między skrętem na kulin, większy bus (samochód dostawczy) wbił się w nowy mur kościoła i lampę - poinformował nas przed chwilą czytelnik.
wczoraj w powiatowym zespole szkół ponadgimnazjalnych nr 2 w środzie śląskiej odbył się powiatowy etap ogólnopolskiego turnieju motoryzacyjnego.
powiatowe targi pracy to wydarzenie skierowanie do osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia. wczoraj w starostwie powiatowym w środzie śląskiej odbyła się wiosenna ich edycja.
z okazji święta konstytucji 3 maja gmina kostomłoty organizuje uroczyste obchody, które rozpoczną się o godzinie 12.00 mszą św. za ojczyznę.
na zjeździe z autostrady a4 w kostomłotach doszło do zderzenia trzech pojazdów. poszkodowany został kierowca samochodu osobowego.
za nami kolejny weekend i kolejne starcia na lokalnych boiskach. co się wydarzyło? o tym w naszej relacji.
zapraszamy do udziału w wycieczkach trekkingowych ze średzkim osir'em, na śnieżnik i śnieżkę. zapisy trwają.
do 31 mają można zgłaszać kandydatury policjantów do konkursu "policjant, który mi pomógł". jeśli doświadczyłaś przemocy domowej? jeśli w trudnych momentach otrzymałeś wsparcie od policjanta, teraz możesz zgłosić jego kandydaturę.
w ramach obchodów tygodnia bibliotek średzka biblioteka przygotowała cykl imprez pn. "maj miesiącem bibliotek". główną atrakcją majowych imprez bibliotecznych będzie spotkanie autorskie z udziałem ewy wachowicz.
jak już informowaliśmy, na średzkich drogach doszło dziś do dwóch wypadków drogowych. w wyniku obu zdarzeń poszkodowane zostały cztery osoby. dwie przewieziono do szpitala.
burmistrz środy śląskiej ogłasza drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność gminy środa śląska.
dzisiejszej nocy nieznani sprawcy wysadzili bankomat przy ulicy wrocławskiej w środzie śląskiej (przy budynku starostwa). w tej chwili policjanci zabezpieczają teren.
dziś na drogach powiatu średzkiego doszło do dwóch wypadków drogowych. w wyniku obu zdarzeń poszkodowane zostały cztery osoby.
jak poinformowała nas przed chwilą spółka "średzka woda" w środzie śląskiej, w związku pracami na sieci wodociągowej w miejscowości cesarzowice w dniu 26.04.2017 r.,
oferujemy usługi dekarsko-blacharskie: obróbki blacharskie, pokrycia dachowe blachodachówką i papą termozgrzewalną. czyszczenie i wymianę rynien, naprawę rynien, naprawę i malowanie dachów.
gmina środa śląska rozpoczęła szóstą edycję konkursu grantowego „aktywni na ziemi średzkiej”. zapraszamy do aktywności i życzymy sukcesów.
michał witkowski, to młody mieszkaniec naszego miasta. na co dzień uczeń średzkiego gimnazjum. w sieci, na popularnym serwisie youtube prowadzi własny kanał kant kulitv.
trwają przygotowania do corocznych dni lutyni. znamy już wstępny program tegorocznych obchodów. będą występy muzyczne i wspólna zabawa dla dzieci z domisiami.
12 projektów na łączną kwotę dofinansowania 53.575,12 zł wpłynęło na konkurs kreatywni w gminie malczyce. - założeniem programu jest aktywizacja mieszkańców, którzy poprzez wspólną pracę i realizację zadań, mogą uzyskać wymierne efekty i podnieść poziom życia społecznego - informują pracownicy ug malczyce.
podczas przeprowadzonej w niedzielę w wieroszowie pierwszej gali bosku amatorskiego olimpijskiej 2017 mateusz cielepała po raz kolejny pokazał swoje świetne umiejętności. zawodnik średzkiego klub glory kick-boxing mma wygrał walkę w trzeciej rundzie.
- w dniach od 24 do 30 kwietnia br. obchodzony jest europejski tydzień szczepień - informuje państwowy powiatowy inspektor sanitarny w środzie śląskiej.
w związku z akcją pit w dniach 27 oraz 28 kwietnia 2017 r. urząd skarbowy w środzie śląskiej będzie pracował w wydłużonych godzinach pracy i będzie czynny do 18.00.

od niedawna w naszym mieście działa gabinet medycyny naturalnej, którego celem jest utrzymanie dobrego stanu zdrowia.
znakomicie spisał się bartłomiej babiński w mikołowie, gdzie 22 kwietnia zostały rozegrane xiii mistrzostwa polski w karate fudokan. podopieczny senseia bogusława boczniewicza wywalczył drugie miejsce wśród kadetów.
zaciekawienie książką pojawia się już u dzieci w wieku 1-2 lat. baśnie są najczęściej pierwszą książką czytaną dzieciom przez rodziców.
adwokat krzysztof jaśkiewicz informuje o otwarciu fili kancelarii adwokackiej przy ul. oławskiej 13, 55-300 środa śląska.
wczoraj na terenie powiatu doszło do dwóch wypadków drogowych. w wyniku zdarzeń dwie osoby zostały poszkodowane. straty wyceniono na 15 tysięcy złotych.
w tym tygodniu przerwy w dostawie energii wystąpią ponownie w jastrzębcach i proszkowie. bez prądu pozostaną również mieszkańcy malczyc, środy śląskiej i ciechowa. w jakich godzinach i w jakim terminie? o tym poniżej.
uprzejmie informujemy, że sklep z bielizną "intymność" mieszczący się dotychczas przy pl. wolności 49 w środzie śląskiej, został przeniesiony na ulicę legnicką 11-13 (naprzeciwko kościoła św. andrzeja).
w malczycach trwają przygotowania do iii edycji imprezy sportowej biegaj z nami malczycami. w programie bieg krasnala, bieg młodzieżowy, marsz nordic walking, bieg rodzinny i bieg główny.
wczoraj motocykliści ze stowarzyszenia wings of freedom ze środy śląskiej świętowali rozpoczęcie sezonu motocyklowego i otwarcie nowej siedziby w malczycach.
tuż przed zbliżającym się frontem ii wojny światowej znana średzka rodzina swoje rodzinne skarby ukryła pod posadzką piwnicy. w 2000 roku podczas prowadzonych prac, natrafiono na tajemnicze dwa pudełka. co się w nich kryło?
zbigniew pilch z lubiatowa, na co dzień pracownik gminy miękinia, w wolnych chwilach zajmuje się między innymi kronikarstwem.
dziś rozpocznie się kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy dla strażaków z ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy malczyce. kurs zostanie sfinansowany przez wójta gminy, piotra frankowskiego.
czuwanie przed niedzielą bożego miłosierdzia, to doroczna tradycja w parafii św. andrzeja apostoła w środzie śląskiej.
drzewa umierają stojąc, to tytuł sztuki alejandro casony. to też spektakl ze wspaniałą rolą mieczysławy ćwiklińskiej (legendarnej aktorki polskiej), który widziałem wiele lat temu na scenie domu kultury w środzie śląskiej.
o kolejny sprzęt wzbogaciła się średzka służba drogowa. tym razem to samochód dostawczy citroen jumper.
Bolds strong 41
b 0
i 0
em 41
Zawartość strony internetowej powinno zawierać więcej niż 250 słów, z stopa tekst / kod jest wyższy niż 20%.
Pozycji używać znaczników (h1, h2, h3, ...), aby określić temat sekcji lub ustępów na stronie, ale zwykle, użyj mniej niż 6 dla każdego tagu pozycje zachować swoją stronę zwięzły.
Styl używać silnych i kursywy znaczniki podkreślić swoje słowa kluczowe swojej stronie, ale nie nadużywać (mniej niż 16 silnych tagi i 16 znaczników kursywy)

Statystyki strony

twitter:title pusty
twitter:description pusty
google+ itemprop=name pusty
Pliki zewnętrzne 12
Pliki CSS 2
Pliki javascript 10
Plik należy zmniejszyć całkowite odwołanie plików (CSS + JavaScript) do 7-8 maksymalnie.

Linki wewnętrzne i zewnętrzne

Linki 285
Linki wewnętrzne 266
Linki zewnętrzne 19
Linki bez atrybutu Title 157
Linki z atrybutem NOFOLLOW 0
Linki - Użyj atrybutu tytuł dla każdego łącza. Nofollow link jest link, który nie pozwala wyszukiwarkom boty zrealizują są odnośniki no follow. Należy zwracać uwagę na ich użytkowania

Linki wewnętrzne

/cdn-cgi/l/email-protection#02706766636961686342706d6e636c662f6563786776632c726e3d717760686761763f78672730327176706d6c7b273032757575
[email protected] /cdn-cgi/l/email-protection#8dffe8e9ece6eee7eccdffe2e1ece3e9a0eaecf7e8f9eca3fde1b2fef8efe7e8eef9b0f7e8a8bfbdfef9ffe2e3f4a8bfbdfafafa
- //www.srodaslaska.pl
- //www.miekinia.pl
- //www.udanin.pl
- //www.malczyce.wroc.pl
- //www.kostomloty.pl
- //www.powiat-sredzki.pl
follow via linkedin /www.linkedin.com/in/gazetaroland
follow rss feed /rss http://www.roland-gazeta.pl/?format=feed&type=rss
aktualności /
imprezy /imprezy
dyżury aptek /dyzury-aptek
listy/opinie/polemiki /listy-opinie-polemiki
historia /historia
sport /sport
ogłoszenia /ogloszenia
środa śląska wczoraj i dziś /sroda-slaska-wczoraj-i-dzis
usługi reklamowe/szyldy/tablice /uslugi-reklamowe-szyldy-tablice-napisy
login /login
redakcja/kontakt /redakcja-kontakt
poprzedni #
następny #
- /11931-praca-na-produkcji-w-schuerholz-polska-w-komornikach
czytaj więcej /11931-praca-na-produkcji-w-schuerholz-polska-w-komornikach
- /12334-serwis-elektronarzedzi-kos-kosiarek-podkaszarek
czytaj więcej /12334-serwis-elektronarzedzi-kos-kosiarek-podkaszarek
poprzedni #
następny #
michał gacek - zasłużony dla gminy środa śląska (zdjęcia) /13031-michal-gacek-zasluzony-dla-gminy-sroda-slaska
drukuj /13031-michal-gacek-zasluzony-dla-gminy-sroda-slaska?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13031-michal-gacek-zasluzony-dla-gminy-sroda-slaska
komentarze (2) /13031-michal-gacek-zasluzony-dla-gminy-sroda-slaska#comments
czytelnik: "bus wbił się w mur kościoła i w lampę" /13030-czytelnik-bus-wbil-sie-w-mur-kosciola-i-w-lampe
drukuj /13030-czytelnik-bus-wbil-sie-w-mur-kosciola-i-w-lampe?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13030-czytelnik-bus-wbil-sie-w-mur-kosciola-i-w-lampe
1 komentarz /13030-czytelnik-bus-wbil-sie-w-mur-kosciola-i-w-lampe#comments
w turnieju motoryzacyjnym mechanicy najlepsi! /13029-w-turnieju-motoryzacyjnym-mechanicy-najlepsi
drukuj /13029-w-turnieju-motoryzacyjnym-mechanicy-najlepsi?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13029-w-turnieju-motoryzacyjnym-mechanicy-najlepsi
dodaj komentarz /13029-w-turnieju-motoryzacyjnym-mechanicy-najlepsi#addcomments
najwięcej ofert dla pracowników produkcji /13028-najwiecej-ofert-dla-pracownikow-produkcji
drukuj /13028-najwiecej-ofert-dla-pracownikow-produkcji?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13028-najwiecej-ofert-dla-pracownikow-produkcji
1 komentarz /13028-najwiecej-ofert-dla-pracownikow-produkcji#comments
3-majowe obchody gminy kostomłoty /13027-3-majowe-obchody-gminy-kostomloty
drukuj /13027-3-majowe-obchody-gminy-kostomloty?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13027-3-majowe-obchody-gminy-kostomloty
dodaj komentarz /13027-3-majowe-obchody-gminy-kostomloty#addcomments
w kostomłotach zderzyły się 3 pojazdy. 1 osoba poszkodowana /13024-w-kostomlotach-zderzyly-sie-3-pojazdy-1-osoba-poszkodowana
drukuj /13024-w-kostomlotach-zderzyly-sie-3-pojazdy-1-osoba-poszkodowana?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13024-w-kostomlotach-zderzyly-sie-3-pojazdy-1-osoba-poszkodowana
9 komentarzy /13024-w-kostomlotach-zderzyly-sie-3-pojazdy-1-osoba-poszkodowana#comments
reklama /11956-reklama-4
drukuj /11956-reklama-4?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
piłkarskie zwycięstwa, porażki i niespodzianki... /13026-pilkarskie-zwyciestwa-porazki-i-niespodzianki
drukuj /13026-pilkarskie-zwyciestwa-porazki-i-niespodzianki?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13026-pilkarskie-zwyciestwa-porazki-i-niespodzianki
dodaj komentarz /13026-pilkarskie-zwyciestwa-porazki-i-niespodzianki#addcomments
wycieczki trekkingowe dla aktywnych /13025-wycieczki-trekkingowe-dla-aktywnych
drukuj /13025-wycieczki-trekkingowe-dla-aktywnych?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13025-wycieczki-trekkingowe-dla-aktywnych
dodaj komentarz /13025-wycieczki-trekkingowe-dla-aktywnych#addcomments
trwa konkurs "policjant, który mi pomógł" /13023-trwa-konkurs-policjant-ktory-mi-pomogl
drukuj /13023-trwa-konkurs-policjant-ktory-mi-pomogl?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13023-trwa-konkurs-policjant-ktory-mi-pomogl
5 komentarzy /13023-trwa-konkurs-policjant-ktory-mi-pomogl#comments
miesiąc bibliotek z ewą wachowicz i majówka bez kar /13021-miesiac-bibliotek-z-ewa-wachowicz-i-majowka-bez-kar
drukuj /13021-miesiac-bibliotek-z-ewa-wachowicz-i-majowka-bez-kar?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13021-miesiac-bibliotek-z-ewa-wachowicz-i-majowka-bez-kar
dodaj komentarz /13021-miesiac-bibliotek-z-ewa-wachowicz-i-majowka-bez-kar#addcomments
za szybko jechali - cztery osoby poszkodowane /13020-za-szybko-jechali-cztery-osoby-poszkodowane
drukuj /13020-za-szybko-jechali-cztery-osoby-poszkodowane?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13020-za-szybko-jechali-cztery-osoby-poszkodowane
dodaj komentarz /13020-za-szybko-jechali-cztery-osoby-poszkodowane#addcomments
przetarg na sprzedaż nieruchomości /13019-przetarg-na-sprzedaz-nieruchomosci-w-brodnie-i-rzeczycy
drukuj /13019-przetarg-na-sprzedaz-nieruchomosci-w-brodnie-i-rzeczycy?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13019-przetarg-na-sprzedaz-nieruchomosci-w-brodnie-i-rzeczycy
dodaj komentarz /13019-przetarg-na-sprzedaz-nieruchomosci-w-brodnie-i-rzeczycy#addcomments
w nocy wysadzono bankomat w środzie śląskiej /13016-w-nocy-wysadzono-bankomat-w-srodzie-slaskiej
drukuj /13016-w-nocy-wysadzono-bankomat-w-srodzie-slaskiej?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13016-w-nocy-wysadzono-bankomat-w-srodzie-slaskiej
61 komentarzy /13016-w-nocy-wysadzono-bankomat-w-srodzie-slaskiej#comments
dwa wypadki na drogach. 4 osoby poszkodowane /13018-dwa-wypadki-na-drogach-4-osoby-poszkodowane
drukuj /13018-dwa-wypadki-na-drogach-4-osoby-poszkodowane?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13018-dwa-wypadki-na-drogach-4-osoby-poszkodowane
komentarze (2) /13018-dwa-wypadki-na-drogach-4-osoby-poszkodowane#comments
jutro przerwy w dostawie wody w cesarzowicach /13017-jutro-przerwy-w-dostawie-wody-w-cesarzowicach
drukuj /13017-jutro-przerwy-w-dostawie-wody-w-cesarzowicach?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13017-jutro-przerwy-w-dostawie-wody-w-cesarzowicach
dodaj komentarz /13017-jutro-przerwy-w-dostawie-wody-w-cesarzowicach#addcomments
usługi dekarsko-blacharskie, prace porządkowe /13001-uslugi-dekarsko-blacharskie-prace-porzadkowe
drukuj /13001-uslugi-dekarsko-blacharskie-prace-porzadkowe?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13001-uslugi-dekarsko-blacharskie-prace-porzadkowe
aby żyło się lepiej - w sam raz dla aktywnych /13015-aby-zylo-sie-lepiej-w-sam-raz-dla-aktywnych
drukuj /13015-aby-zylo-sie-lepiej-w-sam-raz-dla-aktywnych?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13015-aby-zylo-sie-lepiej-w-sam-raz-dla-aktywnych
dodaj komentarz /13015-aby-zylo-sie-lepiej-w-sam-raz-dla-aktywnych#addcomments
michał witkowski: “marzę, by zostać reżyserem” /13014-michal-witkowski-marze-by-zostac-rezyserem
drukuj /13014-michal-witkowski-marze-by-zostac-rezyserem?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13014-michal-witkowski-marze-by-zostac-rezyserem
komentarze (2) /13014-michal-witkowski-marze-by-zostac-rezyserem#comments
reklama /12084-reklama-5
drukuj /12084-reklama-5?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
zespół golden life zagra na święcie lutyni /13013-zespol-golden-life-zagra-na-swiecie-lutyni
drukuj /13013-zespol-golden-life-zagra-na-swiecie-lutyni?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13013-zespol-golden-life-zagra-na-swiecie-lutyni
dodaj komentarz /13013-zespol-golden-life-zagra-na-swiecie-lutyni#addcomments
pieniądze dla kreatywnych, kto dostał i ile? /13012-pieniadze-dla-kreatywnych-kto-dostal-i-ile
drukuj /13012-pieniadze-dla-kreatywnych-kto-dostal-i-ile?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13012-pieniadze-dla-kreatywnych-kto-dostal-i-ile
dodaj komentarz /13012-pieniadze-dla-kreatywnych-kto-dostal-i-ile#addcomments
kolejne zwycięstwo mateusza cielepały /13005-kolejne-zwyciestwo-mateusza-cielepaly
drukuj /13005-kolejne-zwyciestwo-mateusza-cielepaly?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13005-kolejne-zwyciestwo-mateusza-cielepaly
1 komentarz /13005-kolejne-zwyciestwo-mateusza-cielepaly#comments
dzisiaj rozpoczął się europejski tydzień szczepień /13010-dzisiaj-rozpoczal-sie-europejski-tydzien-szczepien
drukuj /13010-dzisiaj-rozpoczal-sie-europejski-tydzien-szczepien?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13010-dzisiaj-rozpoczal-sie-europejski-tydzien-szczepien
komentarze (2) /13010-dzisiaj-rozpoczal-sie-europejski-tydzien-szczepien#comments
akcja pit - urząd skarbowy dłużej czynny /12583-akcja-pit-urzad-skarbowy-dluzej-czynny
drukuj /12583-akcja-pit-urzad-skarbowy-dluzej-czynny?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /12583-akcja-pit-urzad-skarbowy-dluzej-czynny
1 komentarz /12583-akcja-pit-urzad-skarbowy-dluzej-czynny#comments
naturoterapia zawitała do środy śląskiej /12979-naturoterapia-zawitala-do-srody-slaskiej
drukuj /12979-naturoterapia-zawitala-do-srody-slaskiej?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /12979-naturoterapia-zawitala-do-srody-slaskiej
dodaj komentarz /12979-naturoterapia-zawitala-do-srody-slaskiej#addcomments
babiński srebrnym medalistą mistrzostw polski /13009-babinski-srebrnym-medalista-mistrzostw-polski
drukuj /13009-babinski-srebrnym-medalista-mistrzostw-polski?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13009-babinski-srebrnym-medalista-mistrzostw-polski
5 komentarzy /13009-babinski-srebrnym-medalista-mistrzostw-polski#comments
średzkie przedszkolaki "w krainie bajek..." /13008-sredzkie-przedszkolaki-w-krainie-bajek
drukuj /13008-sredzkie-przedszkolaki-w-krainie-bajek?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13008-sredzkie-przedszkolaki-w-krainie-bajek
dodaj komentarz /13008-sredzkie-przedszkolaki-w-krainie-bajek#addcomments
informacja o otwarciu filii kancelarii adwokackiej /12876-informacja-o-otwarciu-fili-kancelarii-adwokackiej
drukuj /12876-informacja-o-otwarciu-fili-kancelarii-adwokackiej?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /12876-informacja-o-otwarciu-fili-kancelarii-adwokackiej
dwa wypadki w niedzielę. dwie osoby poszkodowane /13007-dwa-wypadki-w-niedziele-dwie-osoby-poszkodowane
drukuj /13007-dwa-wypadki-w-niedziele-dwie-osoby-poszkodowane?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13007-dwa-wypadki-w-niedziele-dwie-osoby-poszkodowane
komentarze (4) /13007-dwa-wypadki-w-niedziele-dwie-osoby-poszkodowane#comments
przerwy w dostawie energii w powiecie (od 24.04. do 28. 04.2017) /13006-przerwy-w-dostawie-energii-w-powiecie-od-24-04-do-28-04-2017
drukuj /13006-przerwy-w-dostawie-energii-w-powiecie-od-24-04-do-28-04-2017?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13006-przerwy-w-dostawie-energii-w-powiecie-od-24-04-do-28-04-2017
dodaj komentarz /13006-przerwy-w-dostawie-energii-w-powiecie-od-24-04-do-28-04-2017#addcomments
informacja o przeniesieniu sklepu z bielizną /12922-informacja-o-przeniesieniu-sklepu-z-bielizna
drukuj /12922-informacja-o-przeniesieniu-sklepu-z-bielizna?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /12922-informacja-o-przeniesieniu-sklepu-z-bielizna
biegaj z nami malczycami - już w maju! /12990-biegaj-z-nami-malczycami-juz-w-maju
drukuj /12990-biegaj-z-nami-malczycami-juz-w-maju?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /12990-biegaj-z-nami-malczycami-juz-w-maju
dodaj komentarz /12990-biegaj-z-nami-malczycami-juz-w-maju#addcomments
sezon motocyklowy został rozpoczęty! (film i zdjęcia) /13004-sezon-motocyklowy-zostal-rozpoczety-film-i-zdjecia
drukuj /13004-sezon-motocyklowy-zostal-rozpoczety-film-i-zdjecia?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13004-sezon-motocyklowy-zostal-rozpoczety-film-i-zdjecia
komentarze (2) /13004-sezon-motocyklowy-zostal-rozpoczety-film-i-zdjecia#comments
średzkie muzeum i jego skarby (poznajemy muzeum 8) /13003-sredzkie-muzeum-i-jego-skarby-poznajemy-muzeum-8
drukuj /13003-sredzkie-muzeum-i-jego-skarby-poznajemy-muzeum-8?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13003-sredzkie-muzeum-i-jego-skarby-poznajemy-muzeum-8
dodaj komentarz /13003-sredzkie-muzeum-i-jego-skarby-poznajemy-muzeum-8#addcomments
wydarzenia w gminie miękinia "okiem" mieszkańca /13002-wydarzenia-w-gminie-miekinia-okiem-mieszkanca
drukuj /13002-wydarzenia-w-gminie-miekinia-okiem-mieszkanca?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13002-wydarzenia-w-gminie-miekinia-okiem-mieszkanca
dodaj komentarz /13002-wydarzenia-w-gminie-miekinia-okiem-mieszkanca#addcomments
szkolenie dla osp z terenu gminy malczyce /13000-szkolenie-dla-osp-z-terenu-gminy-malczyce
drukuj /13000-szkolenie-dla-osp-z-terenu-gminy-malczyce?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /13000-szkolenie-dla-osp-z-terenu-gminy-malczyce
dodaj komentarz /13000-szkolenie-dla-osp-z-terenu-gminy-malczyce#addcomments
czuwanie w wigilię niedzieli bożego miłosierdzia /12999-czuwanie-w-wigilie-niedzieli-bozego-milosierdzia
drukuj /12999-czuwanie-w-wigilie-niedzieli-bozego-milosierdzia?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /12999-czuwanie-w-wigilie-niedzieli-bozego-milosierdzia
drzewa umierają stojąc... (opinia mieszkańca) /12998-drzewa-umieraja-stojac-opinia-mieszkanca
drukuj /12998-drzewa-umieraja-stojac-opinia-mieszkanca?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /12998-drzewa-umieraja-stojac-opinia-mieszkanca
dodaj komentarz /12998-drzewa-umieraja-stojac-opinia-mieszkanca#addcomments
nowy sprzęt dla powiatowej służby drogowej /12997-nowy-sprzet-dla-powiatowej-sluzby-drogowej
drukuj /12997-nowy-sprzet-dla-powiatowej-sluzby-drogowej?tmpl=component&print=1&layout=default&page=
czytaj więcej... /12997-nowy-sprzet-dla-powiatowej-sluzby-drogowej
5 komentarzy /12997-nowy-sprzet-dla-powiatowej-sluzby-drogowej#comments
gwiazdą koncertu w udaninie - krzysztof timshel biegaj /12996-gwiazda-koncertu-w-udaninie-krzysztof-timshel-biegaj
dopóki piłka w grze wszystko może się wydarzyć... /12989-dopoki-pilka-w-grze-wszystko-moze-sie-wydarzyc
dzień dziecka w sołectwach gminy miękinia /12995-dzien-dziecka-w-solectwach-gminy-miekinia
praca dla operatora pras wulkanizacyjnych /12994-praca-dla-operatora-pras-wulkanizacyjnych-2
2 /?start=40
3 /?start=80
4 /?start=120
5 /?start=160
6 /?start=200
7 /?start=240
8 /?start=280
9 /?start=320
10 /?start=360
następny artykuł /?start=40
koniec /?start=1240
1
#
-
1 młodzieżowy turniej tańca
13:00
hala widowiskowo-sportowa, miękinia , polska
wójt gminy miękinia jan marian grzegorczyn oraz samorządowy ośrodek kultury w miękinia zapraszają!
/imprezy/57-1-mlodziezowy-turniej-tanca?date=2017-04-01-13-00
-
ii edycja gminno-powiatowej ligi piłki koszykowej w środzie śląskiej
14:00
sala sportowa przy ul. 1 maja 4
ośrodek sportu i rekreacji w środzie śląskiej zaprasza wszystkich chętnych do udziału w ii edycji gminno-powiatowej ligi piłki koszykowej.
/imprezy/46-ii-edycja-gminno-powiatowej-ligi-pilki-koszykowej-sroda-slaska?date=2017-04-01-14-00
2
#
-
polonia środa śląska vs energetyk siechnice
15:00
stadion miejski, środa śląska , polska
18 kolejka - wrocławska klasa okręgowa. polonia środa śląska vs energetyk siechnice. podaj dalej!
/imprezy/36-polonia-sroda-slaska-vs-energetyk-siechnice?date=2017-04-02-15-00
4
#
-
„kropelka życia” - zostań dawcą krwi!
09:00
środa śląska , polska
kolejna akcja klubu honorowych dawców krwi „kropelka życia”.
/imprezy/33-akcja-klubu-honorowych-dawcow-krwi-kropelka-zycia?date=2017-04-04-09-00
8
#
-
bike maraton 2017. miękinia.
08:00
miękinia i okolice, 55-330 miękinia , polska
kalendarz bike maratonu na sezon 2017 jest już gotowy i widnieje w nim dwanaście maratonów.
/imprezy/7-bike-maraton-2017-miekinia?date=2017-04-08-08-00
9
#
-
jarmark wielkanocny w malczycach
08:00
kościół parafialny, malczyce , polska
niedziela palmowa - jarmark wielkanocny przy kościele parafialnym w malczycach!
/imprezy/74-jarmark-wielkanocny-w-malczycach?date=2017-04-09-08-00
-
turniej tenisa stołowego
09:00
hala sportowa, środa śląska , polska
wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wiosennym turnieju tenisa stołowego. zapisy już ruszyły.
/imprezy/73-turniej-tenisa-stolowego?date=2017-04-09-09-00
-
koncert pasyjny - stabat mater
17:00
kościół wniebowzięcia najświętszej marii panny, osiek , polska
po raz koleiny mamy zaszczyt zaprosić państwa na koncert kameralny do osieka. tym razem wystąpi m.in. chór "ars cantandi"
/imprezy/75-koncert-pasyjny-stabat-mater?date=2017-04-09-17-00
15
#
-
polonia środa śląska vs mkp wratislavia
15:00
środa śląska , polska
20. kolejka wrocławska klasa okręgowa. polonia środa śląska vs mkp wratislavia. podaj dalej!
/imprezy/37-polonia-sroda-slaska-vs-mkp-wratislavia?date=2017-04-15-15-00
22
#
-
święto lasu. sadzimy 1000 drzew na minutę
10:00
leśnictwo mrozów, błonie , polska
w sobotę na terenie leśnictwa mrozów odbędzie się święto lasu połączone z akcją „sadzimy 1000 drzew na minutę”.
/imprezy/79-swieto-lasu-sadzimy-1000-drzew-na-minute?date=2017-04-22-10-00
-
turniej piłkarski przyjaciół i sympatyków polonii
10:00
sala sportowa, środa śląska , polska
i turniej piłki nożnej przyjaciół i sympatyków klubu mlks polonia środa śląska. na zakończenie przewidziano atrakcje dla dzieci.
/imprezy/78-turniej-pilkarski-przyjaciol-i-sympatykow-polonii?date=2017-04-22-10-00
-
motocykle, piękne kobiety, rock and roll
12:00
środa śląska / malczyce, polska
impreza jest otwarta, więc każdy może przyjść 22 kwietnia na boisko w malczycach i miło spędzić czas - zapraszają organizatorzy.
/imprezy/76-motocykle-piekne-kobiety-rock-and-roll?date=2017-04-22-12-00
23
#
-
mechanik brzezina vs ks pogoń miękinia
14:00
boisko sportowe, brzezina , polska
mecz o mistrzostwo klasy b
/imprezy/81-mechanik-brzezina-vs-ks-pogon-miekinia?date=2017-04-23-14-00
29
#
-
„przyszedł mężczyzna do kobiety”
17:00
sala widowiskowa - dom kultury, środa śląska , polska
czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością. wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka.
/imprezy/62-przyszedl-mezczyzna-do-kobiety?date=2017-04-29-17-00
-
„przyszedł mężczyzna do kobiety”
20:00
sala widowiskowa - dom kultury, środa śląska , polska
czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością. wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka.
/imprezy/62-przyszedl-mezczyzna-do-kobiety?date=2017-04-29-20-00
czytaj więcej... /13028-najwiecej-ofert-dla-pracownikow-produkcji#comment-36321
czytaj więcej... /13030-czytelnik-bus-wbil-sie-w-mur-kosciola-i-w-lampe#comment-36320
czytaj więcej... /13031-michal-gacek-zasluzony-dla-gminy-sroda-slaska#comment-36319
czytaj więcej... /13023-trwa-konkurs-policjant-ktory-mi-pomogl#comment-36318
czytaj więcej... /13023-trwa-konkurs-policjant-ktory-mi-pomogl#comment-36317
czytaj więcej... /13016-w-nocy-wysadzono-bankomat-w-srodzie-slaskiej#comment-36316
czytaj więcej... /13031-michal-gacek-zasluzony-dla-gminy-sroda-slaska#comment-36315
czytaj więcej... /13024-w-kostomlotach-zderzyly-sie-3-pojazdy-1-osoba-poszkodowana#comment-36314
czytaj więcej... /13023-trwa-konkurs-policjant-ktory-mi-pomogl#comment-36312
czytaj więcej... /13016-w-nocy-wysadzono-bankomat-w-srodzie-slaskiej#comment-36311
w nocy wysadzono bankomat w środzie śląskiej (+61) /13016-w-nocy-wysadzono-bankomat-w-srodzie-slaskiej#comments
dyrektor domu kultury odpowiada staroście (+23) /12987-dyrektor-domu-kultury-odpowiada-staroscie#comments
oto zwycięzcy foto-konkursu "widziałeś wiosnę?" (+22) /12736-oto-zwyciezcy-foto-konkursu-widziales-wiosne#comments
średzki rynek dolny zmieni swoje oblicze (+15) /12975-sredzki-rynek-dolny-zmieni-swoje-oblicze#comments
kolejny rajd ścieżką rowerową (wideo czytelnika) (+11) /12919-kolejny-rajd-sciezka-rowerowa-wideo-czytelnika#comments
"ważna jest przejrzystość w lokalnej polityce" (+10) /12952-starosta-wazna-jest-przejrzystosc-w-lokalnej-polityce#comments
w kostomłotach zderzyły się 3 pojazdy. 1 osoba poszkodowana (+9) /13024-w-kostomlotach-zderzyly-sie-3-pojazdy-1-osoba-poszkodowana#comments
największy kontrakt w historii gminy środa śląska (+9) /12985-najwiekszy-kontrakt-w-historii-gminy-sroda-sl#comments
oddział pediatryczny jednak do końca czerwca (+9) /12968-oddzial-pediatryczny-jednak-do-konca-czerwca#comments
dachowało auto. 1 osoba poszkodowana [aktualizacja] (+7) /12963-dachowalo-auto-1-osoba-poszkodowana-aktualizacja#comments
najwięcej ofert dla pracowników produkcji /13028-najwiecej-ofert-dla-pracownikow-produkcji#comments
czytelnik: "bus wbił się w mur kościoła i w lampę" /13030-czytelnik-bus-wbil-sie-w-mur-kosciola-i-w-lampe#comments
michał gacek - zasłużony dla gminy środa śląska (zdjęcia) /13031-michal-gacek-zasluzony-dla-gminy-sroda-slaska#comments
trwa konkurs "policjant, który mi pomógł" /13023-trwa-konkurs-policjant-ktory-mi-pomogl#comments
w nocy wysadzono bankomat w środzie śląskiej /13016-w-nocy-wysadzono-bankomat-w-srodzie-slaskiej#comments
- /component/banners/click/8
- /component/banners/click/24
- /component/banners/click/1
- /component/banners/click/9
- /component/banners/click/21
chcesz umieścić ogłoszenie? /ogloszenia/12339-chcesz-umiescic-ogloszenie
sprzedam mieszkanie w centrum środy śląskiej /ogloszenia/13022-sprzedam-mieszkanie-w-centrum-srody-sl
sprzedam lub wynajmę mieszkanie 70 m kw. w bukówku: /ogloszenia/13011-sprzedam-lub-wynajme-mieszkanie-70-m-kw-w-bukowku
dam pracę – pracownik produkcyjny – laminiarz /ogloszenia/12957-dam-prace-pracownik-produkcyjny-laminiarz
dam pracę – pracownik produkcyjny (szlifowanie) /ogloszenia/12956-dam-prace-pracownik-produkcyjny-szlifowanie
kupię tokarkę do metalu. może być do remontu /ogloszenia/12941-kupie-tokarke-do-metalu-moze-byc-do-remontu
praca dorywcza w weekendy /ogloszenia/12873-praca-dorywcza-w-weekendy
środa śląska antyki - kupię antyki , różne stare pamiątki - szybki kontakt! /ogloszenia/12868-sroda-slaska-antyki-kupie-antyki-rozne-stare-pamiatki-szybki-kontakt
sprzedam dwie działki budowlane położone w miejscowości juszczyn koło środy śląskiej /ogloszenia/12867-sprzedam-dwie-dzialki-budowlane-polozone-w-miejscowosci-juszczyn-kolo-srody-slaskiej
wynajmę garaż, w ciągu garaży przy ul. mostowej w środzie śląskiej /ogloszenia/12850-wynajme-garaz-w-ciagu-garazy-przy-ul-mostowej-w-srodzie-slaskiej
- /component/banners/click/23
- /component/banners/click/16
- /component/banners/click/20
#
#
rss 2.0 / roland gazeta - aktualności! /?format=feed&type=rss

Linki zewnętrzne

upload dostarcza komnet http://www.komnetpc.pl
+5
°
c
h: +
l: +
środa śląska
wtorek, 14 styczeń
prognoza 7-dniową
śr czw pt so nie pn
+ + + + + +
-1° + +
http://booked.com.pl/weather/sroda-slaska-w235730
follow via facebook https://www.facebook.com/roland-gazeta-421381707941799/
follow via twitter https://twitter.com/gazetaroland
follow via google+ https://plus.google.com/+roland-gazetapl/posts
follow via youtube https://www.youtube.com/channel/uc2xrujzzvy9droxgwvvozsa?sub_confirmation=1
- https://www.youtube.com/watch?v=4qkletgotqa
poprzedni rok http://www.roland-gazeta.pl/?iccaldate=2016-04-1
poprzedni miesiąc http://www.roland-gazeta.pl/?iccaldate=2017-3-1
następny rok http://www.roland-gazeta.pl/?iccaldate=2018-04-1
następny miesiąc http://www.roland-gazeta.pl/?iccaldate=2017-5-1

-

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roland.gazeta

-

https://www.microsoft.com/store/apps/9npcw7pv5vx8
facebook https://www.facebook.com/roland-gazeta-421381707941799/
aktualności http://www.roland-gazeta.pl/
sport http://www.roland-gazeta.pl/sport
dodaj ogłoszenie http://www.roland-gazeta.pl/ogloszenia
kontakt http://www.roland-gazeta.pl/kontakt
allenit http://www.allenit.pl

Zdjęcia

Zdjęcia 275
Zdjęcia bez atrybutu ALT 20
Zdjęcia bez atrybutu TITLE 275
Korzystanie Obraz ALT i TITLE atrybutu dla każdego obrazu.

Zdjęcia bez atrybutu TITLE

/images/menu/sroda1.png
/images/menu/miekinia1.png
/images/menu/udanin1.png
/images/menu/malczyce2.png
/images/menu/kostomloty1.png
/images/menu/powiat1.png
/images/artykuly/2016/listopad/schuerholz_st.jpg
/images/artykuly/2017/styczen/elektronarzedzia_ulotka_popraw0.jpg
/images/sampledata/reklamy/konsultacje1.jpg
/images/sampledata/reklamy/estetic.gif
/images/sampledata/reklamy/margaretka_nowa1.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/gacek-0.jpg
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/bus0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/sdzkola-0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/targi-pracy-0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/3-maja.jpg
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/a4_wypadek/wypadek_wezel_0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/polonia-sr-0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/wycieczki-0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/konkurs_policja.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/ewa_wachowicz-0.jpg
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/wypadek-000.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/przetarg-0.jpg
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/bankmat_wybuch/banklomat0.jpg
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/kolizja_na_autostradzie_a4._jedna_osoba_poszkodowana00.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/brak_wody.jpg
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/dachy.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/aktywni-0.jpg
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/michal_w.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/golden-0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/kreatywni-pieniadze.jpg
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/mati_0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/szczepienia-0.jpg
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/luty/pit.jpg
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/naturoterapia-0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/karatecy-0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/bajki-0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/prawo-0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/zdjecie_-_kopia.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/tauron-polska-energia.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/intymnosc-0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/biegaj-0.jpg
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/wings-00.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/wystawa0.jpg
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/pilch.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/zdjecie_00.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/parafia-0.jpg
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/media/system/images/rating_star.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/drzewa-0.jpg
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/media/system/images/rating_star_blank.png
/images/artykuly/2017/kwiecien/sluzba-drogowa-0.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_1-mlodziezowy-turniej-tanca-miekinia.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_liga-koszykowki.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_olesnica1.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_krew.jpeg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_bike-1.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_kogut-wielkanocny.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_tenis-stolowy.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_koncert-osiek.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_olesnica1.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_las-0.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_turniej-polonii-0.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_wings-2.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_mecz-miekinia.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_przyszedl-mezczyzna-do-kobiety.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_przyszedl-mezczyzna-do-kobiety.jpg
/images/artykuly/2017/luty/rol_google_shop.png
/images/artykuly/2017/luty/rol_windows_shop.png
http://www.roland-gazeta.pl/images/banners/dmuchance_baner.jpg
http://www.roland-gazeta.pl/images/banners/hubag_baner.png
http://www.roland-gazeta.pl/images/banners/adamiak.jpg
http://www.roland-gazeta.pl/images/banners/kociol_mce.jpg
http://www.roland-gazeta.pl/images/banners/poldruk1.jpg
http://www.roland-gazeta.pl/images/banners/stolarz.jpg
http://www.roland-gazeta.pl/images/banners/goldbit_wypozyczalnia.jpg
http://www.roland-gazeta.pl/images/banners/laptopy - baner.png
http://www.roland-gazeta.pl/images/banners/woda.jpg

Zdjęcia bez atrybutu ALT

/images/artykuly/2016/listopad/schuerholz_st.jpg
/images/artykuly/2017/styczen/elektronarzedzia_ulotka_popraw0.jpg
/images/sampledata/reklamy/konsultacje1.jpg
/images/sampledata/reklamy/estetic.gif
/images/sampledata/reklamy/margaretka_nowa1.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_1-mlodziezowy-turniej-tanca-miekinia.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_liga-koszykowki.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_olesnica1.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_krew.jpeg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_bike-1.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_kogut-wielkanocny.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_tenis-stolowy.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_koncert-osiek.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_olesnica1.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_las-0.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_turniej-polonii-0.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_wings-2.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_mecz-miekinia.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_przyszedl-mezczyzna-do-kobiety.jpg
/images/icagenda/thumbs/themes/ic_small_w100h100q100_przyszedl-mezczyzna-do-kobiety.jpg

Ranking:


Alexa Traffic
Daily Global Rank Trend
Daily Reach (Percent)

Majestic SEOText on page:

dzisiaj jest: 27 kwiecień 2017 | imieniny mają: felicja, teofil, zyta upload dostarcza komnet --> +5 ° c h: +5° l: +1° środa śląska wtorek, 14 styczeń prognoza 7-dniową śr czw pt so nie pn +4° +4° +6° +6° +5° +7° -1° 0° 0° 0° +3° +3° masz ciekawy temat, zdjęcie lub film? zadzwoń: 713 173 299 lub napisz: [email protected] szukaj... odwiedza nas 1006 gości oraz 0 użytkowników. follow via facebookfollow via twitterfollow via google+follow via youtubefollow via linkedinfollow rss feed aktualnościimprezydyżury apteklisty/opinie/polemikihistoriasportogłoszeniaśroda śląska wczoraj i dziśusługi reklamowe/szyldy/tabliceloginredakcja/kontakt poprzedni następny praca na produkcji w…firma schürholz polska w komornikach niedaleko środy śląskiej zajmująca się... czytaj więcej serwis elektronarzędzi, kos, kosiarek…prowadzimy serwis elektronarzędzi i narzędzi spalinowych oraz sprzedaż sprzętów używanych.{jcomments... czytaj więcej poprzedni ◁ | ▷ następny michał gacek - zasłużony dla gminy środa śląska (zdjęcia)utworzono: 26 kwiecień 2017 | opublikowano: 26 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5na wniosek burmistrza środy śląskiej, decyzją średzkiej rady miejskiej z dnia 1 marca br., pan michał gacek otrzymał tytuł zasłużony dla gminy środa śląska. medal wręczono podczas sesji rady miejskiej dziś, 26 kwietnia br. czytaj więcej... komentarze (2) czytelnik: "bus wbił się w mur kościoła i w lampę"utworzono: 26 kwiecień 2017 | opublikowano: 26 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5- dzisiaj około godziny 18.00, w cesarzowicach, między skrętem na kulin, większy bus (samochód dostawczy) wbił się w nowy mur kościoła i lampę - poinformował nas przed chwilą czytelnik. czytaj więcej... 1 komentarz w turnieju motoryzacyjnym mechanicy najlepsi!utworzono: 26 kwiecień 2017 | opublikowano: 26 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5wczoraj w powiatowym zespole szkół ponadgimnazjalnych nr 2 w środzie śląskiej odbył się powiatowy etap ogólnopolskiego turnieju motoryzacyjnego. czytaj więcej... dodaj komentarz najwięcej ofert dla pracowników produkcjiutworzono: 26 kwiecień 2017 | opublikowano: 26 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5powiatowe targi pracy to wydarzenie skierowanie do osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia. wczoraj w starostwie powiatowym w środzie śląskiej odbyła się wiosenna ich edycja. czytaj więcej... 1 komentarz 3-majowe obchody gminy kostomłotyutworzono: 26 kwiecień 2017 | opublikowano: 26 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5z okazji święta konstytucji 3 maja gmina kostomłoty organizuje uroczyste obchody, które rozpoczną się o godzinie 12.00 mszą św. za ojczyznę. czytaj więcej... dodaj komentarz w kostomłotach zderzyły się 3 pojazdy. 1 osoba poszkodowanautworzono: 26 kwiecień 2017 | opublikowano: 26 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5na zjeździe z autostrady a4 w kostomłotach doszło do zderzenia trzech pojazdów. poszkodowany został kierowca samochodu osobowego. czytaj więcej... 9 komentarzy reklamautworzono: 18 grudzień 2016 | opublikowano: 26 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5 tereści na tej stronie są darmowe a reklamy mają choc w części zminimalizować koszt np. serwerów, taniej nie będzie ;) piłkarskie zwycięstwa, porażki i niespodzianki... utworzono: 26 kwiecień 2017 | opublikowano: 26 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5za nami kolejny weekend i kolejne starcia na lokalnych boiskach. co się wydarzyło? o tym w naszej relacji. czytaj więcej... dodaj komentarz wycieczki trekkingowe dla aktywnychutworzono: 26 kwiecień 2017 | opublikowano: 26 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5zapraszamy do udziału w wycieczkach trekkingowych ze średzkim osir'em, na śnieżnik i śnieżkę. zapisy trwają. czytaj więcej... dodaj komentarz trwa konkurs "policjant, który mi pomógł"utworzono: 26 kwiecień 2017 | opublikowano: 26 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5do 31 mają można zgłaszać kandydatury policjantów do konkursu "policjant, który mi pomógł". jeśli doświadczyłaś przemocy domowej? jeśli w trudnych momentach otrzymałeś wsparcie od policjanta, teraz możesz zgłosić jego kandydaturę. czytaj więcej... 5 komentarzy miesiąc bibliotek z ewą wachowicz i majówka bez karutworzono: 25 kwiecień 2017 | opublikowano: 25 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5w ramach obchodów tygodnia bibliotek średzka biblioteka przygotowała cykl imprez pn. "maj miesiącem bibliotek". główną atrakcją majowych imprez bibliotecznych będzie spotkanie autorskie z udziałem ewy wachowicz. czytaj więcej... dodaj komentarz za szybko jechali - cztery osoby poszkodowaneutworzono: 25 kwiecień 2017 | opublikowano: 25 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5jak już informowaliśmy, na średzkich drogach doszło dziś do dwóch wypadków drogowych. w wyniku obu zdarzeń poszkodowane zostały cztery osoby. dwie przewieziono do szpitala. czytaj więcej... dodaj komentarz przetarg na sprzedaż nieruchomościutworzono: 25 kwiecień 2017 | opublikowano: 25 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5burmistrz środy śląskiej ogłasza drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność gminy środa śląska. czytaj więcej... dodaj komentarz w nocy wysadzono bankomat w środzie śląskiejutworzono: 25 kwiecień 2017 | opublikowano: 25 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5dzisiejszej nocy nieznani sprawcy wysadzili bankomat przy ulicy wrocławskiej w środzie śląskiej (przy budynku starostwa). w tej chwili policjanci zabezpieczają teren. czytaj więcej... 61 komentarzy dwa wypadki na drogach. 4 osoby poszkodowaneutworzono: 25 kwiecień 2017 | opublikowano: 25 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5dziś na drogach powiatu średzkiego doszło do dwóch wypadków drogowych. w wyniku obu zdarzeń poszkodowane zostały cztery osoby. czytaj więcej... komentarze (2) jutro przerwy w dostawie wody w cesarzowicachutworzono: 25 kwiecień 2017 | opublikowano: 25 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5jak poinformowała nas przed chwilą spółka "średzka woda" w środzie śląskiej, w związku pracami na sieci wodociągowej w miejscowości cesarzowice w dniu 26.04.2017 r., czytaj więcej... dodaj komentarz usługi dekarsko-blacharskie, prace porządkoweutworzono: 25 kwiecień 2017 | opublikowano: 25 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 3 / 5oferujemy usługi dekarsko-blacharskie: obróbki blacharskie, pokrycia dachowe blachodachówką i papą termozgrzewalną. czyszczenie i wymianę rynien, naprawę rynien, naprawę i malowanie dachów. czytaj więcej... aby żyło się lepiej - w sam raz dla aktywnychutworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5gmina środa śląska rozpoczęła szóstą edycję konkursu grantowego „aktywni na ziemi średzkiej”. zapraszamy do aktywności i życzymy sukcesów. czytaj więcej... dodaj komentarz michał witkowski: “marzę, by zostać reżyserem”utworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5michał witkowski, to młody mieszkaniec naszego miasta. na co dzień uczeń średzkiego gimnazjum. w sieci, na popularnym serwisie youtube prowadzi własny kanał kant kulitv. czytaj więcej... komentarze (2) reklamautworzono: 26 grudzień 2016 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5 tereści na tej stronie są darmowe a reklamy mają choc w części zminimalizować koszt np. serwerów, taniej nie będzie ;) zespół golden life zagra na święcie lutyniutworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5trwają przygotowania do corocznych dni lutyni. znamy już wstępny program tegorocznych obchodów. będą występy muzyczne i wspólna zabawa dla dzieci z domisiami. czytaj więcej... dodaj komentarz pieniądze dla kreatywnych, kto dostał i ile?utworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 512 projektów na łączną kwotę dofinansowania 53.575,12 zł wpłynęło na konkurs kreatywni w gminie malczyce. - założeniem programu jest aktywizacja mieszkańców, którzy poprzez wspólną pracę i realizację zadań, mogą uzyskać wymierne efekty i podnieść poziom życia społecznego - informują pracownicy ug malczyce. czytaj więcej... dodaj komentarz kolejne zwycięstwo mateusza cielepałyutworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5podczas przeprowadzonej w niedzielę w wieroszowie pierwszej gali bosku amatorskiego olimpijskiej 2017 mateusz cielepała po raz kolejny pokazał swoje świetne umiejętności. zawodnik średzkiego klub glory kick-boxing mma wygrał walkę w trzeciej rundzie. czytaj więcej... 1 komentarz dzisiaj rozpoczął się europejski tydzień szczepieńutworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5- w dniach od 24 do 30 kwietnia br. obchodzony jest europejski tydzień szczepień - informuje państwowy powiatowy inspektor sanitarny w środzie śląskiej. czytaj więcej... komentarze (2) akcja pit - urząd skarbowy dłużej czynnyutworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5w związku z akcją pit w dniach 27 oraz 28 kwietnia 2017 r. urząd skarbowy w środzie śląskiej będzie pracował w wydłużonych godzinach pracy i będzie czynny do 18.00. czytaj więcej... 1 komentarz naturoterapia zawitała do środy śląskiejutworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5 od niedawna w naszym mieście działa gabinet medycyny naturalnej, którego celem jest utrzymanie dobrego stanu zdrowia. czytaj więcej... dodaj komentarz babiński srebrnym medalistą mistrzostw polski utworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5znakomicie spisał się bartłomiej babiński w mikołowie, gdzie 22 kwietnia zostały rozegrane xiii mistrzostwa polski w karate fudokan. podopieczny senseia bogusława boczniewicza wywalczył drugie miejsce wśród kadetów. czytaj więcej... 5 komentarzy średzkie przedszkolaki "w krainie bajek..."utworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5zaciekawienie książką pojawia się już u dzieci w wieku 1-2 lat. baśnie są najczęściej pierwszą książką czytaną dzieciom przez rodziców. czytaj więcej... dodaj komentarz informacja o otwarciu filii kancelarii adwokackiejutworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5adwokat krzysztof jaśkiewicz informuje o otwarciu fili kancelarii adwokackiej przy ul. oławskiej 13, 55-300 środa śląska. czytaj więcej... dwa wypadki w niedzielę. dwie osoby poszkodowaneutworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5wczoraj na terenie powiatu doszło do dwóch wypadków drogowych. w wyniku zdarzeń dwie osoby zostały poszkodowane. straty wyceniono na 15 tysięcy złotych. czytaj więcej... komentarze (4) przerwy w dostawie energii w powiecie (od 24.04. do 28. 04.2017)utworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5w tym tygodniu przerwy w dostawie energii wystąpią ponownie w jastrzębcach i proszkowie. bez prądu pozostaną również mieszkańcy malczyc, środy śląskiej i ciechowa. w jakich godzinach i w jakim terminie? o tym poniżej. czytaj więcej... dodaj komentarz informacja o przeniesieniu sklepu z bieliznąutworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5uprzejmie informujemy, że sklep z bielizną "intymność" mieszczący się dotychczas przy pl. wolności 49 w środzie śląskiej, został przeniesiony na ulicę legnicką 11-13 (naprzeciwko kościoła św. andrzeja). czytaj więcej... biegaj z nami malczycami - już w maju!utworzono: 24 kwiecień 2017 | opublikowano: 24 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5w malczycach trwają przygotowania do iii edycji imprezy sportowej biegaj z nami malczycami. w programie bieg krasnala, bieg młodzieżowy, marsz nordic walking, bieg rodzinny i bieg główny. czytaj więcej... dodaj komentarz sezon motocyklowy został rozpoczęty! (film i zdjęcia)utworzono: 23 kwiecień 2017 | opublikowano: 23 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5wczoraj motocykliści ze stowarzyszenia wings of freedom ze środy śląskiej świętowali rozpoczęcie sezonu motocyklowego i otwarcie nowej siedziby w malczycach. czytaj więcej... komentarze (2) średzkie muzeum i jego skarby (poznajemy muzeum 8)utworzono: 23 kwiecień 2017 | opublikowano: 23 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5tuż przed zbliżającym się frontem ii wojny światowej znana średzka rodzina swoje rodzinne skarby ukryła pod posadzką piwnicy. w 2000 roku podczas prowadzonych prac, natrafiono na tajemnicze dwa pudełka. co się w nich kryło? czytaj więcej... dodaj komentarz wydarzenia w gminie miękinia "okiem" mieszkańcautworzono: 22 kwiecień 2017 | opublikowano: 22 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5zbigniew pilch z lubiatowa, na co dzień pracownik gminy miękinia, w wolnych chwilach zajmuje się między innymi kronikarstwem. czytaj więcej... dodaj komentarz szkolenie dla osp z terenu gminy malczyceutworzono: 22 kwiecień 2017 | opublikowano: 22 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5dziś rozpocznie się kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy dla strażaków z ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy malczyce. kurs zostanie sfinansowany przez wójta gminy, piotra frankowskiego. czytaj więcej... dodaj komentarz czuwanie w wigilię niedzieli bożego miłosierdziautworzono: 21 kwiecień 2017 | opublikowano: 21 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5czuwanie przed niedzielą bożego miłosierdzia, to doroczna tradycja w parafii św. andrzeja apostoła w środzie śląskiej. czytaj więcej... drzewa umierają stojąc... (opinia mieszkańca)utworzono: 21 kwiecień 2017 | opublikowano: 21 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5drzewa umierają stojąc, to tytuł sztuki alejandro casony. to też spektakl ze wspaniałą rolą mieczysławy ćwiklińskiej (legendarnej aktorki polskiej), który widziałem wiele lat temu na scenie domu kultury w środzie śląskiej. czytaj więcej... dodaj komentarz nowy sprzęt dla powiatowej służby drogowejutworzono: 21 kwiecień 2017 | opublikowano: 21 kwiecień 2017 | " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5o kolejny sprzęt wzbogaciła się średzka służba drogowa. tym razem to samochód dostawczy citroen jumper. czytaj więcej... 5 komentarzy gwiazdą koncertu w udaninie - krzysztof timshel biegaj dopóki piłka w grze wszystko może się wydarzyć... dzień dziecka w sołectwach gminy miękinia praca dla operatora pras wulkanizacyjnych strona 1 z 32startpoprzedni artykuł12345678910następny artykułkoniec co? gdzie? kiedy? poprzedni rokpoprzedni miesiącnastępny roknastępny miesiąckwiecień 2017 pn wt śr cz pt so n 1 1 młodzieżowy turniej tańca 13:00 hala widowiskowo-sportowa, miękinia , polska wójt gminy miękinia jan marian grzegorczyn oraz samorządowy ośrodek kultury w miękinia zapraszają! ii edycja gminno-powiatowej ligi piłki koszykowej w środzie śląskiej 14:00 sala sportowa przy ul. 1 maja 4 ośrodek sportu i rekreacji w środzie śląskiej zaprasza wszystkich chętnych do udziału w ii edycji gminno-powiatowej ligi piłki koszykowej. data : sobota, 1 kwiecień 2017 2 polonia środa śląska vs energetyk siechnice 15:00 stadion miejski, środa śląska , polska 18 kolejka - wrocławska klasa okręgowa. polonia środa śląska vs energetyk siechnice. podaj dalej! data : niedziela, 2 kwiecień 2017 3 4 „kropelka życia” - zostań dawcą krwi! 09:00 środa śląska , polska kolejna akcja klubu honorowych dawców krwi „kropelka życia”. data : wtorek, 4 kwiecień 2017 5 6 7 8 bike maraton 2017. miękinia. 08:00 miękinia i okolice, 55-330 miękinia , polska kalendarz bike maratonu na sezon 2017 jest już gotowy i widnieje w nim dwanaście maratonów. data : sobota, 8 kwiecień 2017 9 jarmark wielkanocny w malczycach 08:00 kościół parafialny, malczyce , polska niedziela palmowa - jarmark wielkanocny przy kościele parafialnym w malczycach! turniej tenisa stołowego 09:00 hala sportowa, środa śląska , polska wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wiosennym turnieju tenisa stołowego. zapisy już ruszyły. koncert pasyjny - stabat mater 17:00 kościół wniebowzięcia najświętszej marii panny, osiek , polska po raz koleiny mamy zaszczyt zaprosić państwa na koncert kameralny do osieka. tym razem wystąpi m.in. chór "ars cantandi" data : niedziela, 9 kwiecień 2017 10 11 12 13 14 15 polonia środa śląska vs mkp wratislavia 15:00 środa śląska , polska 20. kolejka wrocławska klasa okręgowa. polonia środa śląska vs mkp wratislavia. podaj dalej! data : sobota, 15 kwiecień 2017 16 17 18 19 20 21 22 święto lasu. sadzimy 1000 drzew na minutę 10:00 leśnictwo mrozów, błonie , polska w sobotę na terenie leśnictwa mrozów odbędzie się święto lasu połączone z akcją „sadzimy 1000 drzew na minutę”. turniej piłkarski przyjaciół i sympatyków polonii 10:00 sala sportowa, środa śląska , polska i turniej piłki nożnej przyjaciół i sympatyków klubu mlks polonia środa śląska. na zakończenie przewidziano atrakcje dla dzieci. motocykle, piękne kobiety, rock and roll 12:00 środa śląska / malczyce, polska impreza jest otwarta, więc każdy może przyjść 22 kwietnia na boisko w malczycach i miło spędzić czas - zapraszają organizatorzy. data : sobota, 22 kwiecień 2017 23 mechanik brzezina vs ks pogoń miękinia 14:00 boisko sportowe, brzezina , polska mecz o mistrzostwo klasy b data : niedziela, 23 kwiecień 2017 24 25 26 27 28 29 „przyszedł mężczyzna do kobiety” 17:00 sala widowiskowa - dom kultury, środa śląska , polska czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością. wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. „przyszedł mężczyzna do kobiety” 20:00 sala widowiskowa - dom kultury, środa śląska , polska czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością. wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. data : sobota, 29 kwiecień 2017 30 najnowsze komentarze pracownik za 2000 zł to ja dziękuję :-* czytaj więcej...   mo bus jest pojazdem do przewożenia osób na miejscach siedzących. widoczny na zdjęciach dostawczy samochód ... czytaj więcej...   boguś od 1972 roku, aż po dzień dzisiejszy pełni funkcję organisty w kościele parafialnym pw. św. andrzeja ... czytaj więcej...   dzielnicowy krzysiek to ty piszesz czytaj więcej...   marek a ja znam-nazywa sie krzysztof jurgiel i jak dotąd pomaga i pracuje z zaangazowaniem...fajnie,że ... czytaj więcej...   baska sorry ale w niemczech nie widziałam ani jednego bankomatu wolnostojącgo :-))))) w sumie do dzisiaj ... czytaj więcej...   uczennica gratuluję panie michale czytaj więcej...   baska dokładnie. ludzie jeżdżą na pamięc, ale im się nie dziwię w sumie- niestety na kursie jazdy tez uczą ... czytaj więcej...   hm, nie znam takiego kandydata-policjanta.... znam co mataczą,straszą ...,ale takiego konkursu nie ... czytaj więcej...   tomek "ciężko i uczciwie pracują" :lol: mam nadzieje, że to żart. pracuje w jednym z zakładów położonych ... czytaj więcej... polecane filmy moje miasto środa śląska najczęściej komentowane w nocy wysadzono bankomat w środzie śląskiej (+61) dyrektor domu kultury odpowiada staroście (+23) oto zwycięzcy foto-konkursu "widziałeś wiosnę?" (+22) średzki rynek dolny zmieni swoje oblicze (+15) kolejny rajd ścieżką rowerową (wideo czytelnika) (+11) "ważna jest przejrzystość w lokalnej polityce" (+10) w kostomłotach zderzyły się 3 pojazdy. 1 osoba poszkodowana (+9) największy kontrakt w historii gminy środa śląska (+9) oddział pediatryczny jednak do końca czerwca (+9) dachowało auto. 1 osoba poszkodowana [aktualizacja] (+7) facebook box facebook google plus box ostatnio komentowane najwięcej ofert dla pracowników produkcji czytelnik: "bus wbił się w mur kościoła i w lampę" michał gacek - zasłużony dla gminy środa śląska (zdjęcia) trwa konkurs "policjant, który mi pomógł" w nocy wysadzono bankomat w środzie śląskiej reklama najnowsze ogłoszenia chcesz umieścić ogłoszenie? sprzedam mieszkanie w centrum środy śląskiej sprzedam lub wynajmę mieszkanie 70 m kw. w bukówku: dam pracę – pracownik produkcyjny – laminiarz dam pracę – pracownik produkcyjny (szlifowanie) kupię tokarkę do metalu. może być do remontu praca dorywcza w weekendy środa śląska antyki - kupię antyki , różne stare pamiątki - szybki kontakt! sprzedam dwie działki budowlane położone w miejscowości juszczyn koło środy śląskiej wynajmę garaż, w ciągu garaży przy ul. mostowej w środzie śląskiej na skróty: aktualności sport polecamy: dodaj ogłoszenie kontakt rss 2.0 / roland gazeta - aktualności! designed by allenit.


Here you find all texts from your page as Google (googlebot) and others search engines seen it.

Words density analysis:

Numbers of all words: 2946

One word

Two words phrases

Three words phrases

2017 - 3.22% (95)
kwiecień - 3.02% (89)
nie - 2.92% (86)
śr - 2.24% (66)
... - 2.21% (65)
więc - 1.83% (54)
więcej - 1.77% (52)
zyta - 1.77% (52)
czytaj - 1.7% (50)
więcej... - 1.63% (48)
follow - 1.56% (46)
roll - 1.39% (41)
opublikowano: - 1.36% (40)
utworzono: - 1.36% (40)
drukujocena">rel="nofollow">drukujocena - 1.36% (40)
false;" - 1.36% (40)
onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); - 1.36% (40)
return - 1.36% (40)
komentarz - 1.19% (35)
ani - 1.09% (32)
użytkowników: 0 / 5 - 0.85% (25)
środa - 0.81% (24)
śląska - 0.81% (24)
się - 0.81% (24)
śląskiej - 0.78% (23)
dodaj - 0.68% (20)
dni - 0.61% (18)
sie - 0.58% (17)
przed - 0.54% (16)
przy - 0.51% (15)
środzie - 0.51% (15)
polska - 0.51% (15)
dla - 0.48% (14)
użytkowników: 5 / 5 - 0.48% (14)
że - 0.44% (13)
gminy - 0.41% (12)
oto - 0.41% (12)
ich - 0.41% (12)
nas - 0.37% (11)
- 0.37% (11)
- 0.37% (11)
miękinia - 0.34% (10)
and - 0.34% (10)
kurs - 0.34% (10)
data - 0.34% (10)
raz - 0.34% (10)
średzki - 0.34% (10)
pod - 0.31% (9)
jan - 0.31% (9)
ale - 0.31% (9)
sport - 0.31% (9)
środy - 0.27% (8)
jest - 0.27% (8)
dzień - 0.27% (8)
turniej - 0.24% (7)
dom - 0.24% (7)
pras - 0.24% (7)
via - 0.24% (7)
został - 0.24% (7)
średzkie - 0.24% (7)
lub - 0.24% (7)
bieg - 0.24% (7)
komentarze - 0.24% (7)
konkurs - 0.24% (7)
już - 0.2% (6)
zaprasza - 0.2% (6)
malczyce - 0.2% (6)
sam - 0.2% (6)
poszkodowane - 0.2% (6)
pracownik - 0.2% (6)
będzie - 0.2% (6)
osoby - 0.2% (6)
tym - 0.2% (6)
bankomat - 0.17% (5)
dwie - 0.17% (5)
malczycach - 0.17% (5)
dziś - 0.17% (5)
użytkowników: 0 / 5w - 0.17% (5)
imprez - 0.17% (5)
komentarzy - 0.17% (5)
kultury - 0.17% (5)
cykl - 0.17% (5)
trwa - 0.17% (5)
polonia - 0.17% (5)
sobota, - 0.17% (5)
czas - 0.17% (5)
wczoraj - 0.17% (5)
miło - 0.17% (5)
kwietnia - 0.17% (5)
jak - 0.17% (5)
michał - 0.17% (5)
następny - 0.17% (5)
poprzedni - 0.17% (5)
dam - 0.17% (5)
(2) - 0.17% (5)
kolejny - 0.14% (4)
pan - 0.14% (4)
bez - 0.14% (4)
śląska. - 0.14% (4)
użytkowników: 0 / 5z - 0.14% (4)
średzka - 0.14% (4)
powiatowy - 0.14% (4)
drugi - 0.14% (4)
dnia - 0.14% (4)
znam - 0.14% (4)
który - 0.14% (4)
konkursu - 0.14% (4)
bibliotek - 0.14% (4)
dzisiaj - 0.14% (4)
polski - 0.14% (4)
zostały - 0.14% (4)
praca - 0.14% (4)
rady - 0.14% (4)
miesiąc - 0.14% (4)
mężczyzna - 0.14% (4)
dwa - 0.14% (4)
św. - 0.14% (4)
sala - 0.14% (4)
może - 0.14% (4)
bus - 0.14% (4)
dzieci - 0.14% (4)
doszło - 0.14% (4)
drzew - 0.14% (4)
części - 0.14% (4)
kto - 0.14% (4)
oraz - 0.14% (4)
mają - 0.14% (4)
kościoła - 0.14% (4)
nocy - 0.14% (4)
niedziela - 0.14% (4)
sportowa - 0.14% (4)
sprzedam - 0.1% (3)
pit - 0.1% (3)
kontakt - 0.1% (3)
akcja - 0.1% (3)
śląskiej. - 0.1% (3)
zapraszamy - 0.1% (3)
malczyce. - 0.1% (3)
mieszkanie - 0.1% (3)
program - 0.1% (3)
- 0.1% (3)
reklama - 0.1% (3)
koło - 0.1% (3)
klub - 0.1% (3)
życia - 0.1% (3)
pracę - 0.1% (3)
aktualności - 0.1% (3)
informuje - 0.1% (3)
poszkodowana - 0.1% (3)
piłka - 0.1% (3)
grze - 0.1% (3)
dostawczy - 0.1% (3)
samochód - 0.1% (3)
sprzęt - 0.1% (3)
powiatowej - 0.1% (3)
święto - 0.1% (3)
koncert - 0.1% (3)
nim - 0.1% (3)
maraton - 0.1% (3)
usługi - 0.1% (3)
piłki - 0.1% (3)
sportowa, - 0.1% (3)
andrzeja - 0.1% (3)
sezon - 0.1% (3)
drugie - 0.1% (3)
(+9) - 0.1% (3)
mistrzostw - 0.1% (3)
facebook - 0.1% (3)
pomógł" - 0.1% (3)
box - 0.1% (3)
przez - 0.1% (3)
niedziela, - 0.1% (3)
trwają - 0.1% (3)
jazdy - 0.1% (3)
biegaj - 0.1% (3)
ul. - 0.1% (3)
krzysztof - 0.1% (3)
akcją - 0.1% (3)
swoje - 0.1% (3)
zasłużony - 0.1% (3)
śląskiej, - 0.1% (3)
drogowych. - 0.1% (3)
wypadków - 0.1% (3)
gacek - 0.1% (3)
sprzedaż - 0.1% (3)
podczas - 0.1% (3)
narzędzi - 0.1% (3)
wyniku - 0.1% (3)
dwóch - 0.1% (3)
drogach - 0.1% (3)
tej - 0.1% (3)
"policjant, - 0.1% (3)
osoba - 0.1% (3)
br. - 0.1% (3)
cztery - 0.1% (3)
turnieju - 0.1% (3)
udziału - 0.1% (3)
- 0.1% (3)
poszkodowaneutworzono: - 0.1% (3)
zdarzeń - 0.1% (3)
kostomłotach - 0.1% (3)
dostawie - 0.1% (3)
przerwy - 0.1% (3)
- 0.1% (3)
wbił - 0.1% (3)
lampę - 0.1% (3)
mur - 0.1% (3)
nowy - 0.1% (3)
średzkiego - 0.1% (3)
nami - 0.1% (3)
produkcji - 0.1% (3)
wysadzono - 0.1% (3)
serwis - 0.1% (3)
wratislavia - 0.07% (2)
chwilą - 0.07% (2)
minutę - 0.07% (2)
większy - 0.07% (2)
mkp - 0.07% (2)
boisko - 0.07% (2)
mrozów - 0.07% (2)
poinformował - 0.07% (2)
lasu - 0.07% (2)
piłkarski - 0.07% (2)
sympatyków - 0.07% (2)
10:00 - 0.07% (2)
przyjaciół - 0.07% (2)
1000 - 0.07% (2)
sadzimy - 0.07% (2)
kościele - 0.07% (2)
bike - 0.07% (2)
krwi - 0.07% (2)
pracowników - 0.07% (2)
08:00 - 0.07% (2)
ofert - 0.07% (2)
klubu - 0.07% (2)
09:00 - 0.07% (2)
dalej! - 0.07% (2)
podaj - 0.07% (2)
pracy - 0.07% (2)
„kropelka - 0.07% (2)
życia” - 0.07% (2)
jarmark - 0.07% (2)
wielkanocny - 0.07% (2)
powiatowym - 0.07% (2)
stołowego - 0.07% (2)
użytkowników: 0 / 5wczoraj - 0.07% (2)
17:00 - 0.07% (2)
osiek - 0.07% (2)
tenisa - 0.07% (2)
parafialnym - 0.07% (2)
kościół - 0.07% (2)
najwięcej - 0.07% (2)
odbył - 0.07% (2)
między - 0.07% (2)
wystąpi - 0.07% (2)
komedia - 0.07% (2)
lampę" - 0.07% (2)
google - 0.07% (2)
(zdjęcia) - 0.07% (2)
elektronarzędzi - 0.07% (2)
ogłoszenia - 0.07% (2)
średzkiej - 0.07% (2)
komentowane - 0.07% (2)
otrzymał - 0.07% (2)
miejskiej - 0.07% (2)
takiego - 0.07% (2)
mam - 0.07% (2)
rss - 0.07% (2)
wynajmę - 0.07% (2)
wtorek, - 0.07% (2)
ogłoszenie - 0.07% (2)
+5° - 0.07% (2)
2.0 - 0.07% (2)
+4° - 0.07% (2)
+6° - 0.07% (2)
+3° - 0.07% (2)
produkcyjny - 0.07% (2)
kupię - 0.07% (2)
antyki - 0.07% (2)
sumie - 0.07% (2)
tytuł - 0.07% (2)
kobieta - 0.07% (2)
przejściach - 0.07% (2)
przeszłością. - 0.07% (2)
wzruszająca - 0.07% (2)
okręgowa. - 0.07% (2)
czyli - 0.07% (2)
kultury, - 0.07% (2)
brzezina - 0.07% (2)
„przyszedł - 0.07% (2)
kobiety” - 0.07% (2)
widowiskowa - 0.07% (2)
miłości, - 0.07% (2)
poszukiwaniu - 0.07% (2)
czytelnik: - 0.07% (2)
pracuje - 0.07% (2)
baska - 0.07% (2)
medal - 0.07% (2)
"bus - 0.07% (2)
najnowsze - 0.07% (2)
zrozumienia - 0.07% (2)
bliskości - 0.07% (2)
drugiego - 0.07% (2)
człowieka. - 0.07% (2)
zapraszają - 0.07% (2)
wszystkich - 0.07% (2)
jego - 0.07% (2)
gdzie - 0.07% (2)
jeśli - 0.07% (2)
książką - 0.07% (2)
najczęściej - 0.07% (2)
wachowicz - 0.07% (2)
obchodów - 0.07% (2)
godzinach - 0.07% (2)
użytkowników: 5 / 5w - 0.07% (2)
czynny - 0.07% (2)
działa - 0.07% (2)
babiński - 0.07% (2)
informacja - 0.07% (2)
otwarciu - 0.07% (2)
sklep - 0.07% (2)
aktywnychutworzono: - 0.07% (2)
bielizną - 0.07% (2)
kolejne - 0.07% (2)
malczycami - 0.07% (2)
energii - 0.07% (2)
terenie - 0.07% (2)
kancelarii - 0.07% (2)
zapisy - 0.07% (2)
fili - 0.07% (2)
adwokackiej - 0.07% (2)
skarbowy - 0.07% (2)
urząd - 0.07% (2)
prowadzi - 0.07% (2)
youtube - 0.07% (2)
przygotowania - 0.07% (2)
powiatu - 0.07% (2)
wypadki - 0.07% (2)
związku - 0.07% (2)
sieci - 0.07% (2)
miejscowości - 0.07% (2)
r., - 0.07% (2)
blacharskie, - 0.07% (2)
rynien, - 0.07% (2)
naprawę - 0.07% (2)
śląskiejutworzono: - 0.07% (2)
gminie - 0.07% (2)
europejski - 0.07% (2)
obu - 0.07% (2)
tydzień - 0.07% (2)
dniach - 0.07% (2)
szczepień - 0.07% (2)
mateusz - 0.07% (2)
pierwszej - 0.07% (2)
nieruchomości - 0.07% (2)
przetarg - 0.07% (2)
osoby. - 0.07% (2)
niedzielę - 0.07% (2)
weekend - 0.07% (2)
iii - 0.07% (2)
edycja - 0.07% (2)
ośrodek - 0.07% (2)
gminno-powiatowej - 0.07% (2)
ligi - 0.07% (2)
koszykowej - 0.07% (2)
zderzyły - 0.07% (2)
wójt - 0.07% (2)
reklamautworzono: - 0.07% (2)
grudzień - 0.07% (2)
młodzieżowy - 0.07% (2)
pojazdy. - 0.07% (2)
hala - 0.07% (2)
14:00 - 0.07% (2)
które - 0.07% (2)
siechnice - 0.07% (2)
energetyk - 0.07% (2)
15:00 - 0.07% (2)
kolejka - 0.07% (2)
wrocławska - 0.07% (2)
osób - 0.07% (2)
obchody - 0.07% (2)
kostomłoty - 0.07% (2)
gmina - 0.07% (2)
dniu - 0.07% (2)
maja - 0.07% (2)
2016 - 0.07% (2)
tereści - 0.07% (2)
np. - 0.07% (2)
skarby - 0.07% (2)
2000 - 0.07% (2)
roku - 0.07% (2)
koszt - 0.07% (2)
muzeum - 0.07% (2)
zdjęcia)utworzono: - 0.07% (2)
edycji - 0.07% (2)
imprezy - 0.07% (2)
taniej - 0.07% (2)
serwerów, - 0.07% (2)
zminimalizować - 0.07% (2)
terenu - 0.07% (2)
domu - 0.07% (2)
lat - 0.07% (2)
darmowe - 0.07% (2)
stronie - 0.07% (2)
razem - 0.07% (2)
umierają - 0.07% (2)
drzewa - 0.07% (2)
choc - 0.07% (2)
czuwanie - 0.07% (2)
bożego - 0.07% (2)
reklamy - 0.07% (2)
klasa - 0.07% (2)
kwiecień 2017 - 3.02% (89)
2017 | - 2.68% (79)
czytaj więcej - 1.7% (50)
czytaj więcej... - 1.63% (48)
| opublikowano: - 1.36% (40)
" onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); - 1.36% (40)
return false;" - 1.36% (40)
drukujocena">false;" rel="nofollow">drukujocena - 1.36% (40)
onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return - 1.36% (40)
4 kwiecień - 1.09% (32)
24 kwiecień - 1.05% (31)
środa śląska - 0.81% (24)
więcej... dodaj - 0.64% (19)
dodaj komentarz - 0.64% (19)
26 kwiecień - 0.64% (19)
opublikowano: 24 - 0.54% (16)
w środzie - 0.51% (15)
środzie śląskiej - 0.51% (15)
drukujocena+użytkowników: 5 / 5">rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5 - 0.48% (14)
, polska - 0.48% (14)
25 kwiecień - 0.48% (14)
opublikowano: 26 - 0.34% (10)
utworzono: 26 - 0.34% (10)
więcej...   - 0.31% (9)
... czytaj - 0.31% (9)
data : - 0.31% (9)
środy śląskiej - 0.27% (8)
śląska , - 0.24% (7)
się w - 0.24% (7)
opublikowano: 25 - 0.24% (7)
więcej... komentarze - 0.2% (6)
21 kwiecień - 0.2% (6)
komentarze (2) - 0.17% (5)
: sobota, - 0.17% (5)
drukujocena+użytkowników: 0 / 5w">rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5w - 0.17% (5)
komentarz w - 0.17% (5)
23 kwiecień - 0.17% (5)
22 kwiecień - 0.17% (5)
polonia środa - 0.17% (5)
gminy środa - 0.17% (5)
1 komentarz - 0.17% (5)
śląska vs - 0.14% (4)
więcej... 1 - 0.14% (4)
polska w - 0.14% (4)
środa śląska. - 0.14% (4)
w nocy - 0.1% (3)
wysadzono bankomat - 0.1% (3)
przy ul. - 0.1% (3)
gminy miękinia - 0.1% (3)
udziału w - 0.1% (3)
doszło do - 0.1% (3)
św. andrzeja - 0.1% (3)
przerwy w - 0.1% (3)
wypadków drogowych. - 0.1% (3)
w dostawie - 0.1% (3)
więcej... 5 - 0.1% (3)
środzie śląskiej. - 0.1% (3)
: niedziela, - 0.1% (3)
opublikowano: 21 - 0.1% (3)
drogowych. w - 0.1% (3)
dwóch wypadków - 0.1% (3)
w wyniku - 0.1% (3)
wbił się - 0.1% (3)
osoba poszkodowana - 0.1% (3)
zasłużony dla - 0.1% (3)
do udziału - 0.1% (3)
mi pomógł" - 0.1% (3)
nocy wysadzono - 0.1% (3)
1 osoba - 0.1% (3)
do dwóch - 0.1% (3)
w kostomłotach - 0.1% (3)
bankomat w - 0.1% (3)
"policjant, który - 0.1% (3)
mur kościoła - 0.1% (3)
osoby poszkodowaneutworzono: - 0.1% (3)
michał gacek - 0.1% (3)
5 komentarzy - 0.1% (3)
który mi - 0.1% (3)
dla gminy - 0.1% (3)
najwięcej ofert - 0.07% (2)
jarmark wielkanocny - 0.07% (2)
tenisa stołowego - 0.07% (2)
dla pracowników - 0.07% (2)
po raz - 0.07% (2)
sportowa, środa - 0.07% (2)
pracę – - 0.07% (2)
ii edycji - 0.07% (2)
pracownik produkcyjny - 0.07% (2)
śląska (zdjęcia) - 0.07% (2)
dam pracę - 0.07% (2)
vs energetyk - 0.07% (2)
– pracownik - 0.07% (2)
sobota, 1 - 0.07% (2)
podaj dalej! - 0.07% (2)
„kropelka życia” - 0.07% (2)
klasa okręgowa. - 0.07% (2)
niedziela, 2 - 0.07% (2)
gacek - - 0.07% (2)
zderzyły się - 0.07% (2)
widowiskowa - - 0.07% (2)
poszukiwaniu zrozumienia - 0.07% (2)
do kobiety” - 0.07% (2)
„przyszedł mężczyzna - 0.07% (2)
i bliskości - 0.07% (2)
dom kultury, - 0.07% (2)
czyli mężczyzna - 0.07% (2)
wzruszająca komedia - 0.07% (2)
o miłości, - 0.07% (2)
z przeszłością. - 0.07% (2)
i kobieta - 0.07% (2)
po przejściach - 0.07% (2)
przyjaciół i - 0.07% (2)
drugiego człowieka. - 0.07% (2)
okręgowa. polonia - 0.07% (2)
dalej! data - 0.07% (2)
3 pojazdy. - 0.07% (2)
wrocławska klasa - 0.07% (2)
vs mkp - 0.07% (2)
domu kultury - 0.07% (2)
sadzimy 1000 - 0.07% (2)
  baska - 0.07% (2)
i sympatyków - 0.07% (2)
z akcją - 0.07% (2)
drzew na - 0.07% (2)
9 kwiecień - 0.07% (2)
22 kwietnia - 0.07% (2)
serwerów, taniej - 0.07% (2)
nie będzie - 0.07% (2)
koszt np. - 0.07% (2)
części zminimalizować - 0.07% (2)
reklamy mają - 0.07% (2)
choc w - 0.07% (2)
trwa konkurs - 0.07% (2)
obu zdarzeń - 0.07% (2)
poszkodowaneutworzono: 25 - 0.07% (2)
na drogach - 0.07% (2)
dwa wypadki - 0.07% (2)
na sprzedaż - 0.07% (2)
poszkodowane zostały - 0.07% (2)
cztery osoby. - 0.07% (2)
darmowe a - 0.07% (2)
stronie są - 0.07% (2)
nas przed - 0.07% (2)
drukujocena+użytkowników: 0 / 5wczoraj">rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 0 / 5wczoraj - 0.07% (2)
"bus wbił - 0.07% (2)
rady miejskiej - 0.07% (2)
serwis elektronarzędzi - 0.07% (2)
- zasłużony - 0.07% (2)
ofert dla - 0.07% (2)
wczoraj w - 0.07% (2)
użytkowników: 0 / 5 tereści - 0.07% (2)
na tej - 0.07% (2)
2016 | - 0.07% (2)
pojazdy. 1 - 0.07% (2)
kostomłotach zderzyły - 0.07% (2)
się 3 - 0.07% (2)
wyniku obu - 0.07% (2)
zdarzeń poszkodowane - 0.07% (2)
opublikowano: 23 - 0.07% (2)
opublikowano: 22 - 0.07% (2)
z nami - 0.07% (2)
trwają przygotowania - 0.07% (2)
biegaj z - 0.07% (2)
nami malczycami - 0.07% (2)
terenu gminy - 0.07% (2)
z terenu - 0.07% (2)
gminno-powiatowej ligi - 0.07% (2)
piłki koszykowej - 0.07% (2)
miękinia , - 0.07% (2)
tym razem - 0.07% (2)
drzewa umierają - 0.07% (2)
kultury w - 0.07% (2)
środzie śląskiej, - 0.07% (2)
komentarz informacja - 0.07% (2)
w dniach - 0.07% (2)
kwietnia br. - 0.07% (2)
europejski tydzień - 0.07% (2)
dla dzieci - 0.07% (2)
zostały cztery - 0.07% (2)
rynien, naprawę - 0.07% (2)
drukujocena+użytkowników: 5 / 5w">rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5w - 0.07% (2)
2017 r. - 0.07% (2)
na terenie - 0.07% (2)
energii w - 0.07% (2)
dwie osoby - 0.07% (2)
o otwarciu - 0.07% (2)
urząd skarbowy - 0.07% (2)
informacja o - 0.07% (2)
sala sportowa - 0.07% (2)
kwiecień 2017 | - 2.68% (79)
drukujocena">return false;" rel="nofollow">drukujocena - 1.36% (40)
" onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return - 1.36% (40)
| " onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); - 1.36% (40)
onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" - 1.36% (40)
2017 | opublikowano: - 1.29% (38)
24 kwiecień 2017 - 1.05% (31)
26 kwiecień 2017 - 0.64% (19)
czytaj więcej... dodaj - 0.64% (19)
więcej... dodaj komentarz - 0.64% (19)
| opublikowano: 24 - 0.54% (16)
opublikowano: 24 kwiecień - 0.54% (16)
w środzie śląskiej - 0.51% (15)
25 kwiecień 2017 - 0.48% (14)
| opublikowano: 26 - 0.34% (10)
czytaj więcej...   - 0.31% (9)
opublikowano: 25 kwiecień - 0.24% (7)
| opublikowano: 25 - 0.24% (7)
1 kwiecień 2017 - 0.24% (7)
śląska , polska - 0.24% (7)
środa śląska , - 0.24% (7)
... czytaj więcej... - 0.24% (7)
21 kwiecień 2017 - 0.2% (6)
czytaj więcej... komentarze - 0.2% (6)
więcej... komentarze (2) - 0.17% (5)
gminy środa śląska - 0.17% (5)
23 kwiecień 2017 - 0.17% (5)
data : sobota, - 0.17% (5)
22 kwiecień 2017 - 0.17% (5)
środa śląska vs - 0.14% (4)
więcej... 1 komentarz - 0.14% (4)
wbił się w - 0.1% (3)
| opublikowano: 21 - 0.1% (3)
dla gminy środa - 0.1% (3)
przerwy w dostawie - 0.1% (3)
nocy wysadzono bankomat - 0.1% (3)
śląskiej. czytaj więcej... - 0.1% (3)
w środzie śląskiej. - 0.1% (3)
data : niedziela, - 0.1% (3)
do udziału w - 0.1% (3)
opublikowano: 21 kwiecień - 0.1% (3)
wypadków drogowych. w - 0.1% (3)
więcej... 5 komentarzy - 0.1% (3)
dwóch wypadków drogowych. - 0.1% (3)
"policjant, który mi - 0.1% (3)
mur kościoła i - 0.1% (3)
bankomat w środzie - 0.1% (3)
w nocy wysadzono - 0.1% (3)
czytaj więcej... 5 - 0.1% (3)
- dom kultury, - 0.07% (2)
i kobieta z - 0.07% (2)
przeszłością. wzruszająca komedia - 0.07% (2)
zrozumienia i bliskości - 0.07% (2)
o miłości, poszukiwaniu - 0.07% (2)
mężczyzna do kobiety” - 0.07% (2)
, polska czyli - 0.07% (2)
środzie śląskiej odbył - 0.07% (2)
drzew na minutę - 0.07% (2)
śląska vs mkp - 0.07% (2)
nas przed chwilą - 0.07% (2)
„przyszedł mężczyzna do - 0.07% (2)
kultury, środa śląska - 0.07% (2)
widowiskowa - dom - 0.07% (2)
mężczyzna po przejściach - 0.07% (2)
po przejściach i - 0.07% (2)
gacek - zasłużony - 0.07% (2)
gminy środa śląska. - 0.07% (2)
- zasłużony dla - 0.07% (2)
konkurs "policjant, który - 0.07% (2)
– pracownik produkcyjny - 0.07% (2)
dam pracę – - 0.07% (2)
ofert dla pracowników - 0.07% (2)
"bus wbił się - 0.07% (2)
kobieta z przeszłością. - 0.07% (2)
zderzyły się 3 - 0.07% (2)
wzruszająca komedia o - 0.07% (2)
miłości, poszukiwaniu zrozumienia - 0.07% (2)
w mur kościoła - 0.07% (2)
i bliskości drugiego - 0.07% (2)
polska czyli mężczyzna - 0.07% (2)
klasa okręgowa. polonia - 0.07% (2)
poszkodowaneutworzono: 25 kwiecień - 0.07% (2)
drukujocena+użytkowników: 5 / 5w">false;" rel="nofollow">drukujocena użytkowników: 5 / 5w - 0.07% (2)
komentarz informacja o - 0.07% (2)
śląska. czytaj więcej... - 0.07% (2)
z nami malczycami - 0.07% (2)
w dostawie energii - 0.07% (2)
w wyniku obu - 0.07% (2)
zdarzeń poszkodowane zostały - 0.07% (2)
wyniku obu zdarzeń - 0.07% (2)
osoby poszkodowaneutworzono: 25 - 0.07% (2)
poszkodowane zostały cztery - 0.07% (2)
środa śląska. czytaj - 0.07% (2)
na co dzień - 0.07% (2)
na sprzedaż nieruchomości - 0.07% (2)
biegaj z nami - 0.07% (2)
opublikowano: 23 kwiecień - 0.07% (2)
użytkowników: 0 / 5 tereści na - 0.07% (2)
tej stronie są - 0.07% (2)
2016 | opublikowano: - 0.07% (2)
śląska vs energetyk - 0.07% (2)
pojazdy. 1 osoba - 0.07% (2)
doszło do dwóch - 0.07% (2)
ligi piłki koszykowej - 0.07% (2)
darmowe a reklamy - 0.07% (2)
nie będzie ;) - 0.07% (2)
| opublikowano: 23 - 0.07% (2)
opublikowano: 22 kwiecień - 0.07% (2)
np. serwerów, taniej - 0.07% (2)
mają choc w - 0.07% (2)
części zminimalizować koszt - 0.07% (2)
dalej! data : - 0.07% (2)

Here you can find chart of all your popular one, two and three word phrases. Google and others search engines means your page is about words you use frequently.

Copyright © 2015-2016 hupso.pl. All rights reserved. FB | +G | Twitter

Hupso.pl jest serwisem internetowym, w którym jednym kliknieciem możesz szybko i łatwo sprawdź stronę www pod kątem SEO. Oferujemy darmowe pozycjonowanie stron internetowych oraz wycena domen i stron internetowych. Prowadzimy ranking polskich stron internetowych oraz ranking stron alexa.